Малая еще та• 24 июня в 22:50

Кому то удалось изменить форму попы и убрать целлюлит?

Какими из упражнений или методами?
Правда что от лимфодренажных тренировок уходит дряблость и целлюлит, а для ягодиц лучше всего мостик с блинами или штангой?
Кто тут смог преодолеть свою лень? Через сколько были первые заметные результаты?
Нога на ногу• 24 июня в 22:54
Первые - месяцев через 6. Уверенный заметный результат у меня через 2 года. Это про форму. Целлюлит вечен😁😁
Упражнения все, комплекс, нельзя одно выделить
Морковку дай• 24 июня в 22:56
На роликах в горку- через месяц будет орех.
Капризуля• 24 июня в 22:56
Не знаю про массажи, но попу накачать, конечно, можно. Лучше бы с тренером. Я сама их не очень люблю) себе программы составляю сама, но если у вас конкретный запрос на попу, то лучше специалист пусть поработает. А так-то - да - ягодичный мостик, приседания со штангой, гуд морнинги - много есть всего для попы
автор Малая еще та • 24 июня в 22:57
Ответ дляНога на ногу
А сколько раз вы занимаетесь в неделю, именно на ягодицы?
Нога на ногу• 24 июня в 23:00
Ответ дляМалая еще та
У меня день ног+попа, день рук+спина, и круговая, это на все группы и кардио, на высоком пульсе. 3 раза/неделя
Силиконочка• 24 июня в 23:00
Налагодити харчування треба щоб целюліту не було. У мене колись за 3 міс чистого харчування виходило, а займалась більше пів року
Укр_жіночка• 24 июня в 23:09
Кардинально не поміняєте - це генетика, але зробити круглішою можна за папу років регулярних тренувань
Невидимка• 24 июня в 23:14
Ответ дляСиликоночка
Чисте харчування, це як?
Силиконочка• 24 июня в 23:19
Ответ дляНевидимка
Чисте харчування, це як?
Це значить чисте пп без жиру і з мінімум вуглеводів, багато води пити. Тобто їси овочі в будь якому вигляді, варене парене, нежирне м´ясо, вуглеводи тільки зранку, Макс 2 фрукти зранку, дрібне харчування кожні 2-3год.
Море_море_я_скучаю• 24 июня в 23:39
Ответ дляСиликоночка
А грудь не уменьшается от такого питания?
Силиконочка• 24 июня в 23:41
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Зменшується звичайно як ари будь якому схудненні
Стефанія• 25 июня в 00:55
Ответ дляСиликоночка
Ви ж попередьте, що без жиру не можна, без вуглів - не можна; дробне харчування це ігри з інсуліном, нежирне м‘ясо при дефіциті жирів - що організму із ним робити?як пропонуєте його перетравлювати??
Що значить без жиру? Що це за таке возмутітєльноє ноу-хау? Жири це
Харчування хоч яке воно ПП, але воно не повинне бути незбалансованим. Бо це шлях до дефіцитів, а не до краси.

Авторе. Я не найбвльший спец, але для гарної шкіри потрібний білок.амінокислоти точніше. Тобто якщо ви не будете отримувати БАГАТО його, плюс спалювати на спорті, вам гарної шкіри не побачити. Навіть прийом коллагену (приймають для шкіри обличчя часто, але це також і здоров‘я суглобів) при дефіциті білків - не працює. Це ми говоримо зараз поо целлюліт. Не про об‘єми. Об‘єми що? - кач, розібратися яку саме частину попи ви зібралися змінити (тренер знає), і регулярно займатися (але так, комплексно!), об‘єми це не велика премудрість. І не їжте пістне м‘ясо. Або якщо все ж його, то обов‘язково жири додатково в тому ж прийомі їжі. Кожна ваша їжа має виглядати так: 25% складні вуглі, 25% білок, 50% овочі/фрукти (фрукти тут же, не потім), а як джерело жирів - додаєте насіння, горіхи, авокадо. Капсули якщо хочете із омегою. Ну я ще не чула більшої нісенітниці про «менше жиру»! Ну не можна! Жири і так в дефіциті в усіх. Хто їх споживає? Ніхто.А для жінки це важливо. А щодо харчування малими порціями але 6 раз - переконайтеся що Вам так можна і що у вас все добре із підшлунковою, та цукром.інсулін сюда же.
Невидимка• 25 июня в 03:11
Ответ дляСтефанія

Цікаво, дякую.
Я коли перестаю їсти хліб і булочки, швидко бачу рівнішу шкіру.
А харчування для себе зрозуміла, найоптимальніше два ситні прийоми в обід і під вечір, і після 19 не їсти.
Єдине часто ввечері зриваюсь, коли смачненьке щось є))
А ось швидко повнію коли під´їдаю щось постійно дрібне.
Сегодня сержусь• 25 июня в 10:28
Ответ дляСтефанія

какой дефицит жира у всех, откуда?))) жиры у большинства как раз в избытке огромном из-за обычного хоум питания и сладостей. И не самые полезные, а часто и трансжиры, которых полно в готовых продуктах типа печенья, вафлей
Сегодня сержусь• 25 июня в 10:30
автор, лучше всего чистое питание и баланс бжу. Гарнир обязательно с мясом или рыбой, овощи-фрукты. По фигуре - силовые - лучше ничего нет
Творог для розжига• 25 июня в 10:40
Багато років займалась з тренером, зрозуміла, що вони дають багато зайвого. Ходила з пласким задом(
Почала займатись сама. Роблю базу - сідничний місток, болгарські випад (взагалі всі види випадів), румунська тяга. Добиваю ізоляцією. І нарешті в мене виросла гарна, м´язова попа) Але це все робиться з великими вагами, з гантельками маленькими результату не буде
Силиконочка• 25 июня в 10:43
Ответ дляСтефанія

Я мала на увазі не їсти нічого жирного, а жири є навіть у грудці та яйцях
Стефанія• 25 июня в 11:02
Ответ дляНевидимка
Цікаво, дякую.
Скажімо так: салатік це не їжа. Це шлях до переїдання. Коли воно станеться - питання часу. Їсти треба по-перше прислухачись до свого відчуття голоду, і по-друге - не більше ніж 6 годин між їжею. Бажано десь 4-5 год.
Тобто якщо Ви вранці не хочете, нічого не пхайте. Якщо хочете - снідайте. А обід вже підстраюйте якось.
Щодо салату - він має право на існування на вечерю, але будьте ласкаві дотримуватися збалансованості - салат + жир + білок хоча б. Наявність ввглеводів на вечір - я вважаю що можна. Але якщо є зайва вага/вдень добрали вуклеводи - ок, на вечір вони не треба. Тобто салат з яйцем, салат з м‘ясом поїжте, з рибою (тунця якогось кинути. Ну або курку порізати, ну або яйце. Як жир - насіння, купіть горіхи і різне насіння, і посипайте кожен свій салат. Ми одня їмо жири. Але не ті. А правильні - взагалі відсутні! Кого не спитаю - ну ніхто не їсть! І поївши «сбалансований салат», ви дотягнете до сну, і не будете під‘їдати перед сном.
Стефанія• 25 июня в 11:04
Ответ дляСегодня сержусь
Ні. Я про ті жири взагалі не кажу! Їх в контексті даної теми немає чого обговорювати.
Я кажу про ті, які надзвичайно нам потрібні, а ми упорно їх не споживаємо.
Звісно що і в ковбасі оно є жири)) і овер дофіга. Але їх ми навіть зараз не згадуємо)
Стефанія• 25 июня в 11:05
Ответ дляСиликоночка
Я переважно за рослинні
Як правило, жирів тваринних - в рацчоні завжди вистачає.