неДоЖиру• 28 мая 2025
Якщо у вакансії вказана певна зп, чи можливо на співбесіді домовитися
про її збільшення?
Свисток ля-минор• 28 мая 2025
На співбесіді точно не домовитеся,а ось поцікавитися перспективами росту , індексація ми тощо- це нормально
А поговорить?• 28 мая 2025
Збільшення коли? Після всіх випробувальних термінів і інших причин ’не на часі’?
Да, я блондинка!• 28 мая 2025
Обычно завлекают суммой. По факту меньше. Но может вы работаете за двоих - тогда может быть
дама_из_декрета• 28 мая 2025
Ви спочатку домовтесь, щоб була хоч така, яка вказана в вакансії. Зазвичай те що малюють і обіцяють далеко від того, що отримаєш.
ОхиИВздохи• 28 мая 2025
Реально, если покажете себя ценным специалистом, и если компания нормальная и у них есть средства на это
Мейк-ап форева• 28 мая 2025
Так, якщо не готові, вам про це скажуть, два рази мені особисто, вдавалось збільшити на 30000.
Мейк-ап форева• 28 мая 2025
Ви повинні розуміти, наскільки їм необхідні ваші послуги, якщо це один з спеців, це одне, якщо єдиний, інше