Мозговая пилочка• 16 июня 2025

Колега прямо зараз сидить і дивиться рос.серіали

Не розумію такої неповаги до оточуючих ,не розумію для чого придумали навушники...
Навіщо це мені в принципі чути ,своє дивлюсь в навушниках завжди.
Цукрові вишні• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Так,але не гучно
Троллить...не мешки ворочать....
Обижулька• 16 июня 2025
Ответ дляМаю рацію
Если не хотите палиться, входить в конфликт, напишите анонимное письмо на электронку директору. Пусть сделает проверку насчет того кто работает, а кто нет.
Ну зачем. Так будут за временем следить, и автору тоже придется работать а не смотреть что другие делают.
Вельшановна• 16 июня 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Тоді зрозуміло. Які працівники, така і техніка безпеки.
Якщо щось станеться, то є певні інструкції на реагування. А що не так, зараз на залізниці у вас ? Чи аби ляпнути ? Чи в вашій фантазії, інженери вам мають чай в потязі охолоджувати, щоб раптом не обпеклися?
Цукрові вишні• 16 июня 2025
Ответ дляВельшановна
Я працювала інженером, поруч з кабінетом ТБ. На серіали часу не було ні у кого. А для любителів бігати палити та каву пити кожні 15 хвилин роботу знаходили швидко.
Голубец• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
З підліткового віку вже
Верю😂
Гопница-Советчица• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Так тут питання навіть не в мові,а в тому ,що людина в принципі ігнорує такий винахід ,як навушники
тут дело не в языке или наушниках, а в том, что вас в принципе надо нахер разогнать, если ваша работа позволяет смотреть сериалы
заварний look• 16 июня 2025
А які саме? Може і мені треба
Вельшановна• 16 июня 2025
Ответ дляЦукрові вишні
То я ж наче не питала, де ви працювали
Дуже жаль, що у вас так
Добре, що в мене по іншому
Хто на кого вчився 🤗
Мастер Пис• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
В банку державному.
Приват
Как к вам устроиться на работу?
Мне столько сериалов надо пересмотреть
Мастер Пис• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Я не дивлюсь серіали
Это вы зря
Мастер Пис• 16 июня 2025
Ответ дляСарафанное радио
Кем?
Банкиром)
Мастер Пис• 16 июня 2025
Ответ дляВельшановна
І що ? Мені тільки алко на роботі не можна, все інше можна
Спать тоже можно?))
культУра• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Щоб ви розуміли,в мене на роботі три жінки дивляться рос серіали без навушників
Удалено администрацией...
культУра• 16 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Кремню пишите, срочно
Кремень занят, он Сердючку арестовывает
Бачу_майбутнє• 16 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так это массово. Их игнорируют люди безотносительно языка и возраста то в метро, то в кафе, то на улице и тд
+
Великая украинская забава. Меня ещё за долго до войны бесили любые прямые рейсы из Украины. Куда бы не летела, хоть в Днепр, хоть в Париж - вокруг бубнеж и вопли из телефонов, как в маршрутке. Ни на одном другом рейсе в мире такого не видела.
руки_Крюги• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Без навушників?
Вдома дивлюсь
А я нівроку• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Так попросите их смотреть фильмы в наушниках.
А я нівроку• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Не хочу вступати із ними в пряму конфронтацію,воно то не гучно,але якби мені чути ,що вони там дивляться ,дивно,що людина думає ,що не чути її
Ну раз вы боитесь что- то сказать, тогда терпите. Какие варианты?
Не за Будка• 16 июня 2025
Ответ дляСарафанное радио
Мне интересно, кем вы работаете в Привате
Четвертой тушей
Копирайторша• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
а работать кто будет?
Вельшановна• 16 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
Спать тоже можно?))
Так. Чергування ж доба. Вночі сплю
Мастер Пис• 16 июня 2025
Ответ дляВельшановна
Так. Чергування ж доба. Вночі сплю
Тяжело охранником работать?
ТрамвайGirl• 16 июня 2025
Ответ для...аяприкольная
Тобто все ж американські серіали можна дивитись без навушників )) а от саме російські - неможна )) ви прям в усіх своїх постах тулите оце «російські серіали!» ))
Ви краще свої пости перечитайте, хто тут тулить російські серіали у всіх постах
Автор має на увазі, що слухати будь-який контент який передбачає звук без навушників - брак виховання і поваги до оточення, а коли то ще й російські серіали то ригати хочеться. То нормально, що під час війни людей тригерить російський контент і дивно коли його так віддано захищають як тут ви і інші накинулись на автора
Вельшановна• 16 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
Тяжело охранником работать?
Я інженер на УЗ, ми чергуємо подобово
Охоронців в нас нема, від кого тут охороняти, в нас чіпи ключі на входи робота не важка.
НеКонец-Света• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
А що вони подумають?
Типу я скандалю?
не, скажите им что на Советчице тема про работников Привата, которые не очередь обслуживают, а россериалы смотрят...
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ дляГолубец
Верю😂
Вірте,мені то що,мене не приваблюють орковські фільми
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Все трое три разных с громкостью?
Ні ,в різний час
Перловая Кашка• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
В навушниках хай слухають ,що хочуть,я свою українську музику слухаю навіть вдома в навушниках
Ну то хай у навушниках і слухають. Які проблеми? Скажіть їм. Чи ви хочете, щоб хтось із порадниць їм сказав? Наприклад, мені вони не заважаюсь. Якби заважали - я би сказала. Чому ви НАМ тут пишете, щоб вони у навушниках слухали? Який сенс?
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ дляСарафанное радио
Я работала в Привате в отделении. Нельзя там смотреть сериалы.
Можна все,всі в телефонах сидять менеджери
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ дляОбижулька
А я і не дивлюсь,я чую