Зоряний Шлях• Изменено 24 июня 2025
Sos море, поплавав 1 раз в басейні понос, рвота. Допоможіть
Взяла з дому смекту , ентерол
Як краще, що допоможе від рвоти?
Їсти не хоче
Лежить
Як краще, що допоможе від рвоти?
Їсти не хоче
Лежить
Українська зірочка• 24 июня 2025
Відпоювати кожні 30 хвилин півчашки, навіть якщо рвота, чай можна ще. Не годувати сьогодні, якщо дуже захоче їсти - печиво з чаєм по типу Марія, рис розварений. Виключить будь-яку молочку на 5 днів
Українська зірочка• 24 июня 2025
Понос, рвота і температура - може бути харчова токсикоінфекція. Сорбенти давайте - активоване вугілля або ентеросгель. Задача- вивести токсини, а не щоб перестав ригати, тому пʼємо багато і сорбенти
Зоряний Шлях
• 24 июня 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Немає температури слава богу
Блиск думки• 24 июня 2025
а в якій країні?
ми були в Греції, то купався в основному в морі і кілька разів в басейні, то тьху-тьху нормально.
пАлАвинкА• 24 июня 2025
На такі випадки треба мати ще домрид в аптечці.
Давайте і ентерол, і смекту.
Водичку дуже дробно, по ковтку. Ніякиж пів чашки за раз
Давайте і ентерол, і смекту.
Ковбой Хагис• 24 июня 2025
Кока кола. Дробно без газа. З ваших ліків я б Энтерол дала. Буває. Навчіть дитину не ковтати воду, щоб не попадала до носа рота. Байдуже де вона купається, ниряє.
Зоряний Шлях
• 24 июня 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Та так
Як йшли до моря то на шляху той басейн з дит гірками
І вони його манили постійно
Прям до істерики доходило
Аж потім погоджувався на море йти
І вони його манили постійно
Прям до істерики доходило
Аж потім погоджувався на море йти
Ковбой Хагис• 24 июня 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Та так
І вони його манили постійно
Прям до істерики доходило
Аж потім погоджувався на море йти
І вони його манили постійно
Прям до істерики доходило
Аж потім погоджувався на море йти
Байдуже де він купається басейн горки аквапарк море, головне воду не пити , ковтати чи в нос попадає. Якщо трапилося то виплюнути максимально можливо , про полоскати рот звичайною питною водою, висмокаратися , і тп. Діти звісно цього не роблять. Нічого дивного з вашою дитиною не сталося, таке часто трапляється. Немає сенсу забороняти дитині. Воду Рео якщо буде пити то хай її п´є,гарно допомогає. Кола це така паличка вручалочка. Допомагає при отруєнні, ацетоні і тп.