Непозбувна Бентега• 13 июня в 06:27

Таке враження, що в мене в житті нічого не виходить....

Мамою стати ніяк не можу, бо вагітність не вдається (походи по лікарях вже морально не витримую), з чоловіком сваримось кожного дня з різних побутових причин (практично не говоримо), на роботі дурдом (все звалили, просто зашиваюсь); я не знаю як бути далі і що мені робити🥺
Ку-кусик• 13 июня в 06:29
Просто жити. Скільки років?
автор Непозбувна Бентега • 13 июня в 06:31
Ответ дляКу-кусик
Просто жити. Скільки років?
Жена аллигатора• 13 июня в 06:52
Ваша підсвідомість явно не хоче дитини від цього чоловіка.
Підмітайло• 13 июня в 07:03
Ви не зможете змінити Ваше оточення, а от оточення змінити можете. Я про чоловіка і роботу. Чому терпете? Заради чого? В світі є дуже багато як робіт, так і чоловіків.
Ганцю в кєдах• 13 июня в 07:23
Ви впевнені, що вагітність не вдається з вашого фактору?
Чоловіка перевіряли?

І мабуть взагалі треба подумати чи потрібна вам дитина саме від цього чоловіка?
nectar45• 13 июня в 07:30
если хотите забеременеть, бросьте работу. вы на стрессе и не забеременеете.
Плекаю думи• 13 июня в 07:43
Желание есть, а из-за стресса у Вас не выходит его осуществить.
Доставучая• 13 июня в 07:45
Ответ дляПідмітайло
«Ви не зможете змінити Ваше оточення, а от оточення змінити можете.» - що-що?
Не гавкаю- но охраняю• 13 июня в 07:49
Вы хотите забеременеть от человека, с которым постоянные ссоры, чтобы всё вышло и сиать победителем по жизни?
Сунуся в чужі справи• 13 июня в 07:58
Навіщо в такій сім´ї дитина?
Ксерокопия ночи• 13 июня в 08:01
Якщо вже зараз не лади.то далі буде тільки гірше
Вредняжка• 13 июня в 08:20
Ответ дляДоставучая
Она не может изменить людей в своем окружении. А вот само окружение сменить может. И думаю ей это нужно.
Підмітайло• 13 июня в 08:25
Ответ дляДоставучая
Тобто, ми не можемо змінити людей, виправити їх..., а от змінити їх іншими, викреслити їх зі свого життя, знайти своїх людей ми можемо.
Файно Замало• 13 июня в 08:33
Ответ дляДоставучая
Біліберда якась, правда ж?
І цей комент має вже 5 лайків. Люди не вчитуються взагалі!
аромат Жука• 13 июня в 08:44
с какой целью вы хотите родить от этого мужика?
у вас уже плохие отношения, ребенок их не улучшит, а добьет
и вы останетесь одна, с ребенком, без денег
победительница
Снегопадка• 13 июня в 09:17
Сам Бог вас намагається вберегти від цього кроку. Автор іноді поява дитини вносить великі труднощі у життя, іноді у вас свого життя може не бути взагалі, якщо дитинка хвора. Не ламайте ситуацію, не страждайте прийміть як є. І чоловік у вас ненадійний.
Валькірія• 13 июня в 09:29
Ответ дляНепозбувна Бентега
ви ще така молода. відпустіть, просто живіть. як буде, так і буде.
Валькірія• 13 июня в 09:32
теж думаю, що дитина часто стає каталізатором. якщо вже були проблеми в сім´ї, то вона їх посилює, помножує. не поспішайте. розслабтесь трохи, почитайте книжки якісь розумні, займіться спортом, хоча б гуляйте, ходіть. воно все якось і розсмокчеться.