В танке• Изменено 23 июня в 13:30
Виїзд за кордон виключеного з обліку чоловіка
Хто виїжджав. Які документи перевіряли? Є ’Білий квиток’ (папірец з ТЦК що виключений з обліку ще у 2018), посвідчення інваліда 2 групи. Чи ще щось потрібно? Інвалідність тяжка, з народження.
Люблю_смаколики• 23 июня в 13:32
По ідеї, варто в ТЦК проконсультуватися, як бути в ситуації з інвалідністю, набутою до війни.
Коли чоловік отримав інвалідність, в військоматі все рівно ставили в військовий квиток номер. Коли виключали з військового обліку - теж запис в військовому квитку.
Або ще варіант - зателефонуйте на гарячу лінію прикордонної служби.
В танке
• 23 июня в 13:33
Ответ дляротцвеники
Штрих код вклеїв?
Ні. Можно докладніше? Не чула навіть про це. Питали чо треба оновлювати дані, то сказав юрист що ні. На вулиці ТЦК документи перевіряли, питань не було взагалі
ротцвеники• 23 июня в 13:34
Ответ дляВ танке
Його не випустять без штрих коду, який вклеюють в тцк
У вас є на руках рішення влк 18 року і рішення ( чи як воно там) з підтвердженням інвалідності в межах строку підтвердження?
В танке
• 23 июня в 13:36
Ответ длявре_Динка
А в резерв+він також виключений?
Штрихкод має бути вклеєний на білий білет(як на мене така маячня)
В Резерві + його навіть немає. Він ніколи не був на обліку. У 16 пройшов комісію (приписне було), одразу зняли з обліку (ДЦП і епілепсія)
В танке
• 23 июня в 13:37
Ответ дляЛюблю_смаколики
Дякую. Не можу дозвонитися.
В танке
• 23 июня в 13:39
Ответ дляротцвеники
Інвалідність пожиттєва. Після комісії дали довідку що виключений одразу, військового квітка ніколи не було
В танке
• 23 июня в 13:40
Ответ дляSolnceya
Мій чоловік теж 2 група з народження. Виїжджає та заїжджає без проблем, просто показує пенсійне в дії. Більш нічого не потрібно
Резерв не ставив і не планує
Дякую
Морковку дай• 23 июня в 13:41
Ответ дляВ танке
Дякую. Не можу дозвонитися.
Не нужно им тцк показывать ,они Загреб сразу.
Пусть едет пробует
Морковку дай• 23 июня в 13:41
Ответ дляВ танке
Дякую. Не можу дозвонитися.
Нё делайте этого... сами сдадите своего мужа
ротцвеники• 23 июня в 13:43
Ответ дляВ танке
Вам реально краще набрати прикордонну, щоб точно Вам підтвердили, бо цих нюансів мільйон
В нас знайомий виключений 2007 року з діагнозом шизофренія, вже місяць як знову зявився в резерві як військовозобовязаний. Уже і в розшуку (
В танке
• 23 июня в 13:43
Ответ дляМорковку дай
Пусть едет пробует
Не загрібали. Вже пару раз перевіряли ТЦК на вулиці, у маршрутці, питань до нього не було абсолютно. Просто переживаю щоб з клрдону не повернули , їхати далеко
Морковку дай• 23 июня в 13:44
Ответ дляВ танке
Но удачи
Чемна панночка• 23 июня в 13:45
Ответ дляВ танке
то телефонуйте до ДПСУ
Анонім Завгосп• 23 июня в 13:46
Скоріш за все захочуть свіжу комісію і підтвердження. Але треба уточнювати у прикордонників. А ТЦК просто не доколуповалися звичайні розуміючі ситуацію люди вам попалися.
Люблю_смаколики• 23 июня в 13:47
Ответ дляSolnceya
То не хвилюйтеся і виїзд по пенсійному чи довідці, нічого більше не потрібно
Я б на це не сподівалася. Була ситуація рік тому, коли на кордоні різко перестали випускати інвалідів, многодітних і т.д. без довбаного штрих-кода. А ще був недовгий час, коли інваліду, але не виключеному з обліку треба було оформлювати відсрочку в ТЦК (при чому особисто, а не через Резерв+)
Люблю_смаколики• 23 июня в 13:50
Ответ дляМорковку дай
Не верзіть дурниць. Офіціальний інвалід + знятий з обліку взагалі для ТЦК не цікавий
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ми за 3 роки ївже раз 10 їздили туди сюди, в останній раз 2 рази в травні. Нічого не змінилося в чоловіка. Ніяких зайвих документів крім пенсійного. Ще є довідка МСЕК, але він її ніколи не показував
Такий самий статус - інвалід з дитинства, 2 група, виключений з військ обліку
Ло Шарик• 23 июня в 15:08
Ответ дляSolnceya
Резерв не ставив і не планує
Мій чоловік вилучений з військового обліку в 23 році.Показував тільки військовий квиток.Це в 23 та в 24 році при перетині кордону.Може в цьому щось змінилося
Цікавий писочок• 25 июня в 14:25
А якщо вилучений з обліку у 2015 й має штрих-код у військовому квітку, випустять?