Перловая Кашка• Изменено 29 мая в 11:46

Меня не понимает моя мама.

Мне 29 лет и да я могу плакать,она мне говорит что я взрослая кобыла и мне не положено плакать.Я её называю холодной ибо всю жизнь мою она мне говорила тау нельзя,что люди скажут и так сложилось,что теперь я не могу рассказывать о своих чувствах другим людям.Просто плачу,приступы плача я б сказала. Что со мной не так?
Аніл• 29 мая в 11:47
Розскажи мені ,киця
Срочнокпсихологу• 29 мая в 11:48
Отдельно надо жить, и с мамой общение уменьшить
Попельшка• 29 мая в 11:49
от чего вы плачите автор?
Хомо_сапиенс• 29 мая в 11:49
Плачте, щоб вона не бачила.
Хомо_сапиенс• 29 мая в 11:50
Ответ дляАніл
Розскажи мені ,киця
У вас нік з помилкою в одну букву написаний
Кава з адреналіном• 29 мая в 11:50
Автор дам вам пораду яку мені не було кому дати. Тікайте від мами... По далі. Не всі мами хороші , і не всі люблять своїх дітей. Вам реально стане морально легше і емоційно
Снегурочко• 29 мая в 11:55
Спробуйте хоча б пару сеансів у психолога, від мами дистанціюйтесь
Аніл• 29 мая в 11:56
Ответ дляХомо_сапиенс
Жарт оцінив!
Перша на селі• 29 мая в 12:00
Ответ дляАніл
Розскажи мені ,киця
ніхто нічого не буде розкпзувами чоловіку, що вибрав собі ніка ’ Анал’
НетЕщеНаверное• 29 мая в 12:10
Дистанцюйтесь. Я три роки не можу вилікувати тяжку депресію, і досі чую від мами що це не хвороба а просто лінь і треба більше працювати (у мене дві роботи і підробіток). Я змирилась із тим, що розуміння тут не знаходжу, шукаю підтримки в іншому місці. Думаю вам слід зробити те саме, ви її не переробите і не змусите вас розуміти
Аніл• 29 мая в 12:14
Ответ дляПерша на селі
СамавиховуюКота• 29 мая в 12:14
І мама неправа.
Ну і ви, про що плачете в 29 років, хтось смертельно хворий чи помер?
Чому приступи плача?
Борець за гаманець• 29 мая в 12:32
Первое. Уходите жить отдельно.
Второе. Лечите голову и нервы, реветь без причины это есть норма.