Престидижитатор• Изменено 23 июня в 19:36
Нужен детский гинеколог
Добрый день. Посоветуйте, пожалуйста, хорошего детского гинеколога, желательно, левый берег Киева. Дочке 14 лет, месячные идут уже год, но нерегулярно.
Сало не люблю• 23 июня в 19:37
На другому році зазвичай +/- регулярний цикл встановлюється. А взагалі якщо є 9 циклів за рік, то це можна вважати нормою. Звісно за умови, що вони не рясні, не болісні
ЛолитаНеРазлита• 23 июня в 19:41
Це нормально. Але можу порадити для самозаспокоєння в Добробуті Тимченко Анжеліку Петрівну
Престидижитатор
• 23 июня в 19:41
Ответ дляСало не люблю
Зазвичай, рясні, навіть дуже, помірно болісні, можуть йти 7-9 днів, але регулярність - 30-45 днів, коли як
Престидижитатор
• 23 июня в 19:42
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Дякую.
Сало не люблю• 23 июня в 19:42
Ответ дляПрестидижитатор
Тоді є сенс звернутися до лікаря. Дуже рясні та тривалі це недобре
ЛолитаНеРазлита• 23 июня в 19:45
Ответ дляПрестидижитатор
У мене все життя 37-42 дні. Після других пологів стало 32-37
Престидижитатор
• 23 июня в 19:59
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ну особисто в мене прямо з першого циклу 28 днів рівно, думала, в неї теж налагодиться, але бачу, що ніяк.
Престидижитатор
• 23 июня в 20:04
Ответ длямиссАрфография
Можу порадити в Добробуті: Юдіна Тетяна Валеріївна
Дякую!
месяцкие• 23 июня в 21:46
Ответ дляПрестидижитатор
Ничего делать не нужно, это норма, цикл несколько лет устанавливается
Люблю кетчуп• 23 июня в 23:27
Ответ длямиссАрфография
Вона також приймає в Охматдит. Візьміть направлення від педіатра, і можна безкоштовно проконсультуватися. Також була там у Абабковоі і Стемблевськоі, гарні спеціалісти.