Ну що ви, мамо!• 17 июня 2025

Де знайти дистанційну роботу? Щоб 2-3-4 години на день.

автор Ну що ви, мамо! • 17 июня 2025
Ответ дляНовопоштинская
Я вот искала помощника в инет-магазин. С 16 до 19. Отвечать на звонки, в это время их мало, принимать заказы, делать список заказов и ттнки на завтра. Зп 8 тыс. Еле нашла студентку, дочь друзей, она довольна.
А где мне такую подработку найти, не подскажите?)))
автор Ну що ви, мамо! • 17 июня 2025
Ответ дляПозитивна
Есть. Я работаю ровно столько часов, сколько сама решу. И в то время, когда мне удобно. Вопрос в том, что умеет автор
А где, если не секрет?
автор Ну що ви, мамо! • 17 июня 2025
Ответ дляПозитивна
Я ищу подработку, онлайн, с телефона или же в ноута. Например, на звонки отвечать, записывать заказы, переписка, запись на прием...
автор Ну що ви, мамо! • 17 июня 2025
Ответ дляНенька наша
Вести інет магазин, дивіться подібні об´яви
Що означає ’вести інет магазин’?
автор Ну що ви, мамо! • 17 июня 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Навіщо ви кожен день ці теми строчите? Це не сайт по пошуку робити, йдіть на ворк.юа, робота.юа, лінкедін!!!
Заспокойтеся, я вперше таке питаю тут. Це місце, де дівчата питають про будь-що.
автор Ну що ви, мамо! • 17 июня 2025
Ответ дляГде тут 0?
Вторая работа не нудеа
Не что?
автор Ну що ви, мамо! • 17 июня 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ищите нормальную работу, а не фигню.
Сложно сейчас с нормальной работой
Где тут 0?• 17 июня 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Сложно сейчас с нормальной работой
Не сложно
Позитивна• 17 июня 2025
Ответ дляГде тут 0?
Мы про 8 часов
И я про них
Позитивна• 17 июня 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
А где, если не секрет?
Репетитор. Уроки только онлайн
Сонячний день• 17 июня 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
на фрилансхант в зависимости от ваших умений
А что там ?
Ann_Arbor• 17 июня 2025
Запит трохи в стилі ’і щоб заробити, і щоб не працювати’. А так не вийде:)
Дистанційну роботу знайти взагалі не проблема. Працюю в іт повністю дистанційно і дуже гнучко по графіку. Але ж не 4 год, і тим більше не 2)
Якщо знаєте іноземну мову, можете працювати письмовим перекладачем і брати мало замовлень.
Якщо не знаєте мов, але маєте знання в іншій сфері, можете викладати онлайн. Теж самі сформуєте кількість навантаження собі.
Играю у края• 17 июня 2025
Ответ дляAnn_Arbor
Підкажіть, будь ласка, чи є можливість для новачка без досвіду та освіти увійти в it сферу ? Чи це міф?
Ann_Arbor• 17 июня 2025
Ответ дляИграю у края
Це міф. Без ілюзій.
З 2020го в час ковіду дуже актуалізувався запит на онлайн роботу, що спричинило велику хвилю бажаючих ’ввійти в іт’. Людей в індустріїї стало більше ніж пропозиції. Потім повномасштабне вторгнення дало відток клієнтів-проектів-навантаження.
Накладання цих факторів призвело до того, що ринок зараз дуже конкурентний і ’глухий’, тому часто люди навіть з комерційним досвідом довго у пошуку. Просто бажання, ентузіазму та навіть освіти зараз, на жаль, вже не вистачить. Це ще до 2020го було б достатньо.
Зараз хіба ’по знайомству’ - через нетворкінг ’асистентом асистента СЕО’ або якимось трейні за демпінг і роботу на досвід, а не на дохід.
Самая СоветЧиваЯ• 17 июня 2025
Ответ дляСонячний день
А что там ?
как что. работа
Самая СоветЧиваЯ• 17 июня 2025
Ответ дляИграю у края
А как это? все равно, если вас готовы куда взять и слегка обучать, вы уже должны как минимум какие-то дельные курсы закончить
Мой муж вошел после начала полномасштабной.
То есть он был полный ноль, но закончил курсы, потом другие, потом с этих же курсов его пригласили в проект поработать бесплатно, потом за малую денежку и так далее. И параллельно он продолжал и продолжает учиться
Ann_Arbor• 17 июня 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Саме так. Освіта/хоча б базові знання+готовність працювати ’за безплатно’+старанність і наполегливість+постійний розвиток - тільки в такій комбінації може спрацювати для новачка без досвіду.
Багато хто вважає, що можна просто увійти) Без особливих інвестицій свого часу і зусиль.
автор Ну що ви, мамо! • 17 июня 2025
Ответ дляAnn_Arbor
Якщо записувати пацієнтів на прийом або замовлення в інтернет магазині, які ІТ?? Або якщо є високі знання англійської мови. ІТ та англ.мова, то поради, де шукати віддалений підробіток не питають тут.
Ann_Arbor• 18 июня 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ясненько. Є проблеми не тільки з роботою й небажанням працювати, а й з манерою комунікації і формулюванням думок.
Поради не питають, коли їх не здатні сприймати)
Ви самі все знаєте, то займатесь пацієнтами/ магазинами/замовленнями і чим хочете та успіхів вам у пошуку)
Ненька наша• 18 июня 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Що означає ’вести інет магазин’?
Обробляти замовлення, наповнювати сайт описами товарів. Зараз багато пропозицій по обробці замовлень.
Ненька наша• 18 июня 2025
Ответ дляAnn_Arbor
І де брати замовлення на переклад? Дуже велика конкуренція в сфері перекладів, важко вийти на клієнта. Викладати онлайн - серйозно, для цього потрібні спецзнання.
Ненька наша• 18 июня 2025
Ответ дляAnn_Arbor
Капєц, яку порадницю проігнорили х недоречними ідеями як підзаробить в іт, в перекладах. Скільки треба місяців/років, щоб вийти на рівень спеціалісиа із запропонованого вами? Але ж у вас корона на всю голову.
Людина шукає підробіток на пару годин, а ви одразу ’небажання працювати ’ додумали. Можливо є мала дитина і автор може саме стільки годин виділити.
Ann_Arbor• 18 июня 2025
Ответ дляНенька наша
Капєц як зачепили непорадницю недоречні ідеї.
Задумайтесь чому)
Мій коментар не був зверхнім. Знання англ чи наявність якоїсь іншої експертизи - це цілком звичайні речі на сьогоднішній день. Немає цього в автора - ну і ок, не проблема, завжди є інші варіанти. Я щиро бажаю їй успіху їх знайти.
Ненька наша• 18 июня 2025
Ответ дляAnn_Arbor
Задумайтесь чому)
Вы мало запропонували ще можна бізнес-аналітиком, seo, smm, емейл-маркетолог, багато що є, але люди в цих професіях і самі розуміють де шукати роботу. А в пості автора підробіток на пару годин з цим всім ніяк не співставляється.
автор Ну що ви, мамо! • 18 июня 2025
Ответ дляAnn_Arbor
Ну, якщо у Вас є такі проблеми, то вирішуйте їх. Я до чого до Ваших проблем з комунікацією?
Ще раз повторюю, працюю повний робочий день за своєю спеціальністю, з вищою освітою, маю зарплату. Але хочу спробувати знайти додатковий підробіток онлайн. На високу ЗП не претендую. Тому хочу спробувати знайти нескладну роботу з невисокою оплатою на декілька годин в день. Что тут не зрозуміло?!
автор Ну що ви, мамо! • 18 июня 2025
Ответ дляНенька наша
Де ці пропозиції?)
автор Ну що ви, мамо! • 18 июня 2025
Ответ дляНенька наша
Дякую за підтримку!) Саме так, маю малу дитину та основну роботу на 8 годин офлайн. І шукаю підробіток дистанційно на пару-трійку годин....
автор Ну що ви, мамо! • 18 июня 2025
Ответ дляНенька наша
Це точно!)
Играю у края• 19 июня 2025
Ответ дляAnn_Arbor
Це міф. Без ілюзій.
Дякую за розгорнуту консультацію. Мені весь час вискакує реклама курсів тестувальників для жінок 40+, але у мене є великі сумніви, що це реалістичний спосіб отримати нову професію та додатковий дохід, тому уточнила, на випадок, якщо я помиляюсь.
Наизнанку• 19 июня 2025
Ответ дляНенька наша
Я не знаю, як тоді студентки першокурсники знаходять роботу репетитора, якщо в них немає ні досвіду і знання мови в кращому випадку В2. Сама в шоці...