Розумна Губка• 26 июня в 12:34

Як ви обирали автомобіль?

Дівчата, поділіться, як ви обирали автомобіль. Суто по характеристиках чи чекали поки відчуєте що це саме «вона»?
Диверсификация• 26 июня в 12:35
Только по характеристикам)) Категорически не советую. Я очень долго к ней привыкала.
Мати драконів• 26 июня в 12:35
по бюджету
Ms. Скромность• 26 июня в 12:35
Есть определенные марки машин которые нравятся, выбрала одну из них
Жена_КотораяСтена• 26 июня в 12:36
У меня было мало денег, поэтому искала минимальный пробег для моего бюджета и максимально хорошее состояние. За 2 года замена амортизатора и аккумулятора. Машина 12 года.
Стрекоза любви• 26 июня в 12:36
Бюджет, розхід палива. Але це було вже давненько. Зараз би ще дивилася на тип бензин/дизель/електро/гібрид та внутрішній простір, бо дітей стало вже багато:)
Удачная• 26 июня в 12:37
шо б мозг не выносила)
БезВзяток• 26 июня в 12:37
я разбиралась в авто на тот момент на уровне это белая машина или черная . просто подобрала по бюджету ( я даже водить не умела)
повезли на сто , посмотрели сказали норм или нет ...
Удачная• 26 июня в 12:38
а если ’вона’ - це механика????)))
Носки на подтяжках• 26 июня в 12:43
Для меня машина должна быть не дорогой в ремонте, с небольшим расходом и ликвидной.
Все
Свідок Перемоги• 26 июня в 12:47
Вибираю зараз. Вже пів року. То на електро дивлюсь, то думаю ну його, знову дизельні шукаю. Бюджет не великий, це буде перша машина. Велику роль відіграє чоловік, він все бракує на що дивлюсь. Якби не він вже б купила, напевне. Але потім розгрібала б ту покупку теж сама)
Мейк-ап форева• 26 июня в 12:48
По бюджету і характеристикам. Краще з можливого
вре_Динка• 26 июня в 12:49
зараз обираю машину щоб була преміальна марка, гарна комплектація, кроссовер повноприводний і красивою була.
першу обирала на бюджет, щоб не завеликий пробіг, не застара, не дорога в ремонті і на автоматі
Удачная• 26 июня в 12:50
премияльна марка-це бентля???
Упругая попка• 26 июня в 12:52
По характеристикам в основном. Потом нашла возможность посидеть/порулить в выбранеых вариантах. Выбрала ту, что показалась наиболее удобной и с хорошем обзором. Не пожалела. Но у меня непопулярный вариант - механика, без парктроника и камер)
Рву и мечу• 26 июня в 12:54
Безпека - головний критерій
Сон і дрімота• 26 июня в 12:56
Ответ длявре_Динка
бу преміальна??
сенс, виглядати, але не мати грошей
вре_Динка• 26 июня в 12:57
Ответ дляСон і дрімота
бу преміальна??
сенс, виглядати, але не мати грошей
чому бу? нова з салону
Сон і дрімота• 26 июня в 12:57
Ответ длявре_Динка
чому бу? нова з салону
щоб не завеликий пробіг, не застара який пробіг з салону ? та вік?
вре_Динка• 26 июня в 12:58
Ответ дляСон і дрімота
це про першу було, якщо ви вмієте уважно читати
перша у мене була на бюджет обмежений, а і не преміальна
Скорая помощь• 26 июня в 13:05
Во первых машина должна визуально мне нравится. Потом бюджет,и характеристики
Тримаю свічку• 26 июня в 13:38
підбирала по технічних параметрах і виходячи з власних цілей/бюджету. потім на профільних сайтах дивилась огляди і читала відгуки реальних власників. але ключове - це тест драйв, після котрого всі 4 рази зупинялась зовсім не на тому авто, котре спочатку було фаворитом)))) Так, для мене основне - я і машина повинні бути одне ціле