младокошкина• 25 июня в 20:56
Дрогобицька сіль. Я й не знала про неї.
Виявляється.., дрогобицька солеварня - наразі єдина, що функціонує на неокупованій території Україна. І ледь виживають(
Зайшла з цікавості в магазин: тут тьма продуктів на базі солі: *1sqyeit*_ga*MTAyODU2MDk1Ny4xNzUwODczOTIy*_ga_QWVBK4QP70*czE3NTA4NzM5MjEkbzEkZzAkdDE3NTA4NzM5MjEkajYwJGwwJGgw#shop
Не знаю чи можна посилання, але залишу - це все таки державне підприємство, навряд чи сприймуть як рекламу.
Одразу питання - чим солені пластівці відрізняються від звичайної солі? Хто пробував?
все по ГОСТу!• 25 июня в 21:01
Ответ дляparele
Щось в них з ціноутворенням не те.
220 грн 750 г солі? Як вони планують з таким виживати?
То по ссылке щось не то
младокошкина
• 25 июня в 21:03
Ответ дляparele
Щось в них з ціноутворенням не те.
Ну ми ж розуміємо - поки не буде величзного товарообороту, ціни будуть високими.
Але особисто мені норм, тієї пачки на рік мабуть вистачить. Ну на півроку точно, то я краще своїх за 220 підтримаю, аніж Турцію чи Єгипет за 100.
младокошкина
• 25 июня в 21:04
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Хто її брав на солоні огірки, норм?
Да, сьогодні якраз слухала щодо консервації рекомендацію дрогобицької солі - вона не має в складі чогось там, що кладуть інші, і що псує консеврацію.
Миловидна леді• 25 июня в 21:04
Ответ длямладокошкина
Ви ту тьотю з ІГ?
Ответ длямладокошкина
Ще 100 заплатите за доставку.
Щоб підприємство розвивалось, потрібна розкрутка та інвестиції, а не роздування цін.
Економіка так не працює.
младокошкина
• 25 июня в 21:04
Ответ дляСтешк@
який цікавий асортимент ’сіль, зварена вдень, сіль, зварена вночі’
Цікаво, хто пив їх каву з сіллю і перцем?
От теж цікаво) Я прям зависла
все по ГОСТу!• 25 июня в 21:05
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Хто її брав на солоні огірки, норм?
Она полностью идентична артемовской. Подходит идеально но я не та что у автора по ссылке, а нормальная дргобыцкая соль
младокошкина
• 25 июня в 21:06
Ответ дляparele
Ще 100 заплатите за доставку.
Економіка так не працює.
Ну хто в нас зараз інвестує? Я б залюбки інвестувала в своїх, але ж вони і відсотки дають гривневі, кому то цікаво може бути..
Я матуся, мені можно• 25 июня в 21:06
Ответ длявсе по ГОСТу!
А де її купити можна?
младокошкина
• 25 июня в 21:06
Ответ дляСтешк@
Сіль сирна і грушева - це як?
Я ж у вас прийшла спитати що то є
Миловидна леді• 25 июня в 21:07
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вона не ідентична. Дрогобич сіль виварна
Миловидна леді• 25 июня в 21:09
В Закарпатті ще розробляють родовища солі , багато працівників з Артемівська там працюють і живуть
Поки тільки технічну але з часом буде і харчова
Дуже дуже вумна• 25 июня в 21:09
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Хто її брав на солоні огірки, норм?
Мама завжди купляє, все добре.
Миловидна леді• 25 июня в 21:09
Ответ дляЯ матуся, мені можно
А де її купити можна?
Майже ніде. Крім Львівської області.
младокошкина
• 25 июня в 21:10
Ответ дляparele
Інвестують. І грант від держави можна отримати під виробництво.
Ну підкажіть їм значить, можна подумати вони не в курсі.
Ви скільки інвестувала за часів війни в наше землеробство чи хоча б ОВДП?
Миловидна леді• 25 июня в 21:11
Ответ дляСтешк@
В Закарпатті таку пила