Весела бджілка• 24 июня 2025
скандальне звільнення
як ви думаєте як потрібно було вчинити? я звільнилася за угодою сторін, з директором фірми все узгодили і вона одразу підписала заяву на звільнення. я прийшла на наступний день на роботу здати цінності та забрати трудову книжку. але мені відмовили ії віддавати , поки я не перероблю 1 табличку ( взагалі ця табличка повинна робитись іншим спеціалістом, але я це сумлінно робила всі роки, бо не хотіла скандалу поки працювала). я коректно відмовила. але почула щось ти повинна бери і роби це. я відповіла, що тут не працюю та не буду це робити. але на мене почали підвищувати голос.. як думаєте що я далі зробила ?
Добрая свекровь• 24 июня 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Вы понимаете что такое ’соглашение’?
А ви розумієте, що в заяві про звільнення дата звільнення вказується. Чи вже можна пізніше відпрацьовувати примусити?
тогдалия• 24 июня 2025
Ответ дляЧу Ча
День звільнення це повноцінний робочий день. Якщо вас попросили за цю иабличку в день звільнення, то маєте зробити. Але і в день звільнення повинні видати трудову і розрахунок. Відповідно, якщо день звільнення вчора, а трудову не віддали сьогодні, то це порушення
якщо це не входить в посадові обов’язки автора, а вона про це чітко написала, то нічого автор не повинна. А от видати їй трудову і розрахунок в день звільнення не тільки повинні, а й зобов’язані
Весела бджілка
• 24 июня 2025
Ответ дляПишу з калідору
А причина звільнення,?
причина звільненя: зробили підробку мого підпису на важливих документах. і сказали а ти докажи що це не ти підписала
Пишу з калідору• 24 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
А ви директором працювали?
Наизнанку• 24 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
так, розрахунок є. але я не знаю наскільки він точний і чи не обдурили мене , бо я не отримала розрахунковий лист . та і взагалі його ніколи не отримувала на цій роботі
О, так есть повод пожаловаться. При увольнении должны были предоставить расчет.
Наизнанку• 24 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
правильный ответ: это потом докажет судебная графологическая экспертиза, а не я.
Весела бджілка
• 24 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
ох я здалась, я не хотіла всього цього, я знаю що можно і там і там оскаржити . просто звільнилась , немає сил і бажання. в мене апатія від щоденних прильотів, тривог і всіх цих новин . н е м а є с и л
Наизнанку• 24 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
та их и без Вас при проверке вжухают. Хотя... они ж привыкли уже подписи подделывать. Подделают и там.
Гостра на язик• 24 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
Ого. Після такого варто й компанії озвучувати. Щоб не йти до таких гандонів
Таракашечка• 24 июня 2025
Ответ дляЧу Ча
Вже ж електронно, і трудова не обов’язкова бумажна.
Весела бджілка
• 24 июня 2025
Ответ дляРокерША
А який документ вони підробили, посадову?
договір на матеріальну відповідальність
РокерША• 24 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
договір на матеріальну відповідальність
І що на вас навісили? Там є перелік?
В танке• 24 июня 2025
Ответ дляЩаслива Я
Все взаимно разошлись на х..й, куда и были посланы друг другом.
Ну так за згодою ж сторін
Весела бджілка
• 24 июня 2025
Ответ дляРокерША
І що на вас навісили? Там є перелік?
так , був перелік. спочатку був перелік, де я колись розписалась що мені просто передані матеріальні цінності, а договору не було. та з цього переліку дещо зникло, я сказала тоді я викличу поліцію і заявлю про крадіжку , тоді цю річ зняли з мене. договору взагалі не було. його підробили нещодавно заднім числом та підписались моїм підписом. а взагалі моя посада не передбачає мат відповідальність
Чу Ча• 24 июня 2025
Ответ дляТаракашечка
Але зобов´язані видати, якщо працівник її надав при прийнятті
Чу Ча• 24 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
Я б радила вам підійти до директора з конкретними питаннями. Якщо вас не почують, то викликайте держпраці і не манруйте свій час
Чу Ча• 24 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
Яка у вас була посада?
ТрамвайGirl• 24 июня 2025
Автор, вас попросили сделать табличку уже после подписания приказа об увольнении?
Весела бджілка
• 24 июня 2025
Ответ дляТрамвайGirl
да
ТрамвайGirl• 24 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
да
По закону они обязаны вам выдать трудовую книжку в день увольнения.
В приказе об увольнении должна быть дата - уволить по соглашению сторон с ___________2025 г.