Перша на селі• 16 июня 2025

Техніка Самсунг, радите?

Маю корпоративну знижку на Самсунг. Потрібна вся техніка в квартиру, від холодильника до пралки та праски. Раніше користувалася тільки телефоном та телевізором. А ось побутова як?
Порадьте свою
Результат:
вже голосів: 31
22 (70.97%) Самсунг гарна, в коментарях оп
5 (16.13%) Результати
4 (12.9%) Не беріть
Цвірінь• 16 июня 2025
Пилосос не беріть. В мене акумуляторний, не раджу
parele• 16 июня 2025
У мене пральна, сушильна машина, холодильник та телевізор Самсунг. Все ок.
Мerida• 16 июня 2025
У меня вся техника самсунг. От телефона, до холодильника. Стиралка, микра, пылесос, телевизор
Тектологиня 80lv• 16 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
У мене є пилосос з 2002 року. Досі живий і потужний, замінювали лише гофру у ньому
Алина-1240• 16 июня 2025
Нормуль
Черный Ловелас• 16 июня 2025
Бабки позволяют берите.
Единственное что у самсунга не получалось делать это ноутбуки , в остальном все у них в порядке с техникой.
Роздратована шкіра• 16 июня 2025
Якщо є знижка, то які питання взагалі. Техніка нічим не гірша за інші.
Перша леді колгоспу• 16 июня 2025
Пралка у нас самсунг 2в1, непогана. Старі були гидотні, нові норм сушать, просто невелике завантаження. Купили таку на дачу, то потім і в домі поміняли
Я_и_моя_собака• 16 июня 2025
Отличная техника, рекомендую.
Губки-уточкой• 16 июня 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Выбирать надо конкретные модели, а не бренд.
Вряд ли там скидка 50% и на другую технику скидки часто бывают от магазинов или брендов.
...аяприкольная• 16 июня 2025
Холодильник, стиралка, микроволновка - самсунги. Норм
Перша леді колгоспу• 16 июня 2025
Ответ дляМerida
А, точно, холодильники у нас теж самсунг. 12 і 2 років, до обох претензій не маю.

Але згодна з коментатором, що обирати треба конкретну річ, а не просто фірму. Як і з косметикою, у брендів завжди є модельки чудові, а є провальні
автор Перша на селі • 16 июня 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ось за пралку більш переживала
Басина• 16 июня 2025
Ответ дляМerida
Ооо... моїй мікрі Самсунг скоро 20 років)) і пилососу теж)
Ждушечка• 16 июня 2025
Ответ дляПерша на селі
Ось за пралку більш переживала
Больше 8 лет стиральная. Еко бабл с инверторным мотром на около 8 кг кажется. Супер. Перед этим тоже старенькая была , одна из первых моделей маленькая, прожила тоже очень много.
Холодильнику 13 лет. Просто молодец, все выключения пережил.
Ну к телефону вот привыкаю после Сяоми,неоднозначно пока.)
автор Перша на селі • 16 июня 2025
Ответ дляБасина
Та стара техніка вся була класна. А ось нова під питанням
Я тут Живу• 16 июня 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
В том и дело, техника последняя гно, не сравнить с тем что делали 20 лет назад
ПироженкА• 16 июня 2025
была духовка самсунг, отличная. Микроволновка с духовкой, тоже супер
Там-тарарам• 16 июня 2025
Самсунг: пилосос з 2007року, мікрохвильовка з 2004 року. плалка десь теж 2006 року - все працює до сьогодні. Але ж це техніка, чка придбана майже 20 років тому. Не останніх років виробництва.
Духовка десь 2017 року.
Я б не прив’язувала до конкретної ТМ, а більше звертала увагу на функціонал.
Кокосиха• 16 июня 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Бабки позволяют берите.
В Україну офіційно не завозять грунти. Хоча років 17+ тому були і вони були ок. Якщо в людини знижка, то саме на офіціально. Навіть підозрюю, де працює
Кокосиха• 16 июня 2025
У мене той ноут десь досі є і він теоретично робочий, просто вже не тягне сучасні програми. Холодильнику років 10, стару правку (років 20 їй) віддали свекрусі. Телефони s-серії хороші, але дорогі, собаки
Кокосиха• 16 июня 2025
Ответ дляТам-тарарам
Духовка десь 2017 року.
Функціонал у нових класний, але ціни….. але зі знижкою для співробітників (самого сама офісу чи повʼязаних компаній) it make sense
Мerida• 16 июня 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу

У меня никогда не было целью техника или телефон самсунг. Но, когда захожу на сайоя ставлю фильтры, оно само чаще всего отфильтровывает самсунг и ещё пару вариантов. Холодильник не планировали брать самсунг. Муж прям говорил - жертва рекламы. Ну ок. Пошли смотреть. Был пункт
Сайд бай сайд, с ледогенератором и проточной ледяной водой. Чтоб труба подключилась, а не заливать постоянно вручную. И оказалось, что всякие либхеры, милле и тд, или маленькие для нас, или не подключаются к водопроводу. Единственный, который был - самсунг. Его и взяли. Так же со стиралклй. Есть критерии, которые я ищу. Не гонюсь за фирмой. А как отсетвать начинаем, то остаётся самсунг.
Мerida• 16 июня 2025
Ответ дляБасина
У меня пылесос тоже прадед уже
Мerida• 16 июня 2025
Ответ дляПерша на селі
У меня холодильнику год. Микре 2 года. Стиралке почти год. Телефону год. Телику года 4 где-то
автор Перша на селі • 16 июня 2025
Ответ дляКокосиха
Навіть цікаво стало, чи підозри з реальністю співпадають.
автор Перша на селі • 16 июня 2025
Ответ дляКокосиха
Помоніторила я ціни зі своєю знижкою та цінами на хотлайні. Не така то вже і знижка , можна в інтернеті знайти дешевше. Тому, не буду прив´язуватися до цієї марки. Всім вдячна
Кокосиха• 17 июня 2025
Ответ дляПерша на селі
або сам офіс, або їхня агенція рекламна