Поміркована думка• 23 июня в 16:06

Стосунки

Добрий день, живемо з чоловіком довго більше ніж 10 років не розписані, пропозицію робив перед вагітністю але поки не розписалися через воєнний стан, нещодавно народилася дитина дитині 6 місяців з дитиною допомагає не дуже і то тільки по моїй ініціативі , стосунки зіпсувалися в гіршу сторону я постійно відчуваю абʼюз у свою сторону, за вагітність трохи набрала лишніх кг,
під час вагітності сексу не було взагалі бо він не Хотів, зараз інтимних стосунків теж дуже мало він рідко є їх є ініціатором постійно сидить в телефоні та і сексуальний темперамент в його дивний не дуже співпадає з моїм тому що я люблю секс а його забаганки в сексі для мене трохи дивні йому подобається в сексі мене принижувати😒 передивиться свого порно диьільного мені це не подобається але я мовчу щоб не провокувати нові скандали, виглядаю я нормально 68кг 164см, не жируха але на гв тяжко скинути, постійно попрікає мене зайвою вагою, що мені треба худнути заглядає в тарілку каже те не їж це тобі забагато, багато принижує мене, називає тупою що я не ціную те що він для мене робить і тж, ніколи або дуже рідко(1 раз на 100разів) визнає якщо він десь не правий, він багатий має високий рівень прибутку може дозволити собі дорогі авто нерухомість і тд, на мене я не скажу що багато витрачає, авто в мене не дороге і я не рахую що воно моє хоча записане на мене і куплене за його кошти, купує деколи одяг масмаркет якщо попрошу, платить в кафе купує їжу платить комунальні, я не скажу що я живу прямо в розкоші, але живу в його квартирі, свого немаю нічого крім власного магазину,, оплачує їжу походи в кафе купує все дитині, в мене є своя справах теж яку він мені допоміг колись відкрити за позичені в його кошти які я віддала але зараз під час війни справи у моєму бізнесі погані ледве витягую в 0 щоб не зачинитися,я маю трохи свої гроші на свої розходи, але він часто попрікає мене своїми грошима, у сварках завжди робить винною мене, попрікає постійно моїми типу неблагополучними батьками у яких в стосунках теж не було все ок бо мій батько пʼє хоча в самого теж батьки розведені і має негативний досвід стосунків,
Скажіть мені будь ласка чи нормально така його поведінка, я вже не знаю хто правий хто винен, я надіюсь на адекватність у відповідях
Ласкове телятко• 23 июня в 16:31
Ответ дляПоміркована думка
Так постійно сидить в телефоні зранку в обід і ввечері) а я маю бігати соблазняти і дитину ще приспати
і при цьому багатий?
Ласкове телятко• 23 июня в 16:31
Ответ дляПоміркована думка
У вас якісь токсичні відповіді) не хочу далі з вами спілкуватися
а, ви тріль...
автор Поміркована думка • 23 июня в 16:32
Ответ дляБойова
а в перерывах бизнесом еще заниматься, вы забыли
І прибрати і приготувати попрати, пргладити, погуляти з дитиною) та шо там казати
автор Поміркована думка • 23 июня в 16:34
Ответ дляЛаскове телятко
і при цьому багатий?
Так😀
автор Поміркована думка • 23 июня в 16:35
Ответ дляЛаскове телятко
а, ви тріль...
Я вас не тролила) то ви пишете всі так живуть, то хочете довести мені що в нас немає кохання) у вас напевно все ще гірше)
Ласкове телятко• 23 июня в 16:37
Ответ дляПоміркована думка
він часто попрікає мене своїми грошима, у сварках завжди робить винною мене, попрікає постійно моїми типу неблагополучними батьками
я постійно відчуваю абʼюз у свою сторону
постійно попрікає мене зайвою вагою, що мені треба худнути заглядає в тарілку каже те не їж це тобі забагато, багато принижує мене, називає тупою що я не ціную те що він для мене робить

ну що ви...безперечно, все що ви написали - свідчить про кохання.
Пульт от линолеума• 23 июня в 16:40
Ответ дляПоміркована думка
Та я писала, а вставила сюди текст і все збилось😒 та я хочу схуднути дуже, апетит просто є блін((
Спортом зараз нема можливості займатися бо не можу зовсім часу знайти з дитиною не висипаюсь і тд,
у вас своего ничего за 10 лет не появилось ? вот смысл рожать было , а так -хозяин барин. Вас полностью содержат
Бойова• 23 июня в 16:41
Ответ дляПульт от линолеума
та не, вы вообще не правы
Пульт от линолеума• 23 июня в 16:41
Ответ дляПоміркована думка
Ну а що для вас кохання? Це ж не закоханість як в перші роки, далі все змінюється, але я не можу сказати що не люблю його, тож є і якісь хороші моменти просто звісно що в голові тримається погане тільки
кохання действия в мою сторону и моим интересам , а не сопли
Пульт от линолеума• 23 июня в 16:42
Ответ дляБойова
та не, вы вообще не правы
кАнечно , рожать ребенка с голой попой такое
Ласкове телятко• 23 июня в 16:43
лежить цілий день на дивані і багатий, ага...
тянитолкайка• 23 июня в 16:44
Ответ дляБойова
3. до чоловіка до свого шукайте підхід. виявляється, працюють несподівані речі. комусь допомагають лестощі, комусь - хвалити. подивіться відео на ютьюбі по стосункам, по самооцінці.

вы же не жопой писали
автор сама с грудничком
’ищите подход к нему’
а танец не станцевать?
оно лежит с телефоном, ничего не делает. только критикует
я вважаю, це конструктивно.
а ваша порада яка? побитися головою об стіну?
(совєтчиці в своєму репертуарі)
Бойова• 23 июня в 16:45
Ответ длятянитолкайка
я вважаю, це конструктивно.
(совєтчиці в своєму репертуарі)
конструктивно - это поддержать ее и ребенка, а критиковать с утра до ночи любой дурак сможет
тянитолкайка• 23 июня в 16:46
Ответ дляБойова
так и самой бы поспать не помешало
одной без помощи тяжело
бежать к нему на секс, когда в ответ такое равнодушие - избавьте
так а де про секс я писала?
Бойова• 23 июня в 16:46
Ответ длятянитолкайка
так а де про секс я писала?
а где я про секс писала?
тянитолкайка• 23 июня в 16:47
Ответ дляПоміркована думка
ну то розводьтеся. чи що ви хочете почути?
вам не треба буде готувати тоді?
візьмуть собі няню на погуляти з дитиною. це недорого.
теж мені, біном ньютона.
автор Поміркована думка • 23 июня в 16:50
Ответ дляЛаскове телятко
Є така штука як сімейний бізнес та багата родина. Я не сказала що лежить цілий день на дивані) він ходить на роботу, просто коли вдома то постійно в телефоні
автор Поміркована думка • 23 июня в 16:52
Ответ дляБойова
та не, вы вообще не правы
Так я б хотіла щось своє квартиру наприклад, в нас в країні така економіка така інфляція що навіть маючи бізнес ти не можеш нормально заробляти щоб щось купити своє) все одно заробляєш як на хорошій роботі 40-50 тисяч грн то що то за бізнес мало це
Пульт от линолеума• 23 июня в 16:55
Ответ дляПоміркована думка
Только в этой ситуации берут няню и учатся потихоньку быть папой.
Где квартира ребенку ?
автор Поміркована думка • 23 июня в 17:11
Ответ дляПульт от линолеума
Где квартира ребенку ?
Я можу взяти няню хоч зараз, та вважаю що дитина ще дуже мала, і мені мій відпочинок вильється дитині проблемами в нервовій системі, бо така дитина тільки розрізняє тих з ким живе батька та матір а чужа людина це стрес для неї) тому няню планую брати пізніше десь з 10-12 місяців
автор Поміркована думка • 23 июня в 17:12
Ответ дляПульт от линолеума
Где квартира ребенку ?
Та мені здається одиниці чоловіків які реально допомагають а не тільки коли треба, коли мені треба до лікаря, чи на манікюр, чи масаж то поглядить годинку
Пульт от линолеума• 23 июня в 17:13
Ответ дляПоміркована думка
? с чего бы это ? если няня меня подменит на рутине ?
Нет никакого стресса, ребенку ничего не угрожает и ей всеравно, кто моет попу .Брали с рождения
Пульт от линолеума• 23 июня в 17:15
Ответ дляПоміркована думка
Вам здається, чоловік повноцінний батько , крім ГВ -все може як я.
Пульт от линолеума• 23 июня в 17:16
Ответ дляПоміркована думка
а это вы сами себя засадили ..... ноу коментс.
Меня много• 23 июня в 17:49
Ответ дляПоміркована думка
Отцепитесь от себя и своего тела. Найдите себе психолога, мужчине можете не говорить об этом. Займитесь своим психологических здоровьем, когда придете в норму, решите что делать с отношениями.
Нет, такое отношение к вам ненормально. Но нужно разбираться сколько в том что вы написали действительно абьюза, а где ваше восприятие. Учитывая, что вы недавно родили, и кормите грудью, ваши гормоны могут играть с вами плохую шутку. Вам нужно разобраться сначала с собой, и своими эмоциями, а потом уже с мужчиной.
Меня много• 23 июня в 17:51
Ответ дляПоміркована думка
Ого) Вы считаете, что ваш муж не обязан проводить время со своим ребенком?)
Меня много• 23 июня в 17:51
Ответ дляЛаскове телятко
і при цьому багатий?
Да, это очень странная картинка))
Меня много• 23 июня в 17:52
Ответ дляПоміркована думка
Так😀
Откуда деньги тогда? Если он все время в телефоне?
Меня много• 23 июня в 17:52
Ответ дляПоміркована думка
Так может вы и остальное ’немножко’ неточно описали?)
Меня много• 23 июня в 17:54
Ответ дляПоміркована думка
Итого: вы и на массаж ходите, и на маникюр, ну к врачу то понятно, и в это время с ребенком муж. Но он вас постоянно абьюзит? Вам нужно голову править. Не потому что муж хороший, а потому что вы и сама не понимаете что у вас там происходит.