Красота неземная• Изменено 21 июня в 17:27
Вы когда-нибудь попадали в секту?
Или ваши знакомые. Как так получилось?
Летала_НаМетле• 21 июня в 17:29
Знакомый попал в 22 года, полностью ушел ментально туда. Началось это после войны, попал во время депрессии, поэтому его быстро подхватили и закрутили
Ноунэйм• 21 июня в 17:32
знакомая ’нашла бога’
как получилось?
человек внушаемый, с вечным комплексом жертвы
в сектах очень хорошие психологи работают на вербовке
как получилось?
Красота неземная
• 21 июня в 17:33
Ответ дляАлина-1240
Нет🤣
Почему так смеетесь? Кто-то из знакомых попадал?
Жінка з перцем• 21 июня в 17:34
Ні. Але була присутня в 2002 році в офісі, де парили бади.
Мене звідти попросили вийти, після одного мого питання
Алина-1240• 21 июня в 17:34
Ответ дляКрасота неземная
Нет
Я на хвилинку• 21 июня в 17:34
Так, чоловік пішов в релігійну секту з початком війни. Став релігійним фанатиком, випробування не із легких для мене....
Красота неземная
• 21 июня в 17:37
Ответ дляЯ на хвилинку
Що робите з цим?
Я на хвилинку• 21 июня в 17:44
Ответ дляКрасота неземная
Що робите з цим?
Працюю над собою, його ж змінити не можна 😟
В кого тако було• 21 июня в 17:47
Ответ дляЧерный Ловелас
да я сейчас в ней на этом форуме.
з язика зняли)))) єдина секта, котра мене затягла)))
Ниф_ниф• 21 июня в 17:47
Подруга моя у релігійній секті. Мама її туди затягла. У відпустку працює там безкоштовно. Ніякого особистого життя не має. Сумно це все...
Я у підлітковому віці теж була у одній секті. Шукала там сенс життя, таку казочку милу пропонували, мені заходила. Подорослішала, порозумнішала - попустило.
В кого тако було• 21 июня в 17:55
Ответ дляЖінка з перцем
ой, мене так упросила моя співробітниця піти з нею до одної ’магині’, щоб та їй чакри прочистила і розплутала)))) Ото сиджу, спостерігаю через напівпрозору ширму з органзи за тим цирком, нарешті ’магиня’ скінчила моїй співробітниці ’розплутувати чакри’, співробітниця виходить вся така облегшена... на кругленьку суму... Випливає ’магиня’, вся в такому магічному прикиді)))) і до мене ’Бачу чорний клубок над вашою головою, складнощі, чакри переплетені і затягнуті вузлом, вам потрібна допомога...’ А я як рявкну ’Стоять, Ви не уявляєте, скільки мені коштувало їх переплести і вузлом зав’язати!’. Ми пішли, а ’магиня’ так і залишилась стояти з відкритим ротом
Кудрі кручу сама• 21 июня в 20:51
Ответ дляАнонім-ка
Да я была воцерковлена. Сейчас атеистка.
церковь не секта. Там свободный вход и выход
Анонім-ка• 22 июня в 00:01
Ответ дляКудрі кручу сама
Такая же секта если постоянно ходишь. Затягивают и заманивают.
Кудрі кручу сама• 22 июня в 00:18
Ответ дляАнонім-ка
у секты есть признаки и определение. Церковь - не секта.