Меряю от 0• Изменено 21 июня 2025
Як обрати магній?
Треба щоб був при тривожності, стресі, для нормалізації сну, щоб була заспокійлива дія, при мігрені. Раніше купувала магне В6 антистрес, там в складі магнію цитрат. Зменшував частоту мігрені. Зараз читаю з´явилось багато інших форм магнію, таких як гліцинат, бісгліцинат, малат і тд, а також бачу є декілька форм магнію в одній таблетці і цитрат і гліцинат і ще якийсь. Тож який обрати краще та яка має бути доза, бо теж є багато різних доз того магнію. Напишіть свої відгуки що приймаєте ви і який ефект.
Меряю от 0
• 21 июня 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Мені невролог гамалате призначав.
І як ефект?
Мальовнича даль• 21 июня 2025
Я хочу попробовать перла Хелса магний. Может кто принимал. Из плюсов, там его только 2 капсулы принимать. Задолбал этот с айхерба, по 3-4 штуки за день надо выпить.
Кружите меня,кружите• 21 июня 2025
Навіщо ви шукаєте щось інше, якщо вам Магне-В6 підходить?
При стресі та тривожності найгірше до одного місця, він працює лише тоді, коли приймається тривалий час, тобто компенсується дефіцит. А в іншому випадку це ефект плацебо, хоча і це добре
Я приймаю ось такий, але часто можу на приклад тиждень пити не 400, а 800 на добу.
Особо розумні зараз розкажуть, що оксид погана форма і бла-бла-бла. Але я як лікар перелопатила купу інформації і по факту при тривалому прийомі немає різниці яка форма
Меряю от 0
• 21 июня 2025
Ответ дляКрасота неземная
Попробуйте Магнебам
Це той що, аптека подорожник виготовляє?)))
Кружите меня,кружите• 21 июня 2025
Ответ дляМальовнича даль
О, так. Це ще той квест проковтнути 5 здоровенних пігулок за раз. Я якось не врахувала це і не могла дочекатись коли в мене вже скінчиться та огромнзна банка 🤦♀️ у американців дійсно занадто великий пунктик на безпеці
Красота неземная• 21 июня 2025
Ответ дляМеряю от 0
Хз, я уже пропила курс. Мне помог
жар-птица Нюра• 21 июня 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
А хто вам сказав, що його можна пити тривалий час?
Що мені, що дитині - призначення на 30 днів, не більше.
Мальовнича даль• 21 июня 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Так я вроде рассчитала, взяла дозировку 450, а оно всеравно приехало, 4 таблетки ешь за день 🥲
Минимально я находила 3 таблетки, от соларей магний. Вот хочу эту перла хелсу попробовать, там 2 таблетки, и в составе не только магний, еще добавки для успокоения
Кружите меня,кружите• 21 июня 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Його не просто можна, а й треба приймати тривало за деяких умов.
Мальовнича даль• 21 июня 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Все врачи которым доверяю, говорят что магний можно на постоянной основе принимать
жар-птица Нюра• 21 июня 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
То вже за умов?
За яких?
Курсами - так, але не тривалий час.
За яких?
Курсами - так, але не тривалий час.
Кружите меня,кружите• 21 июня 2025
Ответ дляМальовнича даль
Ось тут уважно дивіть, це кількість пігулок, які містять зазначену дозу. Тобто саме в цьому препараті 400 в 1 табл на день
Кружите меня,кружите• 21 июня 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
То вже за умов?
За яких?
Курсами - так, але не тривалий час.
За яких?
Курсами - так, але не тривалий час.
Не хочете - не пийте. Слухайте тих лікарів,яким довіряєте. Або просто запитайте чому не більше 30 днів, цікаво як вони це аргументують
Прикуси Язика• 21 июня 2025
Не знаю, я поддавшись всеобщему увлечению, купила тоже магний б6, тк несколько ночей бахало рядом и плохо спала. Принимала три дня по инструкции и заметила, что меня начало все бесить, со всеми поругалась, наорала на дочку. Перестала принимать и вот второй день я опять спокойна и добра.
Не знаю, в чем дело, но нафик его.
жар-птица Нюра• 21 июня 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Тобто як? Далі - тільки якщо діагностовано аналізом дефіцит. Коригується доза і тривалість.
30 днів - профілактична доза після збору анамнезу.
Пальцем в небо - це не про хороших лікарів.
РокерША• 21 июня 2025
Я такой пью второй месяц. Поначалу никак не действовал, сейчас вроде сплю лучше
Принимаю по 1 капсуле
Кружите меня,кружите• 21 июня 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Цікаво. Тоді яким чином і взагалі навіщо на вашу думку розраховані профілактичні доза. Мова не лише про магній, а взагалі про вітаміни та мінерали.
Меряю от 0
• 21 июня 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Бо саме хелатна форма має найкращу біодоступність.