Кукарикуууууу• 20 июня 2025
Їсти, щоб жити чи жити, щоб їсти?
Ви якої теорії дотримуєтесь?
Гола з конопель• 20 июня 2025
Обычно первое, но иногда вкусная еда после стрессового дня это тоже мотиватор))
Скоро_вчера• 20 июня 2025
Якщо перше мається на увазі, їсти, щоб бути здоровим, то мені не підходить ні те, ні те. Я не виготовлюю собі щось смачненьке. Їм найпростішу їжу, яка не потребує багато часу і зусиль на приготування. Але не завжди це корисно, на жаль. Наприклад, сосисками іноді зловживаю))
Столічна штучка• 20 июня 2025
Ответ дляЗаикальница
У мене в житті нема інших радостей. Нажаль.
Ну что это за радость, то пузо вырастет, то жопа?
Безпорадна Кроко• 20 июня 2025
Жити, щоб бути щасливою, коханою. Щоб цього всього досягти, треба бути здоровою, для цього треба їсти.
ЧорноброваЯ• 20 июня 2025
Ответ дляКапуста Маша
Жити щоб кайфувати.
тогда уж Жить, чтоб кайфавать от еды))) ну или есть, чтоб кайфовать от жизни))
Капуста Маша• 20 июня 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Я сегодня кайфувала от велопоездки, книги и массажа)
Пацака-задирака• 20 июня 2025
Їсти, щоб отримувати насолоду від життя в смаковому його прояві також.
Янка-угомонись• 20 июня 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
’Ми те, що ми їмо’
І що воно означає дослівно?
Взагалі б хотіла харчуватись енергією сонця, тоді б більше могла тратити в своє задоволення, продукти дорожчі всього іншого(. Якщо я не голодна , то відмовлюсь від любої дуже смачної їжі . У мене організм навпаки, якщо не задовольняю свої бажання , то апетит так пропадає, що можна з голоду вмерти.
Заикальница• 21 июня 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Якщо треба пояснювати, то не треба пояснювати...😶
Столічна штучка• 21 июня 2025
Ответ дляЗаикальница
Съеште пару булочек, не злитесь)