Дело было давно• 22 июня в 18:46

Шукаю початківця для створення дизайну ремонта квартири

За невелику плату.
Вся така шо куди там• 22 июня в 18:50
Невелика плата - це скільки?
АяВсёЗнаю• 22 июня в 18:51
Скачайте программу, и сами всё сделаете.
Бла бла бла• 22 июня в 18:51
Ответ дляВся така шо куди там
Невелика плата - це скільки?
Наверное, 100 долларов за всё)
Мульйонерша• 22 июня в 18:51
Тут економити не вийде. Бо іноді навіть не початківець за великі кошти таке вам надизайнерить, що переробляти прийдеться
Елена 1919• 22 июня в 18:51
Ответ дляВся така шо куди там
Невелика плата - це скільки?
Чтоб на троллейбус хватило...в одну сторону
Хвець-тець• 22 июня в 19:39
Шукайте самі програми. Найважче поміряти всі дані. Але це і так треба зробити. І все решту можна крутити... дивитися.
Їх багато.
Пробувала в Home styler.
Аннуитет• 22 июня в 20:58
Спробуйте самі з чатом gpt або з іншим ШІ. Задаєте параметри і спілкуєтесь
Дресса• 22 июня в 23:45
Я таке люблю. Робила сама власноруч ремонт у власній квартирі. Також робила ремонт подрузі. Що треба робити? Відпишіть. Мені цікавий цей напрямок