Булькаю• 18 июня в 17:21

Дергаете седые волосы по пробору ?

У кого они есть естественно . У меня немного,иногда так спасаюсь между покраской ( а крашусь я редко). Есть ещё такие ,которые дергают волосы?
Мerida• 18 июня в 17:21
Фісташкова кава• 18 июня в 17:23
И так волосы лезут. Куда их еще дергать?)
Вічний двигун• 18 июня в 17:23
Отрезаю у корней
Marmu• 18 июня в 17:23
ні, ви що, трясусь над кожною волосиною
Щепотка_совести• 18 июня в 17:24
Конечно нет
Можно же лысой остаться
Люблю джаз• 18 июня в 17:27
Це ж скільки надергать треба 😳😳😳
Тра Ля Ля• 18 июня в 17:27
Папе 68, пинцетик табильно на окне возле зеркала)) Но у него седины меньше, чем у меня. Я с этими покрасками скоро вообще лысой останусь((
Напланетянка• 18 июня в 17:27
Від цього їх буде ще більше, мені так багато майстрів казали)
Алина-1240• 18 июня в 17:29
Да.у меня их 5 штучек
Гарнюнька• 18 июня в 17:29
В начале так делала, но через год пришлось красить...
Не зви чайна• 18 июня в 17:30
А что нельзя чаще покрасить?
Пустощі-веселощі• 18 июня в 17:31
Ответ дляФісташкова кава
+100.
Куди вже їх смикати.
Навпаки спецшампуні, вітаміни, ампули, щоб росло краще.
За рік відростила хвіст в 2 рази ширший ніж був після ковіду.
Думала, лиса стану(
автор Булькаю • 18 июня в 17:33
Ответ дляЛюблю джаз
Це ж скільки надергать треба 😳😳😳
Так у меня немного их
Пустощі-веселощі• 18 июня в 17:33
Ответ дляНе зви чайна
А что нельзя чаще покрасить?
Так теж можна лисою залишитися.
Мені призер Європейського конкурсу перукарів сказала, що ідеально це покраска раз в 6 тижнів.
Все інше все одно з часом призведе до зменшення густоти у 80% жінок.
Особливо, якщо це блонд.
В кінці-кінців є тонування і спреї для фарбування коріння
Не зви чайна• 18 июня в 17:34
Ответ дляПустощі-веселощі
Так теж можна лисою залишитися.
Особливо, якщо це блонд.
Не знаю, крашу 23 года, густота не поменялась. Думаю густота зависит не от покраски, а от возраста, геннетики и гормонов.
автор Булькаю • 18 июня в 17:35
Ответ дляНе зви чайна
А что нельзя чаще покрасить?
У меня мелирование , на корнях точат пару светлых волосков , чего из за них краситься , кроме этого мастер сказал что они у меня как блонд и из не видно и сливаются с мелированием , но я все равно на них пялюсь и мне кажется их кто то видит
автор Булькаю • 18 июня в 17:35
Ответ дляПустощі-веселощі
Так теж можна лисою залишитися.
Особливо, якщо це блонд.
Я раз в пол года крашусь 🤦‍♀️
Не зви чайна• 18 июня в 17:36
Ответ дляБулькаю
Правильно сказала. Больше видно у тех, кто темный.
Пустощі-веселощі• 18 июня в 17:37
Ответ дляНе зви чайна
23 роки це небагато.
Я теж фарбуюсь майже 20 років.
Особливо це помітно в 60 +, коли частина жінок раптово і сильно лисіють.
З гормонами це теж,звичайно, повязано. Мені ще 38, тому поки досвіду не маю такого
Поліцейський патруль• 18 июня в 17:47
Под челкой могу дернуть...
автор Булькаю • 18 июня в 17:57
Ответ дляПоліцейський патруль
Под челкой могу дернуть...
А смысл под дергать ? Если там не видно
А шо сталося?• 18 июня в 18:01
Ответ дляПустощі-веселощі
Так теж можна лисою залишитися.
Особливо, якщо це блонд.
Раз на 6 тижнів погано( Спреї не співпадають з фарбованим полотном. Я вже схиляюся відпускати сивину, бо це неможливо кожні три тижні фарбувати, ще й не вся зафарбовується.
автор Булькаю • 18 июня в 18:05
Ответ дляА шо сталося?
Как сказала подруга моей мамы, отказавшись от покраски волос - лучше я буду седая чем лысая
КоКоКоКоКоКо...• 18 июня в 18:33
так, у мене їх мало, вони все одно якісь дуже коротенькі і кручені ці волосинки, толку з них нуль, тільки сріблом відблискують
Поліцейський патруль• 18 июня в 18:35
Ответ дляБулькаю
А смысл под дергать ? Если там не видно
Не ...ну это просто челка....не на лоб....то мне видно ..кому-то не знаю
Сарафанное радио• 18 июня в 19:00
У меня их и так не много, чтоб еще и дергать что-то, но я крашусь вовремя, нет нужды ничего дергать.
Не зви чайна• 18 июня в 19:36
Ответ дляБулькаю
Это миф пенсионеров. Да, раньше краска была похуже, она и сейчас есть, по 20 грн.
Фісташкова кава• 18 июня в 20:17
Ответ дляПустощі-веселощі
+100.
Куди вже їх смикати.
Думала, лиса стану(
Вау А я ніяк(( Може порадите щось як не складно? Буду дуже вдячна.
Пустощі-веселощі• 18 июня в 22:24
Ответ дляФісташкова кава
Краще здати аналізи і виявити чого саме нестача.
Але якщо в загальному, то мені допоміг червоний шампунь Віші від випадіння ( тримати на голові), біотин 10000 ( доза менше ні про що) і цинк.
По всій голові маса нових антенок виросла.
За рік все воно відросло на +- 12 см і така нормальна грива стала.
Але приймати хоча б 3 місяці
Фісташкова кава• 18 июня в 22:27
Ответ дляПустощі-веселощі
Але приймати хоча б 3 місяці
Супер. Дякую.