lilul990• Изменено 26 июня в 17:37

У Тернополі війна взагалі не відчувається

Слава Богу, звичайно. На мою особисту думку. У порівняні з Кривим Рогом чи Кременчугом ти ніби за кордоном. Може і правильно роблять ті країни, які не збираються більше брати біженців з умовно безпечних областей.
ok1904• 26 июня в 17:58
Ответ дляМанула
Немає тривог і ракетно-щахедних атак щодня. Це добре звичайно. Але це відмінність
То треба щоб ще там був фронт за 30-50 км? Дякувати ЗСУ, що ще там спокійно, і то відносно
Атиква• 26 июня в 17:59
Ответ дляok1904
І наші колеги регулярно з прильотами не важливо Львів, Одесса, Дніпро, Київ. Спокою нам не дають.
Одесса , Дніпро , Київ, Харків, Запоріжжя- ок. Львів- ви мене вибачте . Так пару разів долітало. Так, погано. Але як в нас , що вони як комарі літають то того немає і не буде
Манула• 26 июня в 18:00
Ответ дляok1904
Треба щоби ніде не було. Ви питали як не відчувають, я Вам відповіла у чому відмінність. Я, наприклад, дуже би хотіла, щоби у нас було так саме як в Тернополі ...
ok1904• 26 июня в 18:00
Ответ дляАтиква
Долітало по цивільним, а не всі об´єкти, що вражені цивільні куди летить.
LudaSHS• 26 июня в 18:01
Ответ дляok1904
Я краще почуваю себе тут в Миколаєві, ніж вдома в передмісті Києва, де постійна робота ППО...
Може і таке бути
Всі різні і різні адаптаціі
А ще наскільки відмінність від писанини тут - думки спільнот, різних, в Києві, в Хмельницьку, Чернівцях
ok1904• 26 июня в 18:02
Ответ дляLudaSHS
Може і таке бути
Всі різні і різні адаптаціі
Все одно, кожен проживає свою війну на хочу, щоб вся країна була у вогні
ok1904• 26 июня в 18:05
Ответ дляАтиква
Добре прилітало і у Львівській області і в Хмельницькій, на Волині, по заводам,по в/частинам(де по суті працюючі живуть під землею зараз , а вікна не просто забиті тирсоплитою, а закладені цеглою...) лиш про це стараються не заявляти голосно. Абсолютної тиші немає ніде , можливо Закарпаття. Навіть в спокійних Чернівцях побите добре летовище
Khmelnichanka• 26 июня в 18:07
Ответ дляok1904
Так, взяти той же Старкон.
Спокійна Хмельниччина наче, але є нюанс…
mavka.cy• 26 июня в 18:08
І що, нікого не мобілізують? Всі живуть нормальне вільне життя?
ok1904• 26 июня в 18:08
Ответ дляKhmelnichanka
Так, взяти той же Старкон.
Я про СК пишу і там ще є повно райцентрів, де не все так просто і не тихо, то саме на Житомирщині, Вінничині. Якщо тут я чую шахед летить транзитом, то там немає чим його збивати...
Dumky• 26 июня в 18:09
Автор, Ви адекватна?
In limbo• 26 июня в 18:09
То виходить правду казали, що Безугла зареєстрована на цьому форумі
КокоСина• 26 июня в 18:09
Ответ дляKhmelnichanka
Так, взяти той же Старкон.
Не тільки старкон. Там ще і сіл багато,які добряче побило і жодного разу по тв про них ніхто не говорив
ok1904• 26 июня в 18:10
Ответ дляКокоСина
І райцентрів, не будемо називати назви. Авторка часто провокує.
Anjutka-Anjuta• 26 июня в 18:10
Ответ дляKhmelnichanka
Так, взяти той же Старкон.
так і є, і Стрий фігачили чи не рік постійно чим тільки можна... та й Тернопіль здається ось нещодавно ж шахедами влупили масовано
Dumky• 26 июня в 18:10
Ответ дляIncol
Ну ви ж розумієте, що автор зовсім не про це. У нас родичі в Тернополі, за всю війну там двічі були дрони, місто живе відносно спокійне життя, дуже багато людей приїхало і це добре. А кладовища в прапорах, нажаль, по всій Україні, до самого далекого прикордонного села. І звісно спокійний сон щоночі це трохи інакше життя. В школі моєї дитини немає бомбосховища в центрі столиці, діти біжать від школи в метро. Про південні міста і прикордоння взагалі нічого й говорити, а тим більше порівнювати.
Ви останній обстріл Тернополя загугліть в інеті.
Khmelnichanka• 26 июня в 18:11
Ответ дляКокоСина
Так. І Красилів, і Деражнянщина, і багато інших.
ok1904• 26 июня в 18:11
Ответ дляKhmelnichanka
Ех, я ж просила ...авторка часто провокує... Розумію що болить, за Красилів, то взагалі біда...
Ромашка -3390• 26 июня в 18:13
Да не только Тернополь, большая часть западной без шахидных и ракетных атак
Львов последние полгода точно
Закарпатская, Черновицкая вообще супер
Иногда мечтаю хоть на месяц там оказаться, отдохнуть от обстрелов
Natalia505• 26 июня в 18:14
Ответ дляРомашка -3390
Львов последние полгода точно
Закарпатская, Черновицкая вообще супер
Чому не їдете?
Incol• 26 июня в 18:14
Ответ дляDumky
Так був, але було другий раз за всю війну, а не так, що не встигло стемніти, як вже дзичать хором і всю ніч хрєначать.
Ромашка -3390• 26 июня в 18:14
Ответ дляNatalia505
Чому не їдете?
Работа здесь, не отпустят
Да и цены сейчас в западной ещё выше
Ромашка -3390• 26 июня в 18:15
Ответ дляIncol
Да, это единственный случай, это же не каждую неделю
Ромашка -3390• 26 июня в 18:16
Иногда по доброму радуюсь за них, живут же люди без шахидов каждую ночь
ok1904• 26 июня в 18:17
Ответ дляРомашка -3390
Работа здесь, не отпустят
Да и цены сейчас в западной ещё выше
На Західній практично немає цілей для шахедів, ракет(села, ліси), коли летить в західний регіон, то вони фігачать конкретно по наводці, а не пальцем в небо як в регіонах де неспокійно
Natalia505• 26 июня в 18:17
Ответ дляРомашка -3390
Работа здесь, не отпустят
Да и цены сейчас в западной ещё выше
Ми колись, давно, їздили на Закарпаття в Межигір´я. Влітку на багато дешевше ніж взимку.. Гори, ліси і річки. Людей в палатках багато.
annac• 26 июня в 18:17
Хорошо, что есть места в Украине, куда можно приехать и отдохнкть
ok1904• 26 июня в 18:18
Ответ дляannac
Підтримаю
Iphone25• 26 июня в 18:25
А вам треба, щоб всім погано було?
Teonaa• 26 июня в 18:29
Ответ дляАтиква
Да будет срач
Я за поп корном. Кому прихватить?
Тю
В чому тут взагалі можливий срач🤷‍♀️😵‍💫