Ну шо не так?• 23 июня 2025
Работа. Когда обедаете?
Позавтракала в 7.30-8.00. Овсянка, фета, грецкие орехи, ложка варенья с чаем. 12.00 я уже голодная. На обед гречка, помидоры, Фета и крабовые палочки. Работаю до 18.00.
Когда у вас наступает голод?
Ms. Анонимная• 23 июня 2025
Голодные потому что привыкли есть. Это называется пищевая привычка. Сформируйте нужный вам распорядок приема и придерживайтесь его.
Ну шо не так?
• 23 июня 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Могу только завтракать вовремя.
Ms. Анонимная• 23 июня 2025
Ответ дляНу шо не так?
Могу только завтракать вовремя.
Вы не поняли если вы не будете обедать то организм через 2-4 дня перестанет в это время вырабатывать ферменты и вы не будете уже чувствовать голод. Но эти 2-4 дня да будет хотеться кушать в это время.
Выработайте удобную и нужную вам пищевую привычку, распорядок приема пищщи и придерживайтесь ее.
Попразендовна• 23 июня 2025
Я после овсянки всегда голодная уже через час
Попробуйте завтракать яйцами с овощами, омлетом, сыром, отбивной
Я только завтпакаю и ужинаю. Мне хватает. Но всегда есть белок в рационе, не то я голодная
ХуАнита• 23 июня 2025
Не снідаю ніколи. І коли працюю не можу їсти, п´ю квас, колу. Можу в перериві з´їсти абрикосів кілька, або йогурт. Голоду не відчуваю
Ну шо не так?
• 23 июня 2025
Ответ дляПопразендовна
Не переношу яйца. Совсем.
Ну шо не так?
• 23 июня 2025
Ответ дляХуАнита
У вас основной прием пищи ужин?
Попразендовна• 23 июня 2025
Ответ дляНу шо не так?
Не переношу яйца. Совсем.
Ок. Отбивную делайте, котлету, печенку. Я ж не знаю ваших предпочтений
ХуАнита• 23 июня 2025
Ответ дляНу шо не так?
У вас основной прием пищи ужин?
Так. Буду вечеряти лавашом з тунцем, овочами і яйцем вареним. Працюю до 21 сьогодні
Шаманю второпях• 23 июня 2025
Ответ дляХуАнита
То Ви раз на добу їсте? Вечеря? Ага, вже прочитала. Ой, а я навпаки, майже ніколи і не вечеряю, але без сніданку ніяк не виходить, обід, правда, теж є. Виходить на сніданок завжди кава і бутерброди з сиром чи ковбасою, на обід якийсь суп чи м´ясо, чи риба і салат, а замість вечері кава чи чай, готувати не люблю.
ХуАнита• 23 июня 2025
Ответ дляШаманю второпях
Коли працюю так. Ще з дитинства вранці їсти не можу, готую дитині снідати, а сама не їм. Каву лише. Я малоїжка, апетиту нема, особливо якщо самій готувати треба, то я краще обійдуся чимось попростіше, якби не дитина я б і не готувала зовсім
Ну шо не так?
• 23 июня 2025
Ответ дляАстановитесь
Запитайте в чат джіпіті, все так класно розписує...
Причём тут чат?! Мне интересно спросить других людей. Как у них бывает.
Бабуся мороз• 23 июня 2025
Автор, я не снідала з дитинства до 27 років, коли завагітніла.
В дитинстві не могла вранці їсти - нудило, а під час вагітності їсти хотілось навіть вранці.
Не їсти зранку або робити дуже великі перерви між прийомами їжі дуже погано для організму. Всі про це знають, але не всі одночасно стикаються із наслідками. Скачки цукру і високий ризик розвитку діабету - до цього прямий шлях.
Я піднімаюсь о 6 - 6:30 ,інколи ближче до 7:00.
Близько 9 п´ю каву із бутербродами (до - теплу воду) і готую сніданок так, щоби поснідати до 10 год., якщо пропускаю, то дуже сильно болить голова вже в обід, падає рівень цукру і самопочуття жахливе.
Тому стараюсь дотримуватись +/- регулярного графіка.
Обід - до 14 - 14:30.
М´ясо на обід - обов´язково, інакше не наїмся, мін 1 раз на день щось м´ясне, риба рідше.
Прийоми їжі - 3 , можу зробити 1-2 перекуси.
Але це я стала така ’розумна’ в 45..до цього могла зранку і годин до 16 нічого не їсти. У мене приклад - моя мама, яка робила все життя так само, і кілька років тому захворіла на діабет.
Так що краще менше і частіше, якщо немає можливості їсти повноцінно сніданок/ обід/ вечерю аніж не їсти взагалі.
Організм колись ’нагадає ’ нам про наші помилки.
Здоров´я вам!
Обід - до 14 - 14:30.
Здоров´я вам!