Фісташкова кава• 25 июня в 09:19
Що там за цікава задача була на ТЗНК? Про гроші родини.
Дівчатка, в кого вчора студенти здавали ТЗНК на магістратуру може запам´ятали повний текст задачі?
Діти що в мене займаються кажуть що складна, але не пам´ятають повністю зміст.
Може в кого є? Напишить, будь ласка.
Дякую за відповіді💖
Може в кого є? Напишить, будь ласка.
Дякую за відповіді💖
Фісташкова кава
• 25 июня в 09:24
Ответ дляВероятненько
Ви готуєте до тзнк?
Готувала дітей до ТЗНК, вже здають
Вероятненько• 25 июня в 09:27
Ответ дляФісташкова кава
Готувала дітей до ТЗНК, вже здають
Ви математик? Де брали завдання для відпрацювання? Лише попередні роки?
Ото думаю наступного року здавати, шукаю по чому готуватися.
Фісташкова кава
• 25 июня в 09:28
Ответ дляВероятненько
Книги Невельско-Гордеєвої. З харьковського юр універу. Видавництво Право.
Вероятненько• 25 июня в 09:30
Ответ дляФісташкова кава
Знайшла, дякую!