Галя-краля• 27 июня в 00:18
Аліменти від військових
Дівчатка підкажіть будь ласка або юристи, хто з цим стикався, я отримую гроші в твердій сумі, мені кажуть що я мало отримую, щоб я переходила на відсоткову ставку якщо чоловік на війні і більше буде начислятися, як у вас.
Галя-краля
• 27 июня в 00:23
Ответ дляДиверсификация
Нічк, ухиляється і всі допомагають колективно)))) ухилятися.
А скільки ви отримуєте?
Диверсификация• 27 июня в 00:30
Ответ дляГаля-краля
А скільки ви отримуєте?
Пока что, здесь где мы живём - это как кот наплакал, сложно оценить что за эти деньги реально можно оплачивать ребенку каждый месяц, питание, жилье (комнату) , у нас нет своего, или кружки какие-то, потому что сейчас это называется я вам дал, только не звиздите всем громко какие вы несчастные...
Галя-краля
• 27 июня в 00:31
Ответ дляДиверсификация
Ну хоть примерно чтоб понимать стоит не стоит чтоб и єто не потерять
Галя-краля
• 27 июня в 00:33
Ответ дляДиверсификация
2 дітей в мене
Диверсификация• 27 июня в 00:35
Ответ дляГаля-краля
2 дітей в мене
Подавайте. Скоро війна закінчиться і нічого не отримаєте взагалі.))) буде кредит брати щоб аліменти гасити.
Галя-краля
• 27 июня в 00:50
Ответ дляКросівки оригінал
А скільки ви зараз отримуєте, це він вам просто оплачує чи через виконавчу?
Через виконавчу
Галя-краля
• 27 июня в 00:51
Ответ дляДиверсификация
Я дуже багато втратила, це мені військова підсказала так зробити
Мрії у вирії• 27 июня в 00:59
Ответ дляДиверсификация
Вы серьёзно верите, что скоро война закончится?
Барвіночка• 27 июня в 08:02
Я отримую по закону частину від зарплатні, вірніше від усіх доходів. І з пенсії також.
Леопардові панчохи• 27 июня в 08:57
Є нюанс. Не скрізь буде платитись через бухгалтерію , а може бути, що сам повинен перераховувати. На деяких позиціях це неможливо і не до того. Ви хочете до копійки все контролювати і судитись? Поговорити з ним не хочете? ВПО? Яку суму отримуєте?
Якщо десь трошки далі, то 22тис і відсоток певний на двох буде більшим ніж зараз отримуєте?
Леопардові панчохи• 27 июня в 08:58
Ответ дляБарвіночка
Чоловік ваш на пенсії і служить? Це яка бригада
Барвіночка• 27 июня в 09:22
Ответ дляЛеопардові панчохи
Уявіть, так. Він у 43 вийшов на пенсію. А ще ми багатодітні. І так буває.
Леопардові панчохи• 27 июня в 10:10
Ответ дляБарвіночка
Та ви що, ще й служить. Ви не відповіли де такий герой. Яка бригада
Барвіночка• 27 июня в 15:37
Ответ дляЛеопардові панчохи
Якого ### вам треба його бригада?
Леопардові панчохи• 27 июня в 17:42
Ответ дляБарвіночка
Якого ### вам треба його бригада?
Ви троляка