Заикальница• 18 июня 2025

Жіноча дружба

Ситуація:
В мене є найкраща подруга ще зі шкільних років. Дружимо років 15.
Була ідеальна дружба: ніколи серйозно не сварились, завжди була підтримка, разом всі поїздки, всі дні народження, всі свята.
Але все змінилося. Я почала жити з чоловіком, згодом одружилася. Зʼявилася перпективна робота.
Після цього почалися незрозумілі рухи з її боку. Спершу заглянула в мій телефон і побачила баланс на картці, коли переказувала гроші в ресторані. Дуже сварилася на мене через це, мовляв я «спеціально засвітила». Вона скільки памʼятаю працювала баристою в кафе. І в принципі з цього моменту багато незрозумілих сварок за гроші почалося.
Потім знайшла собі якогось наріка, і ми припинили спілкування на півроку, бо він «заборонив». Я не з легкістю це пережила, бо дуже прикипіла. Але згодом стало пофіг.
Зараз повернули спілкування, вже тримаю на дистанції. Розумію, що люблю її як подругу, але бачу цю нещирість, коли є хороші новини. Чоловік теж її не любить. Каже я сама все згодом зрозумію.
Як ви думаєте, це заздрість? І що робити з цим? Просто віддалятися?
Советчица Года• 18 июня 2025
У тролля новая тема) сегодня - ’дружба’))))
Алина-1240• 18 июня 2025
Если вы не тролль-что общего у вас с тетей живущей с наркетом? Таких люди обходят
автор Заикальница • 18 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Не живе з ним. Живе з мамою. Позустрічалися півроку і розбіглися
Полуничка• 18 июня 2025
Да, зависть
Весотехник• 18 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Скажи мне, кто твой друг и я скажу тебе, кто ты…
Мульйонерша• 18 июня 2025
Тема не очень. Тролить, не ваше совершенно
Алина-1240• 18 июня 2025
Ответ дляЗаикальница
А что это меняет?)нормальный человек с нариками не кентуется
Я такая - жду трамвая• 18 июня 2025
Та может жалость, а не зависть. Она свободная, вы замужняя. У нее работа ненапряжная, с людьми пообщаться, поулыбаться. А вы над златом чахнете. У нее страсти, хоть и с наркоманом, а у вас рутина. Так что насчет зависти я бы не была так уверенна...
Советничаю тут• 18 июня 2025
А до чого ці сексісткі назви? Таких прикладів і чоловічої дружби - вагон і маленька вагонетка. Дружба не залежить від статі.