Perfect look• 17 июня 2025

Сьогоднішній ракетний удар по Києву — черговий доказ того, що путін не боїться

Сьогоднішній ракетний удар по Києву — черговий доказ того, що путін не боїться ні Заходу, ні особливо Трампа

Обстріл розпочався саме під час саміту G7, коли світові лідери мали б демонструвати єдність і силу. Але Трамп замість того, щоб говорити про Україну, зосередився на Ірані. Він полишив саміт, щоб повернутися до Вашингтона — не для того, щоб відповісти на злочини росії, а щоб зайнятися ультиматумами проти Тегерана.

Це абсолютне фіаско американського лідерства. Трамп вдає, що прагне миру, але не здатен навіть засудити обстріли українських міст. путін бачить цю слабкість і відверто глузує з неї — обстрілює Київ під час саміту, коли США мовчать. Немає жодних заяв, жодного тиску, жодного реального кроку.

Трамп показує себе не як лідер вільного світу, а як політик, якого більше цікавить гра з диктаторами, ніж захист демократії. Його тиша — це сигнал путіну: можна продовжувати, поки не зруйнуєш усе.
автор Perfect look • 17 июня 2025
Ответ дляtotana
Какой тогда выход? Его нет, получается?
Нет его. Люди будут теперь до последнего
Olvia1987• 17 июня 2025
Ответ дляtotana
Трампа вместе с США нужно выкинуть из G7. Как пособников террориста путина.
Кто эти люди,которые так мыслят?! Интересно посмотреть,пообщаться.
kuskus• 17 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Очередная озабоченность.
А где же потужный ответ раше ?
Максимум что могут это объявить 100500 траур !
Яка озабоченость? Там про погоджений з Трампом терор
Bransoletka• 17 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Так это Манька, их ботоферма старые акки закупила
Ця тварина сьогодні в одній тем написала, що рада, що почалася війна
Valentina shop2020• 17 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Ресурсы отдали ни за что
По сути после этого стало еще хуже.
Вот это путужність
Потужный потужно сдает страну
Valentina shop2020• 17 июня 2025
Ответ дляBransoletka
Міняти політичне керівництво України на те, яке буде нормально вести дипломатію, а не ’стадіон так стадіон’ і яке зможе домовитися з Росією про мир. Бо! Росія завжди буде нашим сусідом, це факт.
Або ж ідемо вмирати усі,18-річки на черзі, подальше посилення розрухи в тилу, обвал фронту. Бо військові - не титани! Це люди, які також помирають
І ще додам. На таке керівництво, яке буде зацікавлене в інтересах України, а не Британі, Європи і т.д. по списку
P.S. Мене за таку думку тут матрьошкою іменують
Я с вами согласна,тут всех кто имеет правильное мнение все матрешки
Bransoletka• 17 июня 2025
Ответ дляtotana
И как это руководство поменять? Осталось понять.
Поки мабуть ніяк. Бо є чималий відсоток тих, хто промитий пропагандою і підтримує дії влади
Решка7777• 17 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Уже даже обеспокоенность не изображают ….
Всем плевать, а значит пуйло будет бить еще сильнее, так как никто уже даже не возмущается.
Мировые новости все про Иран и Израиль. Хоть там и стой части нет того, что у нас
и шо нам? как мы можем влиять?
автор Perfect look • 17 июня 2025
Ответ дляkuskus
Ну и ?
Я спросила про ответ, какой он кроме озабоченности ? И пустого трёпа ?
ёжовые рукавицы• 17 июня 2025
Ответ дляstr.v
обін тіл показав, що ми більше втрачаємо.
Наших 6к тіл полеглих воїнів, в рашці - меньше 30(!)
Меньше марафон дивиться.
Тіл їхніх менше ,тому що ми відступаємо і їхні тіла залишаються на їхній території.
автор Perfect look • 17 июня 2025
Ответ дляBransoletka
Она и раньше это писала, что до войны жила впроголодь, а теперь задешево квартиры скупает
Valentina shop2020• 17 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Никак, там мертвая хватка
И главное все молчат ,получили тела родители и тишина,всех все устраивает
totana• 17 июня 2025
Ответ дляkuskus
САНКЦІОНОВАНИЙ ТЕРОР.

Спробую бути максимально об´єктивним, хоча вночі під час атаки загинула колишня наша колега. Будуть факти, будуть припущення.

Президент Трамп знав про атаку Києва - амбасада США та влада України були попереджені про можливість атаки за два дня до неї.

У мене немає інформації про переговори Трампа та путіна - вони проводилися у форматі віч-на-віч, без залучення, як зазвичай, Рубіо чи інших радників. Але після розмови Президент США вчергове сказав Держсекретарю, що ’путін вважає що зможе зламати Зеленського, він хоче воювати - я йому не буду заважати це робити. Побачимо, що у нього вийде’.

По факту Президент США, вочевидь, це на рівні мого розуміння, вчергове підтвердив карт - бланш путіну на ’ламання Зеленського’, а з тим і України. Атака цієї ночі, тупа, невибіркова, майже чисто терористична - це лише один з інструментів такого ’ламання’. Трамп вважає, що після таких бомбардувань Україна буде готова до укладення deal, тобто капітуляції, з путіним.

Ще даю інформацію - американська розвідспільнота ’бачить ознаки’ проведення у червні від двох до чотирьох подібних сьогоднішній атак, причому не обов´язково ціллю буде Київ.

І ще одна новина. Президент Трамп покинув саміт ’Великої сімки’ у Канаді начебто ’щоби вирішити головне питання - давати чи ні Ізраїлю протибункерну зброю, та долучатися, чи ні, США до бойових дій проти Ірану’. По факту, Президент США вважає що він ’все сказав стосовно України та можливості введення санкцій’, а тому подальша участь його у саміті - згаяний впусту час.

По факту путін працює у рамках ’заранее согласованого с шефом’ плану. Трампу набридла Україна, яка не здається. Трампу набридла Європа та Японія які в принципі не збираються приставати на вимоги путіна.

Даю ще одну новину. Трамп не хоче проводити переговори, тим більше зустрічатися найближчим часом, з Президентом України, про що неодноразово заявляв своєму ’міжнародному оточенню’. Хоча і Рубіо, і Келлог, і Бессент настійливо пропонують йому змінити свою політику стосовно України та її Президента. Якщо його ’міжнародне’ оточення таки продавить це питання, то Зеленський отримає телефонну розмову з Трампом яка буде абсолютно пустою по змісту - жодних рішень після неї не буде.

Вже не новина те, що Президент США вимагає першочергове введення санкцій проти рф з боку ЄС, і тільки після цього він буде вирішувати - чи доєднається до них Америка. Трамп відкрито заявив усім лідерам ’Сімки’, що він не збирається перешкоджати введенню санкцій проти рф Конгресом, проте ’Я буду бачити - чи підтримую я такий закон’?

Єдина гарна новина з ’Трампівського пулу новин’ - Президент США доручив Бессенту та Рубіо ’Вирішити питання продажу Україні зброї’, Я точно знаю про те, що обидва підтримують такий продаж. Чекаємо на новини.

У нас є всі можливості, є гроші та зброя щоби вистояти до осені, та й до кінця року всього цього вистачить.

Фактично санкціонований Президентом США терор рф проти України буде продовжено. І ціллю його буде переважно наше цивільне населення. Європа повинна прийняти вісімнадцятий пакет санкцій, тільки потім Трамп буде вимушений всерйоз розглянути питання введення санкцій з боку США. Не по бажанню, але по примусу - тиск з боку Конгресу тільки зростає. Нам нічого не залишається як вистояти - якщо нас доламають на капітуляцію на умовах рф, то не буде України, не буде тих, хто її захищав - вб´ють усіх, і я не перебільшую. Тримаємося. Не ігноруємо тривоги, хоча я це не про себе, розуміємо, що немає ЖОДНИХ ознак того, що ми почнемо валитися. Стійкості всім, впевненості та віри - не вічний ані Трамп, ані його свята віра у хуйла, ані його вплив на Конгрес. Світ змінюється і зовсім не на користь США. Що мене відверто радує.
Тогда пусть Зе во всеуслышанье на весь мир озвучит, что путин бьет по мирным с разрешения и покровительства Трампа, и что сделку про копалини пусть Трамп считает аннулированной и подотрется этим соглашением, как США подтерлись будапештским меморандумом.
Мы слишком послушные и ведомые, делаем все ’по правилам’, а об нас по итогу вытирают ноги и уничтожают.
автор Perfect look • 17 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Потужный потужно сдает страну
Запад и раша еще до войны поделили Украину, сейчас зачищают от людей
ira--m• 17 июня 2025
Ответ дляtotana
Как добиться этого открытия? Майдан пустой стоит.
На жаль, ніяк. Все ж, що повʼязано зі свободою вибору українців досі неначасі. Питання в іншому: Чому не відкривають кордони?
автор Perfect look • 17 июня 2025
Ответ дляBransoletka
То пусть идут и воюют, но они почему-то все на диванах
Bransoletka• 17 июня 2025
Ответ дляPerfect look
І таких в країні багато, хто піднявся за рахунок війни. Псевдоволонтери, ті хто переправляють за кордон, біженці на соціалі, ВЛК іт.д. Вони ніколи не жили так добре, як зараз
Valentina shop2020• 17 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Вы правы, вчера мне рассказали что якобы щзеленская сказала,что приедут миллионы жидов заселять Украину
ona3233• 17 июня 2025
Ответ дляstr.v
Меньше марафон дивиться.
Это не так.
Смотрите, по всем каконам военных учебников, нападающая сторона теряет в 3,4 раза больше живой силы, чем отражающая атаку.
Ту, что нам вернули такую цифру, можете смело умножать на 3,4, чтобы понять реаоьные потери РФ в этой войне.

То, что мы не отдаем такое же количество вполне объяснимо. Россияне заходят в серую зону, пытаясь занять по метру нашей территррии. И гибнут там тысячами. Никто их тела не забирает, ни та сторона, ни наша. Это сейчас невозможно.
Зайдите на ТГ канал Дохлі Расіянє или Невзорова.
Там много контента именно от русни, какое количество трупов им приходится обойти, чтоб хоть на шаг продвинуттся вперед.
totana• 17 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Что вам интересно? Вас все происходящее устраивает? Ничего не смущает? Скоро Трамп россию и в G8 вернет.
автор Perfect look • 17 июня 2025
Ответ дляРешка7777
и шо нам? как мы можем влиять?
Требовать открыть границы, уже и так ясно, что здесь будет
Bransoletka• 17 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Я теж таке чула
Bransoletka• 17 июня 2025
Ответ дляtotana
Повернуть, і вас не запитають навіть
Valentina shop2020• 17 июня 2025
Ответ дляBransoletka
Я теж таке чула
Так оно и будет ..
bdgoli• 17 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Так если границы откроют кого тут убивать? Ведь цель войны выкосить украинцев.
автор Perfect look • 17 июня 2025
Ответ дляona3233
Это не так.

У раши тысячи дронов, они ими и артой бьют, конечно погибших у них меньше, это же не людей кидать на штурмы. Они бьют дронами и артой и потом заходят.
Эта не 2 мировая - стенка на стенку
Петрик• 17 июня 2025
Ответ дляДобрая феечка
Ми що, єдина в світі країна у якої війна? Чи це у нас перша війна за все існування України? По ситуації будемо діяти. Як би не було, але війна завжди закінчується, завжди. Дорогою ціною?-так. Але закінчиться
Только не все доживут до окончания войны.
автор Perfect look • 17 июня 2025
Ответ дляbdgoli
В том то и дело
Bransoletka• 17 июня 2025
Прийшло оповіщення, що сьогодні в моїй громаді день жалоби.
Ось і все. Жодних дій на припинення цього пекла. Тільки день жалоби і хвилина мовчання щодня
автор Perfect look • 17 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Вы удивитесь если это так ?