Гжегож Бженчишчикевич• 23 июня в 18:02
Ви любите Карпати?
Чи викликають вони у вас такий неймовірний захват,як у мене? Чи звичайно реагуєте?
Я коли перший раз побачила - заплакала.
Тепер постійно хочу туди
Я коли перший раз побачила - заплакала.
Тепер постійно хочу туди
Love_Love_Love_• 23 июня в 18:04
Саме українські Кпрпати найкрасивіші, але хочу щоб руки повідсихали в тих всіх бізнесменів дровосєків
Завжди мало• 23 июня в 18:05
Меня нет совершено , вариантов так чтоб поехать с мужем не много поэтому ездим . Я кайфую на море , а особенно когда выходит отдых в Карпатах дороже чем я с детьми в Турцию или в Хорватию то вызывает только раздражение
Гжегож Бженчишчикевич
• 23 июня в 18:05
Ответ дляТішуся неперетішуся
Настільки, що живу в Карпатах
Як давно переїхали? Ви в місті, чи в будинку?
Тішуся неперетішуся• 23 июня в 18:06
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
10 років. В Івано франківську квартира, в селі в горах будинок. Я народилася тут
Гжегож Бженчишчикевич
• 23 июня в 18:06
Ответ дляТішуся неперетішуся
Заздрю
Душа компанії• 23 июня в 18:06
Нет, не особо. Это как бы и не горы, а холмы. Мне нравятся высокие горы с шапкой снега сверху.
Тішуся неперетішуся• 23 июня в 18:08
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ни разу не была, поэтому никаких эмоций не вызывают
Ви як я в Одесі.
МамОмужа• 23 июня в 18:10
Ответ дляТішуся неперетішуся
Настільки, що живу в Карпатах
Это очень правильно! Я всегда хотела жить на океане и таки переехала.
Щедрик• 23 июня в 18:10
Была там несколько раз. Ничего особенного. Мне больше Берегово нравится. Там хоть термальные источники есть.
Тішуся неперетішуся• 23 июня в 18:11
Ответ дляМамОмужа
Мені достатньо будинку в Чорногорії.
А на окені живуть батьки і брат,а я ніколи не хотіла
Коли вони в 90х виїхали, я залишилася з бабусею і тіткою
Гжегож Бженчишчикевич
• 23 июня в 18:11
энциклопУдия• 23 июня в 18:24
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Це ви де?
Поруч з Колочавою,вершина Тапеш та вид на Тереблянське водосховище та полонина Красна