Гореотума• 02 июня в 10:38

Грижа. Порадьте лікаря

Дівчата, доброго дня.
У куми грижа міжпозвонкова 11 мм, сказав лікар в їх місті робити операцію. Може хтось може порекомендували лікаря в Києві чи Луцьку для консультації. Хотілося б звернутися ще до якогось спеціаліста за консультацією. Можливо можна вилікувати без операційного втручання. Дуже дякую всім за поради.
КарамбОлька• 02 июня в 10:42
У мене така ж за розмірами, років 15 уже. Шкодую, що відразу не прооперувала, це не життя...
Не обижаюсь• 02 июня в 10:49
Мені теж казали робити, боліла так що я навіть вниз не могла зігнутися на 90 градусів. Мене бабуся банками спасла, запалення зняла і все, періодично болить і до неї їду. Масаж+банки десь 700грн
СамавиховуюКота• 02 июня в 12:07
Ответ дляКарамбОлька
Так а почему сейчас не сделаете операцию?
Inconvenient• 02 июня в 15:28
Ответ дляСамавиховуюКота
Потому, что можно инвалидом стать. И такие операции как правило, заканчиваются рецидивом, и это не самый плохой случай.
ИзЮмрудная• 10 июня в 20:23
Институт вертебрологии, Юрий Стебновский. Киев.
У меня была грыжа 9.7 мм, после 1 см уже оперируют.
Он мне лазером и магнитом помог, уменьшилась до 7мм, сейчас надо проверить на МРТ. Пока не беспокоит, тьфу-тьфу-тьфу.