Повелитель бітка• 18 июня в 20:28

Вода з крану, що простояла півроку - шкідлива?

Мама сьогодні учудила.
Води немає цілий день, я на роботі, то вона знайшла на балконі пару пляшок 6 літрів, в які десь півроку тому набрали з-під крану воду коли буде коротке відключення. Вода пахне сіркою чи якось так, негарно. Мама її нагріла, помила посуд, руки ((((
Я переживаю щоб ніякої хвороби не зачепила.
Коли я прийшла додому, то звісно з бювета принесла свідої. Але тією вонючою вона вже й яблуко помила, не лише посуд. Переживаю щоб не було якоїсь дизентерії чи чогось такого
Анти-анонім• 18 июня в 20:29
все буде добре
Vik tori 5430• 18 июня в 20:29
Все норм. Не переймайтесь.
автор Повелитель бітка • 18 июня в 20:30
Ответ дляАнти-анонім
все буде добре
Дякую 🙏
Ответ дляVik tori 5430
Все норм. Не переймайтесь.
Спасибі 💖
Цветов Мне срочно• 18 июня в 20:32
Все норм. Вона ж не випила її некипʼячену
автор Повелитель бітка • 18 июня в 20:40
Ответ дляЦветов Мне срочно
Пити не пила, слава богу
Але помила кілька тарілок, ложки, кухонну салфетку випрала, яблуко (((
Захекалася читать• 18 июня в 20:50
А для чого о ви її стільки тримали?
Їжак в панчохах• 18 июня в 21:13
Ответ дляЗахекалася читать
А для чого о ви її стільки тримали?
Для туалету тримають на випадок відсутності води
Все знаю від і до• 18 июня в 22:00
Во все времена люди набирали воду.
Хранили её для того чтобы использовать когда будет дефицит воды.
У меня тоже всегда есть несколько бутылок набранных - когда отключают воду использую их для мытья посуды, умыться, смыть в туалете.
Вода из крана, хлорированная - то есть никакой органики там нет.
Какую болезнь по вашему мнению можно подхватить от такой воды если умыться или помыть посуду?
Чумацький Шлях• 18 июня в 22:18
Автор, не так давно открыла баклажку, набранную несколько мес назад. Ну вот была все время вода - она и стояла про запас невостребованная. Вода завонявшаяся. Как - понятия не имею. Я бы перемыла посуду на Вашем месте.
Муж у меня такой мылся, ему пофиг, что вонючая. Ему нифига не было
автор Повелитель бітка • 20 июня в 00:25
Ответ дляЧумацький Шлях
Посуд перемила одразу, так.
Але вона і яблуко встигла тією водою помити, і з´їсти. Правда, ми з покупних яблук завжди обрізаємо шкурку, але все таки - руки, посуд...

На щастя, минулося.