Самохвалова• 23 июня в 22:49

Гідазепам чи Спітомін від безсоння

Добрий вечір! Дівчата, комусь призначали ці препарати від безсоння? Як довго приймали? В якому дозуванні? І, чи задоволені результатом? Лікар призначила Спітомін на 3 місяці. Але, читаю в анотації, що саме безсоння є частою побічною реакцією при прийомі препарату((. Сказала, якщо не допомагатиме, спробуємо гілазкпам. От думаю, чи варто експериментувати зі Спітоміном…
Твоя космішна• 23 июня в 22:56
Я пью від тривоги. Після смерті близької людини. Прекрасно сплю. виписано лікарем. спітомін
Агент Пинкертона• 23 июня в 23:00
Мені допоміг налагодити сон мелатонін 10 мг. Перед тим вже близько місяця нормально не спала, мала тривожний розлад через постійні обстріли. Від гідазепаму в день стан овоча, але теж була його змушена приймати ще на початку війни. Сон з ним був важким. Спітомін не приймала.
автор Самохвалова • 23 июня в 23:03
Ответ дляАгент Пинкертона
Дякую за відгук. Мелатонін не допомагає взагалі((
Мамина квіточка• 23 июня в 23:03
У Вас основні скарги саме на безсоння? Які заходи вже вживали? Який режим сну? Харчування? Спорт? Дієта? Скільки вам років? Закидуватися пігулками то остання справа. Коли йдете до лікаря, то в нього задача не знайти й усунути причину, а призначити якнайбільше препаратів. Але печінка у Вас одна, пожалійте її.
АгатаХристя• 23 июня в 23:05
Пила гідозепам, сон такий, який він має бути і приємні сни. Але велика слабкість у день, складно навіть невеликі фізичні навантаження
автор Самохвалова • 23 июня в 23:09
Ответ дляМамина квіточка
Тривожність. Важкі думки. Безсоння. Присутній хронічний стрес, причину якого усунути, на жаль, неможливо.
автор Самохвалова • 23 июня в 23:10
Ответ дляАгатаХристя
Можливо, доза завелика?
АгатаХристя• 23 июня в 23:16
Ответ дляСамохвалова
Можливо, доза завелика?
Приймала під контролем лікаря Важко стало пройти 2км від метро до дому. Замінили на кветиксол, із ним й із сном проблем не було і слабкість пропала
Бавовна• 23 июня в 23:16
Гидазепам дневной транквилизатор без снотворного эффекта. Да, он гипотетически может помочь разово заснуть, если напряжение вызвано тревогой или гипервозбудимостью нервной системы. Но ’лечить’ им бессонницу очень странное назначение.
ПриснитсяЖЕ• 23 июня в 23:23
Ответ дляАгатаХристя
А вы долго его пили?
У меня со временем эффект прошёл - никак на сон не влияет, слабости тоже нет. Сначала тоже было как у вас
АгатаХристя• 24 июня в 06:32
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А вы долго его пили?
Вибачте, переплутала. Для сну пила миасер, дозування 5 мг (пів пігулки 10 мг). Там 10 пігулок на пластинці, тоді виходить що приймала його 20 днів
Кветиксол - не пам´ятаю, мабуть 2-3 місяці

Гідозепам пила пару разів при сильному роздратуванні та агресії
ПриснитсяЖЕ• 24 июня в 09:47
Ответ дляАгатаХристя

Миасер - это ад, вспомогательный. Вы его зачем пили?
АгатаХристя• 24 июня в 10:50
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Были проблемы, обратилась к психиатру. Психиатр в том числе спросила про сон. У меня действительно была бессоница. Психиатр выписала миасер