Я не дуже в тому розбираюсь
Дівчатка, допоможіть
Хочеться щоб взуття було не на один раз тому обираю між цими варіантами
І ось є 2 варіанти одягу, бо не знаю яка буде погода
Дівчатка, допоможіть
svetla2201• 18 июня 2025
Не знаю куди ви плануєте йти в цьому одязі, але це 2 дуже протилежні образи.
Перший діловий, другий пляжний.
Ответ дляkatenka_
Этот ромпер - вообще не ваша история
А що не так з ромпером?
Ответ дляlilu502
Ну щось воно не вʼяжеться між собою. Ромпер то взагалі🤪😢 куди Ви в ньому зібралися?
А що з ромпером не так?
Kot_v_meshke• 18 июня 2025
Интересно, что за мероприятие, куда можно надеть как и костюм, так и ночнушку со второго фото…..
По теме - обувь вообще не подходит. Ночнушку в топку.
Тема взрыв мозга. Первый костюм очень ок, бодик - ну в припципе тоже видно что не дешевый, но как бы, одно мероприятие, и туда или костюм или бодик - даже любопытно, шо это за вечеринка, куда и в том и в том адекватно пойти🤪
А дальше контрольный - дешевая картонная обувь, эти розовые чуни, какой-то психодел