ШанельКуКу• 04 января в 13:04
Кератин подростку
Можна ли подростку девочке креатин? Рассудите нас. Пытаюсь переубедить ,что это вредно.
Умничка-помощничка• 04 января в 13:06
Нет.
Деньги нужно тратить на себя, а не на всякие глупости девочке-подростку.
Вы вся упакованная, шикарно одеты, покраска за 10 000, идеальное лицо?
Тогда лучше собой заняться.
Я, действительно, так считаю))
Тогда лучше собой заняться.
Я, действительно, так считаю))
Брехушечка• 04 января в 13:06
Ефект тимчасовий і не співрозмірний зі шкодою, яка буде нанесена. Я б не дозволила
Кукарикуууууу• 04 января в 13:08
Ответ дляУмничка-помощничка
Нет.
Тогда лучше собой заняться.
Я, действительно, так считаю))
Тогда лучше собой заняться.
Я, действительно, так считаю))
А вы мама автора, откуда вы знаете как она выглядит?
Умничка-помощничка• 04 января в 13:08
Ответ дляКукарикуууууу
Обычно такие женщины выглядят печально((
Но все дочурке, которая не оценит.
Классика
Но все дочурке, которая не оценит.
Классика
Девальвация• 04 января в 13:09
Я запрещаю, так как процедура делается в «противогазе», о многом говорит. А у меня дочка атопик. Хотя она очень хочет, у нее очень густые кучерявые волосы, и ясно понятно, мечтает о прямых
Ужгород• 04 января в 13:11
Тільки якщо волосся дійсно пошкоджені тоді так можливо креатин підлітку. Якщо волосся нормальне і бажання використання креатину це чисто по моді то тоді точно НІ.
Автор ви б спочатку пояснили що креатин це тимчасове використання в не постійно бо буде ефект навпаки.
ШанельКуКу
• 04 января в 13:11
Ответ дляУмничка-помощничка
Нет.
Тогда лучше собой заняться.
Я, действительно, так считаю))
Тогда лучше собой заняться.
Я, действительно, так считаю))
Удалено администрацией...
ШанельКуКу
• 04 января в 13:12
Ответ дляДевальвация
Мастера надевают противогаз на себя? А как защищен клиент?
ШанельКуКу
• 04 января в 13:13
Ответ дляУжгород
А вы думаете я не объяснила?
Вишневий цвіт• 04 января в 13:16
Ответ дляУжгород
Креатин - то інше)
ПультОт_БМВ• 04 января в 13:18
Ответ дляШанельКуКу
Чаще никак, потому что мастер работал почтоянно.
Девальвация• 04 января в 13:20
Ответ дляШанельКуКу
Я лично не делала себе, но видела вроде оба (и мастер и клиент) в такой маске защитной, не марлевой, а с фильтрами, как при хим атаке😬
Доставучая• 04 января в 13:21
Руслана у своїх постах чітко показала, чому це не просто шкідливо, а ДУЖЕ шкідливо. Дайте почитати дочці.
ШанельКуКу
• 04 января в 13:24
Ответ дляДоставучая
Верю. Но от фена я тоже не откажусь и ежедневного мытья головы. Это то,что я сразу увидела на странице.
Доставучая• 04 января в 13:33
Ответ дляШанельКуКу
Не бачу такого
Вишневий цвіт• 04 января в 13:44
Ответ дляУжгород
Автовиправлення - чули?
Три рази підряд? Перевірка перед відправкою - чули?
Форс мажор• 04 января в 13:47
Слухайте, я своїй дозволила, бо вона спалить своє волосся скоріше стайлером, ніж раз на рік зробити кератин. Нічого не сталося, всі живі .
Звездолётчица• 04 января в 19:44
Я би дозволила, але я майстер і всі страшилки, що пишуть про процедуру, знаю зсередини. Так, це хімічний процес. Я працюю з цим. Все, що потрібно, це захист, респіратори, бо є склади з специфічними віддушками, за силою випрямлення теж концентрація активів різна. Можлива алергічна реакція, якщо є схильність. Ось і всі страшилки.
Зазвичай дівчата, яким видаю респіратор, знімають і сидять просто в масці, бо їм комфортно, випари більше шкідливі для майстра, газ при випарюванні піднімається вверх. Неприємно, коли пасма біля обличчя випрямляти, краще закрити очі і сидіти в респіраторі) Тоді все буде безпечно.
ШанельКуКу
• 06 января в 13:01
Ответ дляЗвездолётчица
А після процедури скільки днів голову не мити?
Звездолётчица• 06 января в 22:52
Ответ дляШанельКуКу
Вже давно всі змивають відразу, то колись раніше не змивали, а зараз це ред 🚩 мити голову можна по потребі, хоч в той же день повторно
ШанельКуКу
• вчера в 02:28
Ответ дляЗвездолётчица
Дякую за відповідь. Яка ціна зараз в Україні орієнтовно. Волосся трохи нижче плеч