Не кую, не мелю• 18 июня 2025

Rejuran за 900 грн - підробка?

Користуюся сонцезахисним кремом Rejuran, беру його в районі 2000 грн, іноді зі знижкою 1500-1600, на одному сайті, де я час від часу замовляю собі косметику побачила за 900. Підробка? Хоча я у них купувала Сесдерму за тією ж ціною як скрізь.
Подвійна веселка• 18 июня 2025
Або термін придатності вийшов чи виходить .
Кава з адреналіном• 18 июня 2025
Об´єм однаковий?
Зам. зав. Анонима• 18 июня 2025
Объем? Срок годности?
Ласунка• 18 июня 2025
Возможно, нарушены условия хранения.
автор Не кую, не мелю • 18 июня 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Объем? Срок годности?
Стандартний, 40 мл, а от строк придатності можливо піджимає, на сайті проте це не вказано.