Нічний дожор• 18 июня 2025
Як привчити до горщика? У відчаї((((((
Сину 2,4. На горщик сідати – категорично ні! Раніше могла хоч через раз підставити, коли пісяв (підгузки тільки на сон та іноді на прогулянку), а потім став терпіти, коли горщик підставляла, а від сьогодні виявляє максимальну винахідливість – стає упритул до ліжка чи дивана, щоб горщик не змогла підставити і пісяє. І вишенька на торт — ліг на животик і попісяв на ліжко(((((
Ну от що робити із цим? Давайте тільки без бруду, будь ласка, і так тошно(((((((
Сонечко• 18 июня 2025
Ответ дляНічний дожор
Зовсім зняти не виходить, бо сну не буде нормального. Перевірила
Мої теж на ніч один час не хотіли памперси, але я розуміла, що може бути потоп. Тому спокійно чекала поки сон гарно візьме і одягала на сплячих памперси.
Копирайторша• 18 июня 2025
Я приклеила наклейку в виде огня и просила его потушить пожар, чтоб спасал дом 🤣 у него как раз любимая те а была пожарные, очень даже зашло это все. Как вариант можно ещё наклейки с цветами поливать)))
Я такая наивная• 18 июня 2025
Ответ дляНічний дожор
Я дуже на це сподіваюсь
ну ви бачили 5-річних дітей, які в памперсах ходять?
відчепіться, моя десь в 2,5 сіла більш-менш і то, по-великому вже в 3 роки. Ніхто не вмер від цього
Я такая наивная• 18 июня 2025
Ответ дляНічний дожор
Бо вже дістали всі з усіх боків ((((((постійно думаю, що це я погана мама, раз не можу навчити((((
Ну, у вас проблема не з горщиком для дитини, а в тому, що ви розповідаєте про інтимні особисті речі чужим людям. В нас тільки я і чоловік знали, хто що в скільки почав робити, навіщо це подругам та родичам знати, якщо вони з вами не живуть?
Нічний дожор
• 18 июня 2025
Ответ дляСонечко
Я теж так роблю)
Нічний дожор
• 18 июня 2025
Ответ дляКопирайторша
Я теж купила наклейки, але йому цікавіше їх віддирати від горщика
Психологічка• 18 июня 2025
Колись я прочитала тут, що дитина готова до горщика тоді, коли сама без допомоги може піднятися по сходах. Не знаю збіг чи ні, але в мене саме так і було. Помітила, коли сама без руки в переході пішла по сходах, то почала проситися на горщик
Дай подивлюся• 18 июня 2025
Автор моему 2,2 и таже ситуация, если я начинаю садить он орет и никогда не сядет.Уговариваю,упрашиваю , но пока без результата.Вчера свершилось чудо и он сам пописал в горшок,я уже думала ура , наконец-то.Но нет, дальше спокойно продолжил писать на пол как и обычно.
Зоркая Зорро• 18 июня 2025
Ответ дляМорожена_курка
То до школи навчиться, чого переживати.
До 6 років можна сміливо в підгузниках ходити.
шо ви вигадуєте про 6 років?
Хлопаю ресницами• 18 июня 2025
Я в якийсь момент зрозуміла, що дитина вже й потерпіти може, тобто процес потроху почав контролювати. Наприклад, посидіти на горщику, потерпіти, а потім встати і зробити калюжу поруч. А от зв´язок горщик-робити справу і нього в нього не працював.
Я почекала моменту, коли син вже по часу мав захотіти в туалет. Поставила горщик в ванну. Посадила сина на горщик. Ввімкнула воду і терпіти він вже не зміг, зразу попісяв на горщик.
Вистачило одного разу. Наче перемикач якийсь спрацював. Він сам почав ходити на горщик майже завжди, хіба що загравався трохи.
Грибной_Дождик• 18 июня 2025
Ответ дляНічний дожор
Зачем вы выносите свои туалетные дела за пределы семьи?
У вас с сыном уже игра какая-то началась. Нужно срочно убрать ее. Те прекращаете все уговоры и горшок выбросить. Неделю две полной тишины и никаких воспоминаний о горшке. Никаких эмоций куда и как пописчл/покакал.
В идеале потом папа должен показать как это делается в унитаз. Можно купить накладку на унитаз и делать дела как взрослый.
У моей вообще горшка не было. Была только накладка на унитаз изначально. А в саду они быстро учиться делать как все.
Мадам Тю-лю-лю• 18 июня 2025
Можна ще почитати книжечку на цю тему. Гарна ’бодьо хоче пісяти або прощання з підгузком’
Дивне створіння• 18 июня 2025
Я починала привчати до горщика до року, як тільки сідали, до 2 років всі діти ним користувалися самостійно. Але в мене не було бажання гавно мити так довго, ледь витримували той період до 1,5-2 років. Гавно є гавном, хоч своїх дітей, хоч будь-кого.
ЧупакабраЗеБест• 18 июня 2025
Ответ дляНічний дожор
Я дуже на це сподіваюсь
мои тоже отвергали горшок. накладка на унитаз от икеи и все гуд.
Коплю на груди• 18 июня 2025
Ответ дляНічний дожор
Піскам пробували?
Багато хлопців на них «ведеться»
dahashutka19• 18 июня 2025
Відчепіться від дитини ) Ще не одна здорова дитина не пішла в школу в підгузку