КротоТо• сегодня в 00:04

Подзвонила колишня мого теперішнього))) зі скандалом, на що вони розраховують?

Просто цікаво?
Суть скандалу така що через мене їх донька не поїхала на турнір по тенісу, бо на нас він витрачає всі гроші, а дитині на теніс немає і я така перетака. Чесно, мені з неї смішно.
Щодо тенісу, цим всім займається і повністю оплачує мій чоловік, а на турнір вона не поїхала через те що більше місяця прохворіла і вона це прекрасно розуміє і знає.
Я підозрюю що це через те що чоловік перестав їй давати гроші а ля на дитину, замість цього все оплачує і купує сам.
Теперр вона не може за його гроші звозити обох своїх дітей на море, не може накидати в корзину речей для себе і іншої доньки , попросити доньку скинути татові скрін щоб він все оплатив, а винна, бляха я.
Я от реально не розумію, для чого вона мені дзвонила, щоби що?
Нагайна• сегодня в 00:35
Ответ дляКротоТо
А де ви прочитали що хтось не прийняв дитину?
А вы приняли? Почему вы не поставите вопрос об определении места проживания девочки с вами?
Матери будет легче с одной, чем тянуть двоих. И вы будете сами распоряжаться своими деньгами, не нужно будет их отдавать какой-то тетке
ДелайКак_Я• сегодня в 00:36
Ответ дляКротоТо
А чому мені має бути не ок що мій чолоВік оплачує спорт своїй дитині?
Я даже не представляю насколько надо быть старой, страшной чтобы дать алиментщику, что тратит кучу денег на своего ребенка, а не на тебя.
Нагайна• сегодня в 00:36
Автор, а у вас с мужем общие дети есть? Или ваши от первого брака?
ДелайКак_Я• сегодня в 00:37
Ответ дляНагайна
Нету у них. Ее муж пополамщик, авторка работает, а мужик все тратит на детей от другой женщины
Їжак в панчохах• сегодня в 00:39
Ответ дляДелайКак_Я
Были уже темы?
автор КротоТо • сегодня в 00:39
Ответ дляЇжак в панчохах
Так чего вы рефлексируете тогда? Вам хватает, все ок. Они там сами разберутся
Хто самі? Вона подзвонила мені зі скандалом, про це тема
Маргарита и Мастер• сегодня в 00:39
Ответ дляКротоТо
Одяг, проїзд, гуртки, школу, хоббі, дні народження оплачує він з літа.
До того він давав на це все гроші і давав значно більше.
Останньою каплею стало те що вона мала їхати на море, обговорили один готель і термін 14 днів, в результаті поїхали на тиждень в готель який в двічі гірший, бо дітей в неї двоє, за іншу дитину немає кому платити. Це була остання ситуація, до тгго ще таких було з десят
Ваш муж все правильно сделал, какого х...ра он должен оплачивать расходы ещё и чужого ребенка. Теперь помощь только адресно, родной дочери, та вторая ее дочь пусть идёт вместе со своей мамашей на х...р
SunshineDiamond• сегодня в 00:40
Ой, біда з вами, Автор.
Чоловік свої гроші витрачає чи ваші??
автор КротоТо • сегодня в 00:41
Ответ дляНагайна
В нас прекрасні стосунки і вона майже половину часу в нас. По перше їй теж хочеться жити і з мамою, там в неї більше друзів з дитинства і школи яка поруч.
автор КротоТо • сегодня в 00:41
Ответ дляНагайна
Так є двоє
Їжак в панчохах• сегодня в 00:42
Ответ дляКротоТо
Вам 10 лет? Напоминаете бывшей телефон мужа и пусть решают сами
автор КротоТо • сегодня в 00:42
Ответ дляЇжак в панчохах
Ви читали про що питання в темі?
Їжак в панчохах• сегодня в 00:44
Ответ дляКротоТо
Ви читали про що питання в темі?
Да. Вы не понимаете зачем вам звонит бывшая.
Ответ - напоминаете бывшей телефон мужа, если она вдруг запамятовала, и пусть звонит ему.
автор КротоТо • сегодня в 00:46
Ответ дляigm
А сколько ребёнку лет, что ездит по теннисным турнирам?
автор КротоТо • сегодня в 00:49
Ответ дляМаргарита и Мастер
Та так воно і є, от що жінка від мене хоче?
Анонім-ка• сегодня в 00:50
Ответ дляКротоТо
Щоби ви запитали
Ну ось ви самі і відповіли на своє питання
Заместитель Анонима• сегодня в 00:51
Ответ дляКротоТо
У вас цифры не сходятся. Дочь ездит с вами на море с 6 лет, вы с ним вместе 8 лет. А дочери сейчас 12. Должно быть минимум 14. Вошкались с женатым? Из-за вас ушел из семьи?
Алгонавт• сегодня в 00:52
Какие мы нежные
Анонім-ка• сегодня в 00:53
Ответ дляЗаместитель Анонима
Тролька она
Алгонавт• сегодня в 00:56
Жінка сьогодні є, а завтра нема. Ви йому ніхто. А дитина рідна
автор КротоТо • сегодня в 00:56
Ответ дляЗаместитель Анонима
Чому ви взагалі вирішили що можете розбирати те з ким я і як вошкалась?
Інші умови цієї задачі вас не влаштовують?
автор КротоТо • сегодня в 00:57
Ответ дляАлгонавт
І шо? До чого це?
Где тут 0?• сегодня в 01:00
Ответ дляКротоТо
Начало отношеній було 8 років тому
Під час його попереднього шлюбу?
Туся муся• сегодня в 01:00
Ответ дляКротоТо
Та я її заблокувала, йому все розказала, він сказав: нехай йде на х…
Але я ніколи з нею не спілкувалась, вона попросила в доньки мій номер і ото вирішила влаштувати розборки. Єбо бо
Читаєш цей опус Елочкі і думаєш, хтось же її покохав.. А потім приходить розуміння, що цей хтось на +- такому ж рівні розвитку.
автор КротоТо • сегодня в 01:02
Ответ дляГде тут 0?
Під час його попереднього шлюбу?
Ні
автор КротоТо • сегодня в 01:03
Ответ дляТуся муся
Ну все, можете спати спокійно
Най хоч раз• сегодня в 01:03
Ответ дляЧудо в декрете
Може йому хоч третя нормальна попадеться))
Історія з мого міста: коханка, з якою періодично проживав чоловік і про це знало все місто, подзвонила дружині і пожалілась, що він знайшов ще одну коханку
Смурфик• сегодня в 01:06
Ответ дляКротоТо
Вас жаба задавила що хтось дитині може оплатити теніс чи чого вас так криє?
Дитині не лише теніс треба. А також продукти, одяг, навчання , розваги - і це щодня, і в сумі мабуть побільше тенісу потягне
А у нас макарошки• сегодня в 01:06
Ответ дляНай хоч раз
Йой. И что они делали с этим?
автор КротоТо • сегодня в 01:08
Ответ дляСмурфик
Всі в курсі і були в курсі до того як ви це написали