90x60x90• 31 марта в 15:49
Ви працюєте?
ким? і чи порекомендували б свою роботу своїй дитині?
якщо ні, то що би порекомендували
ША! я прийшла!• 31 марта в 15:52
інженер в нафтовій компанії. Дитині порадила б стоматологію, але вона не хоче. Тому піде на архітертуру
Флюорография гуся• 31 марта в 15:55
Я в it, порадила б.
Але думаю, шо він обере шлях тата, і буде займатись будівництвом
90x60x90
• 31 марта в 15:56
Ответ дляФлюорография гуся
Я в it, порадила б.
що в тому айті робити з таким напливом ШІ
Мандолина Бу• 31 марта в 16:01
я - філолог, мій син - мій колега. будівельник - батько в будівництві все життя мої діти студенти закінчують вже біоінженерія, цивільне і промислове будівництво, корейська мова. всі спеціпльності були вибрані вдало, перспективи чудові, працює старший, купив житло, живе окремо, молодші доучуються,
Знаю бакси• 31 марта в 16:01
Да. Нет.
Пусть сам выбирает, хотелось чтоб не гнил в офисе, без АД и зрение сохранил.
Khmelnichanka• 31 марта в 16:02
В даний час не працюю.
Дитині порадила б свою професію, якби дитина мала хист до неї і бажання.
Дон Пэдро• 31 марта в 16:04
Я кухар, чоловік юрист...нам подобається, тому не проти, а діти вже оберуть за власним бажанням професію.
90x60x90
• 31 марта в 16:04
Ответ дляЗнаю бакси
Да. Нет.
а що за професія? тут же сенс зрозуміти, де добре працювати, а де ні
90x60x90
• 31 марта в 16:04
Ответ дляKhmelnichanka
В даний час не працюю.
а що у вас за професія? що подобається
Khmelnichanka• 31 марта в 16:05
Ответ для90x60x90
а що у вас за професія? що подобається
Режисер і викладач театральних дисциплін.
НаливайКа• 31 марта в 16:05
Я половину жизни работала главбухом, сейчас не работаю. Старший сын недавно открыл свою фирму по логистике. Живет на другом континенте. Дочь учится. Хочет быть ветеринаром, но свою специальность я бы ей рекомендовала, неплохо для женщины.
ПП-шница• 31 марта в 16:08
Свою точно ні😂. Але зі своєї сфери можно щось цікаве для сина вибрати.
Кидстаффовна• 31 марта в 16:07
Ответ дляНаливайКа
Ви на приватному підприємстві працювали?
ВсеПроВсехЗнаю• 31 марта в 16:09
Ні. Зараз декілька років не працюю. Дитині. Що роботу завжди можна змінити і не боятись цього, що обрана професія не сподобалося можна піти вчитися на інше поки молодий шукати себе. Намагатися шукати те що подобається але враховуючи чи буде це приносити прибуток.
Куплю орехи• 31 марта в 16:11
Ответ дляЛеді Душка
Я домашня клуша, дитині таку долю не хотіла б, соромно.
А я выучилась на режиссера и стала домашней клушей)), по специальности работала аж год. Потом ЧП, продавец в своем магазине, бесплатный бухгалтер у мужа на фирме, бесплатный водитель и между делом двое детей, теперь дети выросли . Я занимаюсь продажами в интернете,это сущие копейки. Недавно хотела возле дома устроиться прибиральницею, не взяли 😢 . Потом узнала,взяли свою знакомую((
90x60x90
• 31 марта в 16:14
Ответ дляПП-шница
це яка професія,що точно ні. і чому
Дон Пэдро• 31 марта в 16:14
Ответ дляКуплю орехи
Я теж вчилась на режисера..потім в торгівлі працювала- менеджер/продавець. А в 35 кардинально змінила сферу- перевчилась на кухаря і працюю в своє задоволення.
БлинчикБезСметанки• 31 марта в 16:17
Ответ для90x60x90
Мене зараз смішить, що вже навіть бухгалтери себе вважають іт)) тобто всі хто працює за ноутом стали іт
Куплю орехи• 31 марта в 16:15
Ответ дляДон Пэдро
Мені вже пізно напевно, 51 рік... Ви молодець!
90x60x90
• 31 марта в 16:16
Ответ дляБлинчикБезСметанки
та да. але уточнення що за айті і що ви там робите (якщо це не програміст) - якось завершується нічим
ПП-шница• 31 марта в 16:17
Ответ для90x60x90
це яка професія,що точно ні. і чому
Я художник з гриму плюс займаюсь пластичним гримом. Це все ж таки більше жіноча професія. З моєї сфери точно ні режисер, можливо вибере професію оператор. Чи продюсер. Думає поки що
90x60x90
• 31 марта в 16:17
Ответ дляПП-шница
щось багато творчих професій тут зібралось. неочікувано
ПП-шница• 31 марта в 16:23
Ответ для90x60x90
Я в темі про Холостяка зустріла двох гримерів, з якими разом там працювали😁. Дуже здивувалась, якщо чесно.Нас тут багато.