Душа компанії• 26 июня 2025
Ищу отзывы по реабилитации после операции на груди (удаление опухоли)
Пока я в ожидании результатов биопсии, настраиваюсь на операцию, ее избежать точно не удастся. Поделитесь, пожалуйста, как перенесли, насколько длительная реабилитация, как приходили в себя и возвращались к нормальному ритму жизни. Мне всего 42, маленький ребенок, переживаю, как это скажется на мне, на нем и вообще
В группу Афина подала заявку, но пока админы не приняли, не знаю, может еще попробовать. Поэтому спрашиваю пока тут
А_я_ЛОЖУ!• 26 июня 2025
Чего Вы столько страху нагнали? Я примерно так же паникую, не хочется резать, но у меня результат биопсии на руках, доброкачественная опухоль и долго растёт. У Вас как то по другому? О какой реабилитации идёт речь? Вам же не удаление будут делать?
Душа компанії
• 26 июня 2025
Я не нагнала страху, операция будет 100%, у меня растет, наоборот, очень быстро, и очень высокая вероятность, что именно злокачественная. Врач сказал готовиться морально к операции.
Душа компанії
• 26 июня 2025
И это я не паникер вообще, если что. Но знание о том, что и как, поможет быстрее принять ситуацию, чем неопределенность.
Сердючка• 26 июня 2025
Ребенка таскать на руках не получится месяца 3-4.
Я к жизни вернулась где тотнедели чеоез 2-3.
Но мне полностью удалили правую грудь и я правша.
60 метрів сметани• 26 июня 2025
Автор, ви якось завчасно панікуєте. Абсолютно незрозуміло наразі яка у вас пухлина, можливо то якась доброякісна фіброаденома, яку видалять та й все. Якщо раптом результат трепан-біопісї (тонкоголкова не дуже інформативна) покаже злоякісне утворення, потрібно одразу робити ІГХ (імуногістохімію). Повне видалення роблять тільки тоді, коли того потребує ситуація, у мене квадрантектомія. Якщо раптом все ж ситуація буде така, що потрібно буде видаляти, раджу відео на ютубі Марина Антоненко (там у неї два блоки, одразу і місяць після операції), шкодую, що одразу її не знайшла. Після видалення нікого не цікавить твоя реабілітація. Але попереджаю, піднімати важче ложки категорично заборонено, якщо не хочете мати лімфостаз.
Сердючка• 26 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Вроде ж лимфостаз возникает при большом удалении л/у?
Душа компанії
• 26 июня 2025
Ответ дляБезлім на все
Вам делали трепан биопсию? Опухоль какая? ’Опухоль’ это не диагноз.
Так, робили саме трепан-біопсію. Про тип пухлини буде відомо після того, як отримаю результат
Душа компанії
• 26 июня 2025
Ответ дляСердючка
на щастя, таскати вже не приходиться, але все одно вона дуже активна і потребує мого залучення
Душа компанії
• 26 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Дякую за відео і ваш досвід, трепан-біопсію зробила, чекаю на результат.
60 метрів сметани• 26 июня 2025
Ответ дляСердючка
Кому як пощастить, але берегтися і робити вправи потрібно, не носити тяжесті, бо навіть чере декілька років у людей виникав лімфостаз.
Сердючка• 26 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Ну понятно что тяжести таскать не нужно и здоровой женщине и упражнения делать надо сразу, а не через время.
Сердючка• 26 июня 2025
Ответ дляДуша компанії
При самом плохом раскладе, недели 2 вы будете инвалидом. Это если рабочая сторона.
Месяца через 3 будете жить полноценной жизнью.
60 метрів сметани• 26 июня 2025
Ответ дляСердючка
Так, оте одразу, це прям на 2-3 день, а не так, як я, спочатку руку носила, щоб нігде не поворухнути, бо ніхто ж не розповідав, що потрібно навпаки, ворушити,тільки правильно. То вже як додому повернулася, знайшла відео і почала робити.
Сердючка• 26 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Да я на второй день в палате начала делать. Пальцами по стенке вверх и в стороны, боль была до слез. И когда я через месяц после операции пришла на физиотерапию, меня отправили домой, рука было полностью рабочей.
Этот совет мне дала родственница у которой мама переболела рмж.
Душа компанії
• 26 июня 2025
Ответ дляСердючка
Дякую!
Душа компанії
• 28 июня 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Автор як ви? Коли буде результат?
Дякую за турботу, в середу біопсія і КТ
Йосип_молодий• 28 июня 2025
Ответ дляДуша компанії
Дякую за турботу, в середу біопсія і КТ
Автор може все ще обійдеться, напишіть будь ласка потім як ви
Душа компанії
• 28 июня 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Так, відпишуся, всі сподіваються, що обійдеться, але щось якось слова лікаря не мотивують. Хоча він сказав, що це лікується принаймні і це абсолютно реально
Душа компанії
• 02 июля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Вітаю. Повертаюся з результатами біопсії.. здається, не обійшлося
У висновку ’інвазивна карцинома на фоні протокової карциноми люмінального А типу’
Йосип_молодий• 02 июля 2025
Ответ дляДуша компанії
Головне не падати духом, все зараз лікується , візьміть кілька думок лікарів що до лікування.
Скажіть будь ласка вас з самого початку щось турбувало, чому пішли на обслідування?
Душа компанії
• 03 июля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Так, я так і думала, але і зараз в мене хороший лікар, сподіваюся, все буде добре.
Історія довготривала, років 8 назад почала спостерігати мікрофіброми, 7 та 9 мм. Потім завагітніла, довго годувала, сказали прийти пізніше, бо неінформативно - через молоко протоки все одно розширені і мікрофіброми також збільшуються, це стандартна ситуація. Після закінчення годування (десь близько 14 місяців тому) треб було десь півроку почекати, але я прийшла на узі пізніше, тільки у березні цього року. А до мамолога дійшла ось тільки у червні (хоча узіст казав про дуже непросту ліву залозу і необхідність зробити мамографію). Але воно то то, то інше, то хтось хворіє, то аврал на роботі, то я хотіла безкоштовно пройти в онкоцентрі, але там змістили вік до 45 для безкоштовного, тож от я опинилася в цій точці. А, ну і в мене були виділення з соска, якраз з лівого. Але тою залозою я багато годувала дитину, виділення були логічними (і деякий час це є нормою), а потім переросли в не норму вже...