Пушкининиана• вчера в 20:29

Тільки не пишіть місцевість!!! Є місця в Україні де не чули та не бачили дроні…

Не чули обстрілів, не було влучань.
Так хочеться вірити, що є такі місця в Україні до яких не добралось те все
Зробіть вибір:
вже голосів: 153
Обстріли постійно
Періодично чуємо
Не чули й не бачили
Обстановщица• вчера в 22:04
Ответ дляП´яна вишня
А мне понравилось я там 3 раза была, последний раз в прошлом году в январе, а вы в каком месяце были ?
Писали что курорт выставили на продажу..
За ним ухода помледнее время нет..
Глаголиця• вчера в 22:05
Ответ дляУкраиночка
Закарпатская область , туда пару раз прилетало всего. За Каменец Подольский не разу нигде не читала чтобы туда прилетало и еще много сел и маленьких городов , особенно на западной
На Хмельниччині багато містечок і сіл де ніколи нічого не прилітало, коли я ту про це писала, мені відповідали, що брехня. А в них реально немає жодного цікавого обʼєкту для русні, тому і тихо.
Дівчина Бобула• вчера в 22:08
Ответ дляОбстановщица
Наверное село..
Любой город западной слышал дрон как минимум
Ужгород не чув і околиці. Ні шахеда, ні ракет, дякувати Богу. Там лише один раз у Волівці попало по жд на самому початку і все. Ну це і ясно було, що в горах безпечно буде. Слава Богу, що є такі острівки спокою в Україні, я дуже рада за них. Сама з-під Києва
Сижу_и_плачу• вчера в 22:16
Ответ дляКартаБезКомиссий
Есть знакомая, рядом с Тернополем живет, так у них за всю войну, максимум шахед пару раз пролетал, его не сбивали, она просто звук летящего слышала, теперь годами рассказывает что за ужас пережила и у нее птср
Очень смешно такое слушать, когда ты из Киева всю войну не выезжал. Но она в принципе энергетический вампир и вечно ноет.
У меня родственники тоже, чуть дальше Тернополя, тоже такие перепуганные, так им страшно, так страшно
Та_все_ок_будет• вчера в 22:38
Ответ дляПушкининиана
Я з більш-менш тихого регіону. Але так хочу кудись поїхати, перезавантажитись. Чоловік пропонує на два-три дня щоб закордон поїхала.
Дівчата, як Ви в регіонах де постійний треш…(
От яка вам різниця як ми тут в Дніпрі??? От нащо воно вам, відпочивайте собі і перезавантажуйтесь!
Гигиенишвили• вчера в 22:46
Ответ дляПатика-мотика
Звісно є. Записуйте - Конча Заспа, ставка говнокомандуючого, центри прінятія рєшеній
Та відчепіться від тої Кончі-Заспи. Там вже крім обслуги в особняках ніхто не живе.
А от місцеві мешканці поряд також сидять без світла і постійно під обстрілами. Наш кооператив на їх лінії по світлу. Дупа повна((. У кого кошти дозволяють, то сидять на генераторах. Інші - 5 годин зі світлом, і то не точно, бо постійні аварії. Погугліть Київщина, гр. 1.2(
Чавонадо• вчера в 22:45
Ответ дляПушкининиана
Ну, от сьогодні моя подруга написала, що збивали дрони. Вона відразу на кордоні з Польщею. Якраз з нею переписуємось.
🤬слів нема.
Здогадуюсь, з якого вона міста... теж з кумами звідти сьогодні спілкувалась
Чавонадо• вчера в 22:46
Ответ дляУгги_в_горошек
Конча-Заспа
Буковель.
Никогда.
Над Конча-Заспою іноді і літає, і збивають
Гигиенишвили• вчера в 22:48
Ответ дляЧавонадо
Не іноді, а постійно(. Південний напрямок на Київ і ТЕЦ 5 все через нас((
автор Пушкининиана • вчера в 23:05
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ну, так Ви також можете. Що не так?
автор Пушкининиана • вчера в 23:07
Ответ дляТа_все_ок_будет
А що не так? Ви ж теж якщо можете і хочете перезавантажуйтесь.
Сумка з негодою• вчера в 23:37
Ответ дляБезВзяток
Не вірю що є, але якщо і є день на кордоні де через дорогу вже інша країна, то все одно це якесь мале село і там ні роботи, ні лікарів. Як ростити дітей і самому жити довгий перелік часу, я б не змогла так
Да. Вы прям в точку описали, есть такие села, где через реку граница. Летают вертолеты соседнего государства, патруль. Мы там прожили в начале 2022, нам 3 месяцев хватило, вернулись в город к себе. Там сирены есть. Комендантский час отсутствовал. Но, там тцк просто ужас. Самые отбитые, и с самого начала войны (, там очень трудно жить мужчинам именно. Там просто их нет. Не все смогут в таких условиях жить. Там свой устав и правила.
Морская свинка• вчера в 23:44
Ответ дляПушкининиана
🤬слів нема.
Ваша подруга мабуть десь з Луцьку/Ковелю то та сторона так, тривожиться.
Морская свинка• вчера в 23:48
Ответ дляЩебетуха
С 11.02 неделю. Со второго дня мы уже выли от скуки, это был единственный отпуск и вообще период, когда я не гоняла детей за гаджеты - тупо нечего делать. Еще и весь готельчик в поносах, включая половину моей семьи. На плюшки съездили, в чан сходили и ку-ку. Неее. Не моё.
Кошмар, а мене нещодавно ледь не заклювали, коли сказала, що не тільки на Буковелі та вірусня ’срачно-ригачна’. Цікаво, як місцеві, вони не хворіють, адаптовані до цього.
Багиня• сегодня в 05:02
Ответ дляСіточка
Ага.
Аж щаз.
ППО гучніше, але ракети та шахеди, якщо поряд літять не пропустиш.
Дуже гучно. Робочий генератор заглушає, такий звук.
Це я вам кажу, як людина у якої вся ця срань над головою пролітає регулярно, я вже по звуку можу визначити що і в яку сторону летить.
А ти, що сплять, то добрі нерви. Ми спимо зазвичай.
В мене над головою збивали 22-23 роки, а потім забрали ппо, зараз привезли знов, але направлені в іншу сторону, то я вам скажу, після того як прибралии ппо я і почала нормально спать і шо б там не літало так плфіг, якщо його не збивають над тобою, то нерви відпочивають.
Я вся ваша• 27 минут назад
Ответ дляОбстановщица
Наверное село..
Город