Мозговая пилочка• 16 июня 2025

Колега прямо зараз сидить і дивиться рос.серіали

Не розумію такої неповаги до оточуючих ,не розумію для чого придумали навушники...
Навіщо це мені в принципі чути ,своє дивлюсь в навушниках завжди.
...аяприкольная• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Не хочу вступати із ними в пряму конфронтацію,воно то не гучно,але якби мені чути ,що вони там дивляться ,дивно,що людина думає ,що не чути її
Іноді у когось дуже добрий слух ) у мене чоловік не чує що син дивиться чи слухає в своїй кімнаті без навушників. А я чую :)
Мочалкин блюз• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Значит, идите к начальству
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ дляНесу добро людям
Действуйте хитро - подойдите и начинайде задавать вопросы в стиле «а кто это?», «а она что?», «а он ей что?», тогда она быстро захочет от вас отвязаться
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ дляГладиолус
Ви не знаєте, що на роботі треба робити роботу?
Я знаю,до чого запитання?
Сарафанное радио• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Значить ці троє ненормальні
Ну значит да. Поэтому озвучьте вашу проблему, а то вы молчите, значит вас это устраивает
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Значит, идите к начальству
Так начальство теж дивиться
Ксерокопия ночи• 16 июня 2025
Тут вже зранку пасуться русняві прошмандовки, киш на болота!
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ дляСарафанное радио
Мене не влаштовує ,але доводити щось цим трьом тушам не хочеться
сама себе прекрасная• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Без навушників , чому я маю її серіал дивитися разом із нею?
Вы все там ходите на работу сериалы смотреть ?
Сарафанное радио• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Ну тогда сидите и терпите.
Странная вы.
Маю рацію• 16 июня 2025
Если не хотите палиться, входить в конфликт, напишите анонимное письмо на электронку директору. Пусть сделает проверку насчет того кто работает, а кто нет.
...аяприкольная• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Будь який звук без навушників неприємно слухати ,хоч арабська
Ну то нашо було прям починати «російські! серіали дивиться!» :)
Вистачило б просто «без навушників, заважають» :)
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Я не дивлюсь серіали
Совбез• 16 июня 2025
Кем работаете?
Закусенец• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Так скажите:’ Маша , одень пожалуйста наушники, звук фильма отвлекает меня от работы’
А ось і я• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Так серіали російські
Тобто слухали б Степана Гігу і проблеми не було б?
Сарафанное радио• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Мне интересно, кем вы работаете в Привате
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ дляМаю рацію
Як варіант,а в нас і так камери із прослуховування встановлені в банку ,я думаю ті хто дивиться за нами теж російські серіали дивиться
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ для...аяприкольная
А яка різниця то ,як написала?!
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ дляСовбез
Кем работаете?
В банку
руки_Крюги• 16 июня 2025
Ну так скажіть ротом що вам заважає , я тед дивлюсь російські серіали і шо?
Мочалкин блюз• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Так начальство теж дивиться
А мне уже начинает нравится ваш офис банка Приват, где с утра в понедельник смотрят сериалы!
Гладиолус• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Я знаю,до чого запитання?
Колегам про це скажіть, бо вони не в курсі
Сарафанное радио• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
В банку
Кем?
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ дляЗакусенец
Вона скаже,що в тебе немає клієнтів
Голубец• 16 июня 2025
А Вы с какого года не смотрите русские сериалы?
Сарафанное радио• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Вона скаже,що в тебе немає клієнтів
Вы в отделении работаете, что ли?
сама себе прекрасная• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Сдайте их всех в СБУ . Или в ТЦК .
автор Мозговая пилочка • 16 июня 2025
Ответ дляА ось і я
В навушниках хай слухають ,що хочуть,я свою українську музику слухаю навіть вдома в навушниках
...аяприкольная• 16 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
А яка різниця то ,як написала?!
Тобто все ж американські серіали можна дивитись без навушників )) а от саме російські - неможна )) ви прям в усіх своїх постах тулите оце «російські серіали!» ))