Водійка хімарса• 17 июня в 00:29
Девочки Київ тримаймося❤️
Сьогодні влучили в мій будинок в Києві, Нивки, Шевченківський район. Один шахед влетів на 10 поверх, квартира згоріла, але не встиг розірватися заряд. Знешкоджують. І уламки впали на двохрівневу квартиру 11-12 поверх. Це перший під’їзд. Ми у другому. І два дні назад поїхали із сином на відпочинок. Поряд розкидані касетні боєприпаси, відео з Кличком є в мережі.
Навіть не уявляю, якби ми були вдома. І сподіваюсь, що квартира просто задимлена, а не залита… Але, основне, що ми не там і живі.
Ответ дляMellisa
А мой дом был в оккупации, его разбомбили, а что осталось обокрали, а соседей в других домах расстреляли. И в доме моей мамы - пятиэтажки, все вынесли, они там квартировались, а нескольких жильцов расстреляли прямо во дворе и в детском садике. Это были женщины и мужчины в возрасте, не военные. А когда подростки ходили к колодцу за питьевой водой для бабушки соседки им отстрелили ноги и не давали их забрать, так они и умирали со стонами возле колодца. Это Ирпень.
Очень вам сочувствую.
А у нас люди побежали за гуманитаркой. Возле Форы в Дымере выдавали.
Я туда не ездила. Соседи ездили. Видео из ютюба какие очереди были. Про это особо нигде не рассказывали. Это первые дни буквально оккупации.
Ответ дляБорщичок
Ми попали у капкан: перестануть фінансувати, повністю попадемо в лапи росії, будуть фінансувати, за рахунок наших смертей.
Я особисто не знаю, що більше зло.
Найбільше зло це нааш клоун,який колосальні суми краде з поплічниками і рже з смерті українців.
annakomasha• 17 июня в 14:30
Ответ дляРеверанс
Государства вже нема.Є мафія пана Зеленського.До речі,вся нерухомість родини Зеленських в Україні продана.Ота,що на його батьків теж.До чого би то воно?
А недвижимость гетьмана уже вся в лондонах?И где его сыновья?
Ответ дляannakomasha
Вас не цікавить,чому після запитів Южаніної куди поділися гроші на фортифікації та ЗСУ,без санкції суду в день народження її онука,в квартиру о 6:00 де мешкає троє маленьких дітей ломилися маски-шоу Зеленського?Без рішення суду,без свідків був обшук,не допускали адвокатів і били журналістів.
ГАНЬБА! ДБРівці ЗЛЕТІЛИ З КОТУШОК! ВЛОМИЛИСЯ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ОНУКА НАРДЕПКИ ’ЄС’ НІНИ ЮЖАНІНОЇ
Забрані гроші,телефони і все що хотіли цербери Зеленського.Без протоколу вилучення.Сьогодні до родини депутатки Ніни Южаніної на день народження онука мали прийти клоуни для дитячого свята, але в шостій ранку прийшли інші клоуни – з ДБР. Щоб організувати черговий цирк виставу для Банкової.
«Кому війна – кому мати рідна» – це вже не просто приказка, це реальність. Українці щодня стають свідками, як прикриваючись режимом воєнного стану, влада перетворила силові структури на інструмент політичного переслідування і рейдерства.
Замість боротьби з ворогом — вони воюють з опозицією. Замість знешкодження агентів Кремля — кошмарять активістів, бізнесменів і рідних тих, хто має сміливість критикувати Зеленського.