Непереможна• Изменено 18 июня 2025
У кого помирали рідні від хвороби
В мами тяжке захворювання, їй стає все гірше, розумію що скоро втрачу її.. Ось була сьогодні у неї, серце просто крається, так багато чого хочеться сказати, переживаю аби діждалася мого наступного приїзду.. Але коли приїзжаю, я наче у якомусь ступорі, роблю все на автоматі, не можу показувати ніяких емоцій (хоча перед самим приїздом можу десь ридати на лавочці), мама не розмовляє, але буває що уважно дивиться на мене, а я відвожу погляд, коли плаче, кажу якісь дурні слова типу: все буде добре..
Хто був у подібній ситуації, можливо зможете щось порадити, боюсь що потім буду про щось жалкувати.
Грабля• 18 июня 2025
Ніфіга не пораджу.
Крики мами чую і до сьогодні.
Онко
Почала боятися такої ж смерті.
Як І заживо горіти чи помирати під завалами
Крики мами чую і до сьогодні.
Онко
Почала боятися такої ж смерті.
Барвіночка• 18 июня 2025
Мне кажется нет таких людей, кто бы не проходил через это( У меня так папа от рака умирал.
Мейк-ап форева• 18 июня 2025
Моя Вам порада, проговоріть усе, що відчуваєте. До відходу близьких ніколи не будеш готовий, але сказані слова любові і всього важливого так потім гріють.
Аноним_1857• 18 июня 2025
Моя мама сама мне сказала - все будет хорошо. Все время хотелось плакать, но не плачешь, а делаешь вид, что все в порядке((
НуКаНаКа• 18 июня 2025
Моя мама померла 5 червня...я була в інсультному блоці коло неї до моменту поки дозволяли лікарі, вийшла і через годину мені повідомили, що ранком до них за довідкою і в морг з речами (не зразу до мене дійшло длячогєо речі) ... вона три доби непритомна була під киснем...
Свідок Перемоги• 18 июня 2025
У мене бабуся так доживала. Теж хворіла. Але вона могла говорити, все розуміла. Це було взимку. Пам´ятаю, я їй сказала, що навесні буде все цвісти і ми посидимо надворі. Я дурницю сказала. Вона промовчала. Тільки питала мене, як моя донька, як мої справи. Казала, що часто згадує своє дитинство, як вона зі своєю мамою пішки йшли з села у місто, щоб купити моїй бабусі ( тоді ще дівчині) тканину на сукню. Вона розуміла, що скоро її не стане. Я їй казала, що дуже її люблю.
Пишу каліграфічно• 18 июня 2025
Ответ дляГрабля
Ніфіга не пораджу.
Крики мами чую і до сьогодні.
Онко
Почала боятися такої ж смерті.
Крики мами чую і до сьогодні.
Онко
Почала боятися такої ж смерті.
Долго она так мучилась?
НуКаНаКа• 18 июня 2025
Ответ дляАноним_1857
Моя мама казала, що краще за мене її ніхто не догляне ...
аромат Жука• 18 июня 2025
Ваша мама не розмовляє. Кажіть все що бажаєте, навіть більше, вона все зрозуміє. Всі розуміють, що не ’будет все хорошо’, говорить-говорить, щоб потім не жалкувати.
Аноним Советчик• 18 июня 2025
Ответ дляГрабля
Ніфіга не пораджу.
Крики мами чую і до сьогодні.
Онко
Почала боятися такої ж смерті.
Крики мами чую і до сьогодні.
Онко
Почала боятися такої ж смерті.
А чому крики?( Не допомагало обезболювання?...
Пишу каліграфічно• 18 июня 2025
Ответ дляГрабля
Заздрю швидкій смерті
И я
Но чувствую,что у меня будет капец
У меня рак последняя стадия
Но чувствую,что у меня будет капец
У меня рак последняя стадия
Непереможна
• 18 июня 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Коли вона ще говорила, то казала їй що люблю її, а зараз не знаю, не можу нічого сказати, таке враження що коли переступаю поріг квартири я перестаю щось відчувати, а їду від неї і плачу. Не розумію чому так
Пишу каліграфічно• 18 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Ваша мама эгоистка
Я бы точно не хотела,чтобы меня дети досматривали
НуКаНаКа• 18 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Ваша мама эгоистка
Якою вона б не була, вона була моя мама. І все що можна я для неї робила Мама померла в лікарні без свідомості , згоріла від температури. Я б доглядала її стільки скільки було б треба...зараз її немає.
Срочнокпсихологу• 18 июня 2025
Тут не може існувати заданого набору почуттів чи правильної поведінки. Нормально проживати цей шлях так, як виходить — комусь плакати, комусь відсторонитися та мовчати, комусь зануритися в роботу чи справи. Обіймаю. Сил вам.
руки_Крюги• 18 июня 2025
Моя мама умерла так давно ( 26лет назад ), что я уже смутно помню когда у меня была мама :(
Наверное всегда нужно говорить то что думаешь и сказать о любви и про обиды невысказанные вспомнить сейчас , а то потом может быть поздно
Непереможна
• 18 июня 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дякую🙏
Стефанія• 18 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
И я
Но чувствую,что у меня будет капец
У меня рак последняя стадия
Но чувствую,что у меня будет капец
У меня рак последняя стадия
Как вы заболели? Как лечились? Близкие рядом с вами?
Пишу каліграфічно• 18 июня 2025
Ответ дляруки_Крюги
И моя дочь меня забудет
Ей сейчас 25
Пишу каліграфічно• 18 июня 2025
Ответ дляСтефанія
Перепробовала всю химию-ни одна не помогла
Я и плюнула
Но сейчас чувствую,что сдаю
От близких в ближайшее время планирую съехать
Я и плюнула
Но сейчас чувствую,что сдаю
ПироженкА• 18 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
І моя...
Дуже тішилась,що я в неї є.
90x60x90• 18 июня 2025
Автор, скажіть все, що думаєте. Не в усіх є така змога. Мене в реанімацію не пустили, до сих пір не можу себе виправдати, що не заплатила і не пішла потримати за руку останній раз і багато чого залишилося недосказаним
ПироженкА• 18 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Ваша мама эгоистка
А хто?
Щас ухожу• 18 июня 2025
Скажіть їй як її любите.
У мене мама була в дуже тяжкому стані, в лікарню її брати не хотіли. Вона вже майже не їла і не вставала з ліжка. В той останній день я зварила їй курячого бульону і покормила з чайної ложечки. Вона з´їла буквально 2-3 ложечки і все. Апетиту геть не було. Каже ’ то завтра доїм’. Я їй сказала, що дуже сильно її люблю. Я розуміла, що це кінець.
Наступного дня вона впала в кому, її відвезли до реанімації, через декілька днів її не стало.
Ой, авторе, це буде тяжко. Сил Вам і Вашій мамі. І починайте пити заспокійливе вже. Я пила адаптол.
Непереможна
• 18 июня 2025
Ответ дляЩас ухожу
Скажіть їй як її любите.
Дякую. Спробую.. Кожен раз думаю скажу і кожен раз нічого не кажу.
Пишу каліграфічно• 18 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Нууу, нууу
А что не так
Я уже,например,пробила почву
Ездила,узнавала
Я уже,например,пробила почву
Ездила,узнавала
Редисочка• 18 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Я и плюнула
Но сейчас чувствую,что сдаю
Я и плюнула
Но сейчас чувствую,что сдаю
Как давно вам диагноз поставили? Онко сразу было 4 стадии?