Да, я блондинка!• 21 июня 2025

Где самые опасные места в Киеве?

Хочу снять квартиру, но не знаю где более безопасные районы/улицы. Разве что Лукьяновка точно знаю что опасно.
Где бы вы сняли, а где нет? Спасибо
ЗабежАЛОЧКА• 21 июня 2025
Це не для обговорення в інтернеті. Будь-коли безпечний район може стати небезпечним, коли поруч йо…тий сусід
Щось не спиться• 21 июня 2025
Не скажу
Тепличная• 21 июня 2025
Ідіотське питання
Мочалкин блюз• 21 июня 2025
Не думаю, що в Києві зараз є прямо безпечні місця. Хіба що розглядати ЖК з підземним паркінгом де можна безпечно перечікувати обстріли.
Remensa• 21 июня 2025
Ви на приколі?
Кукусикиииииии• 21 июня 2025
Мы снимали в Печерском. Мне советовали этот район . Но попали под обстрел , когда храм повредили . Мы из Запорожья , не сильно испугались , но…Это - рулетка.
Регионщица• 21 июня 2025
Відкривайте Гугл карту і дивіться,щоб поруч не було підприємств,військових частин.Таких місць насправді багато.
Щоб будинок був не найвищим ,а навпаки невеликим.Не окріїна,а ближче до центру.Житло краще монолітка або цегла,не панель.Живу в такому,горя не знаю.
Другий варіант моїх знайомих.Село в 30км від Києва,там наче і війни немає.Навіть тривог не чутно.Я коли в них буваю,то іноді забуваю про війну.
Remensa• 21 июня 2025
Не треба мені своїх синіх тулити. Анонімно про таке питати. На четвертий рік війни. На форумі , де кишить матрьохами
Альфред Шнитке• 21 июня 2025
Офіс президента
НаливайКа• 21 июня 2025
Метро
Крошечка-хаврошечка• 21 июня 2025
Правий берег, не центр
Наташа_32• 21 июня 2025
Да весь Киев уже опасен. Мои знакомые перебрались в город-спутник Житомир.
Альфред Шнитке• 21 июня 2025
Самые поганые места в Киеве где наши депутаты живут и педалик
Чай не пью, только кофе• 21 июня 2025
Может на окраинах Киева? Хотя... сбивают на подлете к Киеву - тоже не безопасно.
Не знаю, что за село спокойное в 30 км, у друзей дачи в 2-х разньіх местах - дроньі летают и сбивают.
Кручу хвости• 21 июня 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Офіс президента
Ми як раз там офіс знімали півроку. Скажу, що там мені було чомусь страшніше, ніж на Оболоні, де живу
Perfect look• 21 июня 2025
конча заспа, козин 100% что не прилетит !
Муркамурковна• 21 июня 2025
Ответ дляРегионщица
В мене дача 30 км від Києва, тривог там не чути, бо нема вишок з сиренами, а от шахеди, ракети і тд ще частіше ніж в Києві, будинок і піднімає і гепає обратно...
Такі у вас дивні поради,
І в будинок нам прилетіло в Києві, який навкруги оточений 25 поверхівками, а прилетіло нам
Тому ви...дивна
Регионщица• 21 июня 2025
Ответ дляМуркамурковна
Такі у вас дивні поради,
Тому ви...дивна
В мене шахеди летять,збивають в полі далеко за селом.Над селом ніхто не збиває.Цілком безпечно.
Муркамурковна• 21 июня 2025
Ответ дляРегионщица
Збивати можуть над полем, але вони ж летять далі..і падають рандомно
+ Не біля всіх сіл є поля такої величини, що б ті шахеди можна було збивати+ ще багато моментів, в мене прямо над будинком їх маршрут на Київ і коли вони летять то відчуття такі собі
заварний look• 21 июня 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Згодна
Наш до цього більш менш безпечний на тижні став дуже небезпечним
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 июня 2025
Виноградарь
мегамоСГ• 21 июня 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Виноградарь
кАнечно, то прилетов там не было((