Зоряний Шлях• Изменено 24 июня в 10:34
Sos море, поплавав 1 раз в басейні понос, рвота. Допоможіть
Взяла з дому смекту , ентерол
Як краще, що допоможе від рвоти?
Їсти не хоче
Лежить
Як краще, що допоможе від рвоти?
Їсти не хоче
Лежить
Українська зірочка• 24 июня в 10:37
Відпоювати кожні 30 хвилин півчашки, навіть якщо рвота, чай можна ще. Не годувати сьогодні, якщо дуже захоче їсти - печиво з чаєм по типу Марія, рис розварений. Виключить будь-яку молочку на 5 днів
Українська зірочка• 24 июня в 10:40
Понос, рвота і температура - може бути харчова токсикоінфекція. Сорбенти давайте - активоване вугілля або ентеросгель. Задача- вивести токсини, а не щоб перестав ригати, тому пʼємо багато і сорбенти
Зоряний Шлях
• 24 июня в 10:41
Ответ дляУкраїнська зірочка
Немає температури слава богу
Блиск думки• 24 июня в 10:56
а в якій країні?
ми були в Греції, то купався в основному в морі і кілька разів в басейні, то тьху-тьху нормально.
пАлАвинкА• 24 июня в 11:00
На такі випадки треба мати ще домрид в аптечці.
Давайте і ентерол, і смекту.
Водичку дуже дробно, по ковтку. Ніякиж пів чашки за раз
Давайте і ентерол, і смекту.
Ковбой Хагис• 24 июня в 11:13
Кока кола. Дробно без газа. З ваших ліків я б Энтерол дала. Буває. Навчіть дитину не ковтати воду, щоб не попадала до носа рота. Байдуже де вона купається, ниряє.
Зоряний Шлях
• 24 июня в 11:14
Ответ дляКовбой Хагис
Та так
Як йшли до моря то на шляху той басейн з дит гірками
І вони його манили постійно
Прям до істерики доходило
Аж потім погоджувався на море йти
І вони його манили постійно
Прям до істерики доходило
Аж потім погоджувався на море йти
Ковбой Хагис• 24 июня в 12:17
Ответ дляЗоряний Шлях
Та так
І вони його манили постійно
Прям до істерики доходило
Аж потім погоджувався на море йти
І вони його манили постійно
Прям до істерики доходило
Аж потім погоджувався на море йти
Байдуже де він купається басейн горки аквапарк море, головне воду не пити , ковтати чи в нос попадає. Якщо трапилося то виплюнути максимально можливо , про полоскати рот звичайною питною водою, висмокаратися , і тп. Діти звісно цього не роблять. Нічого дивного з вашою дитиною не сталося, таке часто трапляється. Немає сенсу забороняти дитині. Воду Рео якщо буде пити то хай її п´є,гарно допомогає. Кола це така паличка вручалочка. Допомагає при отруєнні, ацетоні і тп.