младокошкина• 25 июня 2025
Дрогобицька сіль. Я й не знала про неї.
Виявляється.., дрогобицька солеварня - наразі єдина, що функціонує на неокупованій території Україна. І ледь виживають(
Зайшла з цікавості в магазин: тут тьма продуктів на базі солі: *1sqyeit*_ga*MTAyODU2MDk1Ny4xNzUwODczOTIy*_ga_QWVBK4QP70*czE3NTA4NzM5MjEkbzEkZzAkdDE3NTA4NzM5MjEkajYwJGwwJGgw#shop
Не знаю чи можна посилання, але залишу - це все таки державне підприємство, навряд чи сприймуть як рекламу.
Одразу питання - чим солені пластівці відрізняються від звичайної солі? Хто пробував?
все по ГОСТу!• 25 июня 2025
Ответ дляparele
Щось в них з ціноутворенням не те.
220 грн 750 г солі? Як вони планують з таким виживати?
То по ссылке щось не то
младокошкина
• 25 июня 2025
Ответ дляparele
Щось в них з ціноутворенням не те.
Ну ми ж розуміємо - поки не буде величзного товарообороту, ціни будуть високими.
Але особисто мені норм, тієї пачки на рік мабуть вистачить. Ну на півроку точно, то я краще своїх за 220 підтримаю, аніж Турцію чи Єгипет за 100.
младокошкина
• 25 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Хто її брав на солоні огірки, норм?
Да, сьогодні якраз слухала щодо консервації рекомендацію дрогобицької солі - вона не має в складі чогось там, що кладуть інші, і що псує консеврацію.
Миловидна леді• 25 июня 2025
Ответ длямладокошкина
Ви ту тьотю з ІГ?
Ответ длямладокошкина
Ще 100 заплатите за доставку.
Щоб підприємство розвивалось, потрібна розкрутка та інвестиції, а не роздування цін.
Економіка так не працює.
младокошкина
• 25 июня 2025
Ответ дляСтешк@
який цікавий асортимент ’сіль, зварена вдень, сіль, зварена вночі’
Цікаво, хто пив їх каву з сіллю і перцем?
От теж цікаво) Я прям зависла
все по ГОСТу!• 25 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Хто її брав на солоні огірки, норм?
Она полностью идентична артемовской. Подходит идеально но я не та что у автора по ссылке, а нормальная дргобыцкая соль
младокошкина
• 25 июня 2025
Ответ дляparele
Ще 100 заплатите за доставку.
Економіка так не працює.
Ну хто в нас зараз інвестує? Я б залюбки інвестувала в своїх, але ж вони і відсотки дають гривневі, кому то цікаво може бути..
Я матуся, мені можно• 25 июня 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
А де її купити можна?
младокошкина
• 25 июня 2025
Ответ дляСтешк@
Сіль сирна і грушева - це як?
Я ж у вас прийшла спитати що то є
Миловидна леді• 25 июня 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вона не ідентична. Дрогобич сіль виварна
Миловидна леді• 25 июня 2025
В Закарпатті ще розробляють родовища солі , багато працівників з Артемівська там працюють і живуть
Поки тільки технічну але з часом буде і харчова
Дуже дуже вумна• 25 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Хто її брав на солоні огірки, норм?
Мама завжди купляє, все добре.
Миловидна леді• 25 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
А де її купити можна?
Майже ніде. Крім Львівської області.
младокошкина
• 25 июня 2025
Ответ дляparele
Інвестують. І грант від держави можна отримати під виробництво.
Ну підкажіть їм значить, можна подумати вони не в курсі.
Ви скільки інвестувала за часів війни в наше землеробство чи хоча б ОВДП?
Миловидна леді• 25 июня 2025
Ответ дляСтешк@
В Закарпатті таку пила