Панна Кота• 23 июня 2025
Вам легко просити про підвищення зарплати?
Нічого вдягти• 23 июня 2025
Слава богу в мене все прозоро було все життя. Є ставка, є норми, а там хто як стараться. Я отримувала в два рази більше за багатьох, і претензій не було.
Зараз в міжнародній компанії, тут приблизно те саме, але кожного року твоя зарплата зростає ще й на 10-20%. Нікого просити не треба.
очки_ннадо• 23 июня 2025
Ответ дляМааарковная
Нет. Я ж не милостыню прошу
А почему Вам милостыню просить легче, чем позаботиться о достойной оплате собственного труда?
Вы когда-нибудь просили милостыню?
Гостра на язик• 23 июня 2025
За 46 років трудового стажу ніколи не просила. Мені і без моїх прохань добре платять.
Файна_зупка• 23 июня 2025
Не легко. Чувствую себя унижено как-то в этот момент. Хоть и понимаю, что это нормально.
Без QR коду• 23 июня 2025
Я учитель у кого просить повышения зарплаты!!!! У нас государство глухое и …. оно не слышит(
Без QR коду• 23 июня 2025
Ответ дляГостра на язик
Кем нужно работать что бы платили хорошо?
Борода• 23 июня 2025
Було один раз завела розмову з кадровичкою про підняття мені зп. При чому не просто так, я обґрунтувала чому саме, перерахувала, які обов´язки я виконую на посаді, що кожного місяця додають якусь роботу і за неї потрібно платити. Вона мені у відповідь наговорила купу доказів, чому не збільшить зп. Так ми і не домовилися. Зп у нас на жаль підвищували в основном, коли дівчата ставили ультиматум або вища зп, або звільнюсь. Врешті решт вони звільнялися, а на їх місце брали нову дівчину на більшу зп. Якийсь парадокс прямо був.
Гостра на язик• 23 июня 2025
Ответ дляБез QR коду
Спочатку інженер з праці, потім бух., потім голов.бух.
Парова машина• 23 июня 2025
Так, легко, я вже на інший рівень перейшла, навіть на співбесіді торгувалась
фрау Гітта• 24 июня 2025
Автор, в принципе есть много контор, где неплохо платят. Я ушла с гос недавно, там платили отлично и повышали, но условия не устраивали. То сейчас в частной лавочке, все устраивает. Опять же, что по-вашему хорошо? Мне платили 70т. Для кого-то хорошо, для кого-то -нет