Жена брата Админа• 24 июня 2025
Сильное першение в горле
Это ощущение, как песка в горло насыпали, так противно. Подскажите чем вы спасаетесь в таких случаях? Чай пью, рассасываю декатилен, мед, прополис, полоскания, ничего не помогает. Прочитала, что полоскать кокосовым маслом, кто нибудь пробовал?
Блакитна устриця• 24 июня 2025
Автор, тиждень страждаю. Біль пекельний ні проковтнути, ні розмовляти. Нічого не допомагає.
Обнемашечка• 24 июня 2025
Ніякі спреї уже не допомагають, скільки всього перепробувала...вилікувала полосканням старим-добрим Фурациліном, єдине, що то треба робити щогодини, щоб був ефект
Жена брата Админа
• 24 июня 2025
Ответ дляОбнемашечка
Пробувала, правда не так часто) Дякую, ви в порошку брали і розводили? Мені здається що це просто антісептік, якщо в горлі стрептококі чи стафілококи, то вже треба мабуть інше лікування. Дуже часто хапаю віруси останнім часом, думаю спробувати бактеріофаги, але ж дорогі вони, та чи буде ефект...
Обнемашечка• 24 июня 2025
Ответ дляЖена брата Админа
В таблетках. Але реально за сезон осінь-зима мабуть все можливе в аптеці купила, бо горло боліло дуже часто. І ось, згадала про засіб з дитинства за ’3 копійки’ ))