Незламна Україна• 25 июня в 15:17
Лосини з ефектом пуш-ап на високий зріст
Дівчата, підкажіть де купити гарні лосини з ефектом пуш-ап - щоб попу гарно підкреслювало)
На високий зріст - 175 см.
Все що бачила на аліекспресі та тему - коротке.
Можливо знаєте українські бренди?
Чи ви замовляли на китайських сайтах - буду вдячна за посилання
На високий зріст - 175 см.
Можливо знаєте українські бренди?
Благоуханочка• 25 июня в 15:35
Я 176, на али беру
Я только что нашел это на AliExpress: грн.909.52 | Бесшовные леггинсы для спортзала, женские брюки для йоги, сексуальные леггинсы с высокой талией, подтягивающие леггинсы, брюки, женская спортивная одежда, одежда для фитнеса
Телефон Рубика• 25 июня в 16:20
Подивіться bonafide - якісні, сексі, але дорогі. Купляв такі своїй дівчині - виглядає бомба.