Жинси на дитину• Изменено 18 июня в 18:06

Тут є ті , кого трамп зі штатів попер?

В мене-одних знайомих, дуже прикро. Інші наразі -не знаю, не хочеться нічого питати, і спитати наче тре, бо завжди піклуємося один про одного… це вже масово? Це якось від різновиду дозволів ʼвізʼ залежить?
Тектологиня 80lv• 18 июня в 18:10
Их депортировали?
Мозговая пилочка• 18 июня в 18:12
да
автор Жинси на дитину • 18 июня в 18:12
Ответ дляТектологиня 80lv
Их депортировали?
Так, наразі у Європі..
автор Жинси на дитину • 18 июня в 18:12
Ответ дляМозговая пилочка
да
Вас?((
Мозговая пилочка• 18 июня в 18:13
Ответ дляЖинси на дитину
Так, наразі у Європі..
А я до України повернулася, бо в Європі небезпечно, все до війни йде, як тут пишуть у темах
Мозговая пилочка• 18 июня в 18:13
Ответ дляЖинси на дитину
Вас?((
Так. Отримала листа (
автор Жинси на дитину • 18 июня в 18:14
Ответ дляМозговая пилочка
Ну поки що, ви як жінка-так, можливо, поки що, ще раз. Але там інша ситуація..
ЭмчЭндЭм• 18 июня в 18:14
Ответ дляМозговая пилочка
Так. Отримала листа (
На якій ви візі/паролі, який статус?
Трільчиха• 18 июня в 18:14
Ответ дляЖинси на дитину
Так, наразі у Європі..
На депортували. Це скоріше за все, що програми всі на стопі, і вони не змогли подовжити собі документи, свій легальний статус в країні. І щоб не переходити в статус нелегалів, вони повернулися до європи
автор Жинси на дитину • 18 июня в 18:14
Ответ дляМозговая пилочка
Так. Отримала листа (
Капець.. тобто, не має значення, який вид прихистку?
автор Жинси на дитину • 18 июня в 18:15
Ответ дляТрільчиха
Я не знаю нюансів, можливо..( знаю, що по спонсорству їхали
Трільчиха• 18 июня в 18:16
Ответ дляЖинси на дитину
Ну тоді це 100% те що я написала. Не змогли подовжити легальний статус перебування в країні
автор Жинси на дитину • 18 июня в 18:19
Ответ дляТрільчиха
Тобто, поки ще не депортовували? Щоб масово
Котики-муркотики• 18 июня в 18:23
Ответ дляТрільчиха
У знакомой пары такая ситуация(въехали по спонсорству)
У неё закончилось разрешение, он пока ещё легален. Будет роспись, чтоб по возможности её подтянуть под страховку(не знаю, насколько реально), т.к. она ещё и на 9том месяце. Хотят в США родить.
Мама Никитки-2• 18 июня в 18:25
Ответ дляМозговая пилочка
Так. Отримала листа (
Цікава підстава депортації? Порушення умов програми?
Жена аллигатора• 18 июня в 18:26
Удалено администрацией...
ЛюблюДевчонок• 18 июня в 18:27
Сподіваюсь, це будуть мама нікітки і лавлавлав. Вони на нього й бочку пруть
ЛюблюДевчонок• 18 июня в 18:27
Ответ дляМама Никитки-2
Шо, очко підгорає?
Мама Никитки-2• 18 июня в 18:28
Ответ дляТрільчиха
До 18 березня всі хто заїхав в штати до 16 серпня 23 року могли подати документи на ТПС. І подача тих документів дорівнює їх легальному статусу.
А тих, хто не має право на ТПС ще не закінчився перший пароль.
Так шо, нікого ще не депортують як нелегалів. Якщо люди не збрехали, то на сьогодні єдина причина депортації- доведене порушення умов програми. І то там суди повинні бути. А про суди вже б вся українська спільнос=та в штатах гулаб. Так шо в депортацію українців я не вірю.
Мама Никитки-2• 18 июня в 18:30
Ответ дляКотики-муркотики
Не може такого бути. Ще раз, ті, хто заїхав після 16 серпня 23 року ще мають статус, а ті, хто раніше, перейшли на ТПС
Ластовиння• 18 июня в 18:30
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Хоч я у згаданих дам в блоці, але спитаю: хто там думкою багатіє по відомому прислів´ю? Четвертий рік багатієте?
Мама Никитки-2• 18 июня в 18:30
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
ФсеСама• 18 июня в 18:33
Удалено администрацией...
Ластовиння• 18 июня в 18:40
Ответ дляФсеСама
Удалено администрацией...
Уявляю, що з певним контингентом буде творитись, коли не повернуться
А якби отакі ждуни мірками трохи ворушили, то розуміли б, що навіть як наших і депортують, то є маса інших країн. А от куди такі ждунихи дінуться з клітки с тцк-наглядачами?
Мама Никитки-2• 18 июня в 18:41
Ответ дляФсеСама
Удалено администрацией...
ФсеСама• 18 июня в 18:42
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Чисто не теоретично, не дружите з ними ви
Мама Никитки-2• 18 июня в 18:44
Ответ дляФсеСама
Аааа, ну тоді мрійте далі. Мабуть з такими мріями 500 € німецької подачки краще душу гріють
Love_Love_Love_• 18 июня в 18:48
Ответ дляМозговая пилочка
Так. Отримала листа (
Якого ще листа?
Love_Love_Love_• 18 июня в 18:49
Ответ дляТрільчиха
Ніякі програми не на стопі
ФсеСама• 18 июня в 18:49
Ответ дляМама Никитки-2
я с Украины не выезжала на день даже, так что про подачки вам лучше знать))