Зрадорозганячка• вчера в 00:10

Ну ок, а тепер поговоримо про Юлю, ви бачили цей шикарний вигляд?

Хотілося би більше фото, але все ж зачіска говорить -хірург був від Бога
курасаны• вчера в 00:37
Ответ дляЗаведУющая
Отличный у нее рот
Я уже давно на ее пластики смотрю. В голливуде хуже делают, чем ей. Интересно, кто хирург
видео смотрите, потом поговорим
курасаны• вчера в 00:38
Ответ дляНаизнанку
Не знаю когда первая фотка была сделана, но на второй на Николь Кидман Похоже
вторая фото с 2014 года
Мост_Устал• вчера в 00:38
Ответ дляНаизнанку
Блин, как она меняется
автор Зрадорозганячка • вчера в 00:43
Ответ длядамаАмстердама
Ні, просто у телеграмм дивлюся багато пластичних хірургів, бачу як вони вбирають цю зморшку, все цілком реально, за вухом шов робиться, туди підтягують шкіру і зморшка розгладжується
Перепрошую, але так і проситься…..
знаєте що?
пи3діtu не мішки таскати
Життє Бентежне• вчера в 00:56
Ответ длякурасаны
стремная она, вид безумный, глаза вращаются, да и выглядит на самом деле не очень
Була баба з косою, стала баба з дулькою. Баба Юля - баба дуля.
Аристократка-тунеядка• вчера в 00:52
Шікарно виглядіт. Інтересно кто делал.
Життє Бентежне• вчера в 00:53
Ответ дляМост_Устал
66 - ерунда. На Шер посмотрите, ей 80
Подивіться на Бріджит Бардо, баба Дуля на її фоні багіня.
Броніки для Моніки• вчера в 00:55
Ответ дляЖиттє Бентежне
Дуля натяк прозорий
Щоб потім не казали де наші гроші
Мост_Устал• вчера в 00:57
Ответ дляЖиттє Бентежне
Она без пластики
Блин, она умерла в декабре (((
Пишущаяся• вчера в 00:56
Стара курва
Викачую яйцями• вчера в 00:56
Ответ дляБроніки для Моніки
Дуля натяк прозорий
Щоб потім не казали де наші гроші
А нащо потім, кажуть вже
Викачую яйцями• вчера в 00:56
Ответ дляПишущаяся
Стара курва
Не заздріть
Життє Бентежне• вчера в 00:58
Ответ дляНаизнанку
На першому фото хтось інший, це не наша Дулька. На другому фото жодного сходства з Ніколь.
Пишущаяся• вчера в 00:58
Ответ дляВикачую яйцями
Не заздріть
Злодійці що обкрадала 30 років Україну?
Її повісити треба було вже давно.
Пешеходик• вчера в 01:02
Ответ дляЗрадорозганячка
При чому тут, якраз зачіска така де видно все в тч відсутність шрамів
Шрами в волосяній частині.
Життє Бентежне• вчера в 01:03
Ответ дляПишущаяся
Злодійці що обкрадала 30 років Україну?
Її повісити треба було вже давно.
Навіщо так радикально? Надамо можливість бабі Дулі пожити на мінімальну пенсію з реальними цінами. Зібрати всіх кнопкодавів у окрему резервацію з мінімальними пенсіями і цінами київського атб, з реальними цінами на медицину. Можна було б телешоу зробить ’задзеркалля колишніх’. Всі рейтинги б побило.
Важливо: закрити їм доступ до любої допомоги і власних грошей. Чиста мінімальна пенсія і все.
Пешеходик• вчера в 01:03
Ответ дляГигиенишвили
Как я говорила в других темах, я буду голосовать за Юлю.
Бо в бідолашки мало грошей. Їй потрібно більше?
Чарочка діда• вчера в 01:04
Мені інші фотки попадались, меньш заблюрені
Пешеходик• вчера в 01:04
Ответ дляГигиенишвили
А еще в предсказаниях много лет назад говорилось, что президентом будет женщина.
Яких? Тих, що піарщики Юлі розпускають кожного разу перед виборами?
Яжбоматусяблін• вчера в 01:04
Ответ дляЗрадорозганячка
Гарно підмічено
Мені по жіночому подобається леді Ю Тимошенко, хоча я дівчина 32 роки віком проте можу зізнатися чесно що я б зробила їй кунілінгус.
Життє Бентежне• вчера в 01:05
Ответ дляПешеходик
Юля - це вам не Вова. Це вам не двушечка на маскву, а вілла в ОАЕ (реально вілла, її Женя там жила).
Життє Бентежне• вчера в 01:07
Ответ дляЧарочка діда
Аліекспрес... Очікування - реальність.
П.С. Ахрана, атмєна!
100pudov• вчера в 01:07
Ответ дляБараболька
Юля мій президент
Мій точно. Ще з 2009 мрію, прям гештальт незакритий наче. Думаю не було б війни якби її, а не Януковича тоді обрали.
Викачую яйцями• вчера в 01:09
Ответ дляПишущаяся
Злодійці що обкрадала 30 років Україну?
Її повісити треба було вже давно.
А ті хто зараз при владі, то кращі, да? Ще ніколи люди не буди такі бідні в нещасні
Мост_Устал• вчера в 01:11
Ответ дляЧарочка діда
О, тут точно на 50 выглядит 🤣
Життє Бентежне• вчера в 01:11
Ответ дляВикачую яйцями
Так а хіба не баба Дуля у нас в парламенті? Що ж вона тоді слугам народу обіцяла бабосики за ’правильне’ для неї, Дулі, голосування?
Викачую яйцями• вчера в 01:12
Ответ дляЖиттє Бентежне
Яке саме?
Пишущаяся• вчера в 01:13
Ответ дляВикачую яйцями
А вона де зараз, не при владі? Все життя там тварюка пасеться.
Життє Бентежне• вчера в 01:16
Знаєте, дівчата, наша баба Дуля непотопляєма. Чи багато у нас політиків, які сиділи при різній владі і при цьому примудрилися повертатися у владу? Сиділи в тюрмі, ви зрозуміли.
Можна лише повчитися її здібностям виходити сухою з води, Остап Бендер на її фоні просто немовля.
Але до влади її ну точно не можна. Це ж власноруч впустити лиску до курника, а потім бідкатися де кури. Ні, ні, і ще раз ні.
Яжбоматусяблін• вчера в 01:18
Ответ для100pudov
Підтримую вас. Я би нашій пані Тимошенко залюбки робила б кожного дня кунілінгуси, просто за її працю для України багато років. Я дівчина 32річна.