Наверняка• вчера в 21:41
Дамы, погулять 1.5-2 часа в парке в -8⁰ для вас проблема?
И почему?
Полтавська галушка• вчера в 22:41
Множество дам без проблем гуляют в парках с детьми.
А с вами гулять какой смысл?
Не виправдовуюсь• вчера в 22:42
Вообще не проблема, я люблю много ходить в не такой мороз гуляла)
Тішуся неперетішуся• вчера в 23:01
При такій погоді я погуляти можу півгодини максимум, з чаєм чи кавою в термосі.
Але зазвичай взагалі не гуляю, просто в справах бігаю між приміщенням та машиною. Буде плюс - тоді й погуляю.
Кукусикиииииии• вчера в 23:37
Ответ дляМаурита
Люблю гуляти на свіжому, морозному повітрі з ВЛАСНОЇ ІНІЦІАТИВИ. Кавалер, якому шкода грошей навіть на маленьку кав´ярню, не візьме мене на слабО.
Якщо приємний, цікавий кавалер, то нащо та кав´ярня, що там робити?
Кукусикиииииии• вчера в 23:39
Ответ длябуреЛОМКА
Мои дети не будут в такой мороз бродить. С горок покататься 20-30 минут и домой
Тю, це не мороз, що з ними не так?
Анонім Секретар• вчера в 23:47
Проблема. Холодно и не комфортно. Зачем гулять 1.5 - 2 часа в парке, да ещё в - 8 ?
Анонім Секретар• вчера в 23:49
Ответ дляКинДза
Зачем ? Можно же на каток позвать например, в кафе, в театр и потом обсудить что видели.
2 часа в парке в -8 ? Как по мне проблемы у того для кого это норма.
За всё, перечисленное вами, надо платить. А автор хотел бы бесплатно)