Одна_на_всей_планете• Изменено 19 июня в 11:41
Пуш ап шкідливий?
Якій ліф кращий чи взагалі топік ? Розмір 80 С
Галябалована• 19 июня в 11:44
Лифчики впринципе вредные все с косточками, так что есть там пуш ап или нет, значения не имеет.
Видящие_помогите• 19 июня в 11:46
Я з таким рощмвром просто шукаю той, що гарно сидить. Тоді він і грудь гарно піднімає. Що вам дадуть поради людей з різним типом фігури?
Марфа Українівна• 19 июня в 11:50
Нє, чим він там може бути шкідливим?🤣🤣🤣 Взагалі шар поролону влітку і металеві кісточки в обтягнутому на тілі виробі, це дуже корисно.
Шукайте на європейських платформах бюстгальтери без кісточок і поролону, з широкими брителями, і буде вам щастя.
Дуже дуже вумна• 19 июня в 11:55
Ну який на фіг пушап на розмір с? Щоб воно вам вуха прикривало? Топіки без кісточок при такому розмірі теж не варіант, бо форма буде негарна. Хіба що вам 20 і гравітація ще вас не заборола.
Одна_на_всей_планете
• 19 июня в 11:59
Ответ дляДуже дуже вумна
А нащо виробники роблять пуш ап для 80 С? Роблять же і сидить непогано. ...я загалом вже років 5 ношу топіки але не подобається останнім часом я к виглядає, пішла купувати бюсти і вони усі майже з пуш ап на цей розмір. А на 80 Б без пуш ап логіка
Твоя подружайка• 19 июня в 12:02
Можу порадити класний без кісточок. Там паролон, але дуже тоненький, без пуш-ап, але чудово припіднімає і тримає груди.
Одна_на_всей_планете
• 19 июня в 12:03
Ответ дляТвоя подружайка
Дякую
Слухи-руки не распускаю• 19 июня в 12:03
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я ношу большой пуш ап чашка 75 с, d , мне очень нравится. Еще и купальники Виктория сикрет.
Мне нравится так фигура намного красивее.
Топики вообще не ношу.
Цветов Мне срочно• 19 июня в 12:16
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ні, то просто всі вже розкупили розмір С без пуш-апу, а розмір Б з пуш. Ви приходите і бачите лише залишки. Ви, мабуть, здивуєтесь, але виробники шиють всю розмірну сітку в одній моделі
Дуже дуже вумна• 19 июня в 12:19
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Роблять, бо є попит. А попит є, тому що цей шматок поролона моделює гарно, а при носінні виглядає погано і незручний. Але ж вже куплений, не викидати ж його. За гарним бюстом, щоб і моделював гарно і зручний, треба добряче пробігтись.