Beaurre• Изменено 22 июня в 17:16
Де в Кропивницькому є будинок в обмін за догляд за похилою людиною
Всім міцного здоров´я і миру . Цікавлюсь чи є зараз такі одинокі люди ,яким потрібен догляд, допомога в обмін на право наслідування будинку . Бажано,щоб була ділянка ,щоб можна було щось посадити . Можливо Бережинка ,чи ближні до міста інші села .Можна і в місті ,якщо є .
Халли Галли• 22 июня в 17:24
Є така група у ФБ - ’Продам будинок’ чи якось так. Там пропозиції - з сільської місцевості, є цікаві варіанти. Бачила там оголошення від людини, яка просуває своє село, постить регулярно оголошення про покинуті будинки та інформує про тамтешні можливості для життя. Може, щось і поруч з Кропивницьким знайдеться. Зовсім безкоштовних, здається, я не бачила, але були за мінімальну ціну.
Ответ дляХалли Галли
Дуже дякую