Да, я блондинка!• 21 июня в 15:14

Где самые опасные места в Киеве?

Хочу снять квартиру, но не знаю где более безопасные районы/улицы. Разве что Лукьяновка точно знаю что опасно.
Где бы вы сняли, а где нет? Спасибо
ЗабежАЛОЧКА• 21 июня в 15:15
Це не для обговорення в інтернеті. Будь-коли безпечний район може стати небезпечним, коли поруч йо…тий сусід
Щось не спиться• 21 июня в 15:16
Не скажу
Тепличная• 21 июня в 15:16
Ідіотське питання
Мочалкин блюз• 21 июня в 15:17
Не думаю, що в Києві зараз є прямо безпечні місця. Хіба що розглядати ЖК з підземним паркінгом де можна безпечно перечікувати обстріли.
Remensa• 21 июня в 15:17
Ви на приколі?
Кукусикиииииии• 21 июня в 15:17
Мы снимали в Печерском. Мне советовали этот район . Но попали под обстрел , когда храм повредили . Мы из Запорожья , не сильно испугались , но…Это - рулетка.
Регионщица• 21 июня в 15:18
Відкривайте Гугл карту і дивіться,щоб поруч не було підприємств,військових частин.Таких місць насправді багато.
Щоб будинок був не найвищим ,а навпаки невеликим.Не окріїна,а ближче до центру.Житло краще монолітка або цегла,не панель.Живу в такому,горя не знаю.
Другий варіант моїх знайомих.Село в 30км від Києва,там наче і війни немає.Навіть тривог не чутно.Я коли в них буваю,то іноді забуваю про війну.
Remensa• 21 июня в 15:19
Не треба мені своїх синіх тулити. Анонімно про таке питати. На четвертий рік війни. На форумі , де кишить матрьохами
Альфред Шнитке• 21 июня в 15:20
Офіс президента
НаливайКа• 21 июня в 15:20
Метро
Крошечка-хаврошечка• 21 июня в 15:20
Правий берег, не центр
Наташа_32• 21 июня в 15:21
Да весь Киев уже опасен. Мои знакомые перебрались в город-спутник Житомир.
Альфред Шнитке• 21 июня в 15:23
Самые поганые места в Киеве где наши депутаты живут и педалик
Чай не пью, только кофе• 21 июня в 15:27
Может на окраинах Киева? Хотя... сбивают на подлете к Киеву - тоже не безопасно.
Не знаю, что за село спокойное в 30 км, у друзей дачи в 2-х разньіх местах - дроньі летают и сбивают.
Кручу хвости• 21 июня в 15:36
Ответ дляАльфред Шнитке
Офіс президента
Ми як раз там офіс знімали півроку. Скажу, що там мені було чомусь страшніше, ніж на Оболоні, де живу
Perfect look• 21 июня в 15:39
конча заспа, козин 100% что не прилетит !
Муркамурковна• 21 июня в 15:47
Ответ дляРегионщица
В мене дача 30 км від Києва, тривог там не чути, бо нема вишок з сиренами, а от шахеди, ракети і тд ще частіше ніж в Києві, будинок і піднімає і гепає обратно...
Такі у вас дивні поради,
І в будинок нам прилетіло в Києві, який навкруги оточений 25 поверхівками, а прилетіло нам
Тому ви...дивна
Регионщица• 21 июня в 15:54
Ответ дляМуркамурковна
Такі у вас дивні поради,
Тому ви...дивна
В мене шахеди летять,збивають в полі далеко за селом.Над селом ніхто не збиває.Цілком безпечно.
Муркамурковна• 21 июня в 15:56
Ответ дляРегионщица
Збивати можуть над полем, але вони ж летять далі..і падають рандомно
+ Не біля всіх сіл є поля такої величини, що б ті шахеди можна було збивати+ ще багато моментів, в мене прямо над будинком їх маршрут на Київ і коли вони летять то відчуття такі собі
заварний look• 21 июня в 16:07
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Згодна
Наш до цього більш менш безпечний на тижні став дуже небезпечним
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 июня в 16:34
Виноградарь
мегамоСГ• 21 июня в 18:14
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Виноградарь
кАнечно, то прилетов там не было((